Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2009 o 17:04, B1SH0P napisał:

Mam kolejne bardzo inteligentne pytanie. Czy jak kupię konsole w USA czyli w systemie
NTSC to czy gry zakupione w Polsce będą działać?


Tak beda dzialac. Na gry nie ma blokady regionalnej ale z tego co slyszalem blokada taka istnieje na filmach blu ray (choc pewny nie jestem, bo nie mialem okazji tego sprawdzic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, o!
Może Wy mi pomożecie!
Nie da rady zrobić Trophy w Uncharted, w którym mamy załatwić 5 przeciwników pod rząd przy pomocy 1 ciosu po tym, jak ''zmiękczymy'' ich tradycyjnym ostrzałem.
No i cóż, zaczynałem rozgrywkę na hardzie i trzy razy, przy pierwszej strzelaninie, OSIEM razy pod rząd załatwiłem kolesi w taki sam sposób - dwa strzały w nogę, jedno uderzenie piąchą - i facety leżą.
A trophy? Jak nie było, tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak, odpal na Easy 1 chapter, jak Ci piraci wbijają na łódkę, to strzał "z uda" podbiegasz i piącha. Na Easy, bo wystarczy wtedy 1 strzał do osłabienia, a 1 chapter, bo najprościej i jak coś to szybko można powtórzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ten Aczik zaliczony (na hardzie), pomógł post Dandeliona ;-)
Podziękował.
Że też od razu nie zacząłem gry na hardzie, do platyny będę musiał bawić się w łącznie trzy (!) podejścia. Bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe i właśnie dlatego cieszę się, że grając pierwszy raz wziąłem harda, który był straaasznie prosty (jak dla mnie:).
Jazda dopiero zaczyna się na crushingu- 2 kule albo strzał z shotguna z bliskiej odległości i po tobie. Jedyne co może trochę wkurzać do nadludzka siłą przeciwników. Dla nich wzięcie pół magazynka z karabinu to nie problem. ;)
I taka mała rada- jak będziesz przechodził level w

Spoiler

nazistowskim bunkrze

z
Spoiler

hiszpanami

to strzelaj do nich bez celowania. Przechodząc drugi raz ten etap tym sposobem skończyłem go w niecałe 20min (może dlatego, że już tak się nie bałem jak za pierwszym razem ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc kupiłem ps3 plus 3 gry motorstorm gta 4 i resistance. Na święta mam zamiar kupić jeszcze motostorm 2 ,resistance 2 i LittleBigPlanet polecacie jakieś inne gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 17:19, damian111 napisał:

a więc kupiłem ps3 plus 3 gry motorstorm gta 4 i resistance. Na święta mam zamiar kupić
jeszcze motostorm 2 ,resistance 2 i LittleBigPlanet polecacie jakieś inne gry .


Uncharted 1&2, Ratchet & Clank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie zakupic ps3 w najblizszym czasie, ale zastanawia mnie jedno - jakie sa ciekawe gry (exclusivy ) z trybem cooperative? Generalnie głownie sie na to nastawiam, mialem xboxa i swietnie sie gralo w GoW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w porównaniu do Samsunga 32-calowego Samsunga LCD na zwykłym TV 100Hz jakoś będzie znacznie gorsza? I czy w wypadku LCD kabel HDMI poprawi jakość( i tak jest świetna ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 19:11, Woo-Cash napisał:

Czy w porównaniu do Samsunga 32-calowego Samsunga LCD na zwykłym TV 100Hz jakoś będzie
znacznie gorsza? I czy w wypadku LCD kabel HDMI poprawi jakość( i tak jest świetna ;)?


Zdecydowanie pogorszenie jakości będzie zauważalne. Ale spokojnie, nie jest tak strasznie. Jeżeli ma to być tylko kilkudniowy wybryk to powinieneś dać radę. A co do hdmi to zależy, jeżeli masz konsolę podpiętą przez componnente to obraz będzie porównywalny. Inaczej jeżeli ciągniesz na pudełkowym kabelku 567i - wtedy przejście na hdmi przeniesie Cię do raju z którego za hoia nie będziesz chciał wyjść ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja jestem od lat pecetowcem, ale tak sobie pomyślałem: mam TV 37 cali Full HD, a Blu-ray niedługo mi będzie potrzebny (do pracy), więc zastanawiam się czy nie sprawić sobie gdzieś pod koniec lutego PS3. I tu jest lista noobowskich pytań:

1) Jaką wersję PS3 kupić albo z czym od razu kupić? Rozumiem że przynajmniej jeden pad i kabel HDMI są w zestawie? Tak myślę że najnowsza wersja SLIM będzie najkorzystniejsza?
2) Czy rzeczywiście da się na tym oglądać filmy z blu-ray a także dvd? Nie ma problemów z odczytem płyt np. wypalonych przez siebie na własnym kompie? Chodzi mi np. o swój film na blu-rayu, czy nie ma zacięć lub braku odczytu.
3) Jak ma się sprawa z połączeniem z internetem - wykipedia mówi, że wystarczy kabelek LAN z routera lub WIFII. I co dzięki temu? Mogę bez problemu się łączyć, aktualizować soft/gry, grać z innymi?
4) Jaką grę na początek sobie sprawić, aby poczuć maksymalnie najlepsze wrażenia? Zdecydowanie wolę coś z rodzaju rpg/przygoda/platformówka/tpp/strategia?. Raczej nie sportowe i nie fpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 21:39, Galadin napisał:

Słuchajcie, ja jestem od lat pecetowcem, ale tak sobie pomyślałem: mam TV 37 cali Full
HD, a Blu-ray niedługo mi będzie potrzebny (do pracy), więc zastanawiam się czy nie sprawić
sobie gdzieś pod koniec lutego PS3. I tu jest lista noobowskich pytań:

1) Tak myślę że najnowsza wersja SLIM będzie najkorzystniejsza?

Slimka nie ma na stanie kabla HDMI. Posiada kabel composite, jednego pada, zasilacz i dysk 120GB.

Dnia 18.10.2009 o 21:39, Galadin napisał:

2) Czy rzeczywiście da się na tym oglądać filmy z blu-ray a także dvd?

Sprawdzilem DVDka nagranego wlasnorecznie i bez problemu :)

Dnia 18.10.2009 o 21:39, Galadin napisał:

3) Jak ma się sprawa z połączeniem z internetem

Dokladnie tak jak napisales. Nie trzeba nic wiecej. Majac router z WiFi, koszty z podlaczeniem internetu do PS3 sa zerowe :)

Dnia 18.10.2009 o 21:39, Galadin napisał:

4) Jaką grę na początek sobie sprawić, aby poczuć maksymalnie najlepsze wrażenia?

Uncharted 2 podobno bije wszystko na glowe :). Ja obecnie posaidam Little Big Planet (koniecznie musisz kupic), Ratchet & Clank: Tools of Destruction (jw.) oraz NFS: Shift (to juz wedle gustu - mi sie podoba :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować