Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2009 o 20:49, Namaru napisał:

Czy Twój telewizor w ogóle ma HDMI? Bo w instrukcji nie znalazłem. A jeśli podłączasz
do DVI to być może w twoim telewizorze nie ma dźwięku przez to gniazdo? W instrukcji
na stronie 13 masz jak podłączyć sprzęt HD do tego telewizora i widzę, że jest tylko
kombinacja komponent->VGA->DVI i dźwięk osobno.

Kabel HDMI jest podłączony ale przez jakąś przejściówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 21:44, Pablo_Querte napisał:

Kabel HDMI jest podłączony ale przez jakąś przejściówkę.

Napisz jeszcze raz w jakich opcjach w telewizorze masz obraz, a w jakich dźwięk (ale na PS3 podpiętym do telewizora tylko za pomocą HDMI).

Bo mnie się wydaje, że powinieneś mieć obraz na PC i bez dźwięku w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Napisz jeszcze raz w jakich opcjach w telewizorze masz obraz, a w jakich dźwięk (ale na PS3 podpiętym do >telewizora tylko za pomocą HDMI).

Dnia 19.09.2009 o 11:00, Namaru napisał:


Bo mnie się wydaje, że powinieneś mieć obraz na PC i bez dźwięku w ogóle.

Za pomocą podpiętego samego HDMI mam tylko obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 09:36, Pablo_Querte napisał:

Za pomocą podpiętego samego HDMI mam tylko obraz.

Hmm IMO o dźwięku przez HDMI w tym telewizorze możesz zapomnieć, ale na szczęście jest jedno proste rozwiązanie aby fonia wróciła w ogóle. W sklepie elektronicznym (lub ze sprzętem grającym) kup kabel (2 damskie cinche)<->(męski jack) (max. paręnaście złotych). Cinche podepnij pod czerwony i biały z kabla av (tego z 3 kabelkami co był z konsolą), a jacka obok portu hdmi w TV. I będzie grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 10:06, Namaru napisał:

Hmm IMO o dźwięku przez HDMI w tym telewizorze możesz zapomnieć, ale na szczęście jest
jedno proste rozwiązanie aby fonia wróciła w ogóle. W sklepie elektronicznym (lub ze
sprzętem grającym) kup kabel (2 damskie cinche)<->(męski jack) (max. paręnaście
złotych). Cinche podepnij pod czerwony i biały z kabla av (tego z 3 kabelkami co był
z konsolą), a jacka obok portu hdmi w TV. I będzie grać ;)

Teraz moim większym zmartwieniem jest to, że kombinując z podłączeniem PS3 coś spieprzyłem w TV i jak chcę oglądać przez dekoder HD to mam głos ale zamiast obrazu jakieś różowe paski pojawiające się i znikające :/ Pewnie zepsułem kabel HDMI :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dobrodziej ma może jeszcze kod do ściągnięcia bety Uncharted 2? Byłbym wdzięczny. Akurat w dniu kupna PS3 poszły ostatnie kody z bodaj gamespotu, no i cóż. Bida :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam ps3 i chciałbym podłączyć Dualshocka3 do PC. Wiem że jest oprogramowanie do tego ale prosiłbym o najnowszą wersję bo znajdywałem różne, a nie mogłem znaleźć oficjalnej strony programiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 17:09, ww3pl napisał:

Jakiś dobrodziej ma może jeszcze kod do ściągnięcia bety Uncharted 2? Byłbym wdzięczny.
Akurat w dniu kupna PS3 poszły ostatnie kody z bodaj gamespotu, no i cóż. Bida :(

29 września ma się pojawić demko. Spokojnie będziesz mógł pograć. A jak nie 29 to 1 października z czwartkową aktualizacją się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, jeśli (odpukać) padłby mi dysk w PS3, to da się kopiować na bieżąco savy, żeby ustrzec się ich straty? Trochę lipa by była, a zawsze lepiej się ubezpieczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:28, MastAlol napisał:

Mam takie pytanko, jeśli (odpukać) padłby mi dysk w PS3, to da się kopiować na bieżąco
savy, żeby ustrzec się ich straty? Trochę lipa by była, a zawsze lepiej się ubezpieczyć
:)

Jeśli się nie mylę to savy nie zachowują się na dysku tylko w miejscu gdzie jest system operacyjny(karta pamięci czy coś), więc powinny być bezpieczne (chociaż mogło mi się coś pomylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 19:50, Pablo_Querte napisał:

Jeśli się nie mylę to savy nie zachowują się na dysku tylko w miejscu gdzie jest system
operacyjny(karta pamięci czy coś), więc powinny być bezpieczne (chociaż mogło mi się
coś pomylić)

Jesteś pewien? Na PSP są jako zwykłe pliki i można je kopiować bez problemu (nawet tylko z użyciem PSP), byłbym zdziwiony gdyby inaczej było w PS3.
Z tego co wyczytałem w necie to można przenosić savy z większości gier, ale niektóre (np. te z Killzone2) są chronione przed kopiowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 15:41, Woo-Cash napisał:

Ile średnio kosztuje pogwarancyjna naprawa PS3? Tka, wiem, zależy co się zepsuję, ale
pytam tak średnio ;P

Zależy co się zepsuje ;> Popatrz na allegro yold np. to z 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 22:39, Namaru napisał:

Jesteś pewien? Na PSP są jako zwykłe pliki i można je kopiować bez problemu (nawet tylko
z użyciem PSP), byłbym zdziwiony gdyby inaczej było w PS3.
Z tego co wyczytałem w necie to można przenosić savy z większości gier, ale niektóre
(np. te z Killzone2) są chronione przed kopiowaniem.

Czytałem dawno, więc mogło mi się coś pomylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 20:37, Kaucz napisał:

> A czy można jakoś zmniejszyć zużycie energii w zwykłym PS3? ;P
Chyba nie.


Rachunek ok 40zł wyższy...jak ja to starej wytłumaczę? Może wreszcie zacznę gasić światło, gdy z niego nie korzystam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować