Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ja ściągnąłem nowego FM i nie mam tej zakładki "TV" chociaż konsolę zrestartowałem... Facebooka też nie mogę znaleźć, jedynie język polski ustawiłem i mi się lista friendsów "pokolorowała". Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś lub może miał problem z synchronizowaniem trophy? Gdy chce zaktualizować mój profil w trakcie synchronizacji notorycznie występuje błąd, zdarzało mi się to parokrotnie wcześniej ale po paru próbach weszło, tym razem już tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym 4 posty temu, dokładnie ostatni post na poprzedniej stronie i ciesze się, że nie jestem sam ;] Strasznie wkurzające, do tego nie mogę znaleźć skutecznego rozwiązania. Na forach piszą, by próbować później, bo zdarza się. Ale kiedy jedna na 50 prób jest skuteczna, to jest coś nie tak, czy to z PSN, czy z configiem naszych łącz... Z moich obserwacji wynika tyle, że:
- próbuj synchronizować trofea tylko z poziomu profilu, nie przez "Trophy Collection".
- zauważyłem, że lepiej wchodzi mi w późnych godzinach nocnych, na szczęście z reguły w tych porach gram.
- ostatnie i u mnie najważniejsze - synchronizacja ma szansę powodzenia tylko, gdy mam wyłączonego kompa. Gdy śmiga i komp i PS3, zawsze mam błąd.
Jakie masz łącze? Z tej strony kablówka 5 Mbps, wewnętrzne IP, modem kablowy Motoroli, dzielone routerem Linksys WRT350N na kompa i chlebak. Do konsoli idzie po kablu (nie Wi-Fi), w configu wszystko na "easy", bez ręcznych ustawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:39, MastAlol napisał:

Ten AXN jest za friko czy trzeba coś płacić? Jakoś nie jestem w temacie, a FW jutro dopiero
ściągnę.

Raczej nie.
Jednak patrzę w Filmy i odcinki seriali no to się będzie dopiero wszystko rozkręcać. Tam już coś jest ale mało.

Ale + dla SCEP że jest lektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 11:29, Slappy napisał:

Jednak patrzę w Filmy i odcinki seriali no to się będzie dopiero wszystko rozkręcać.
Tam już coś jest ale mało.


Ściągnąłem ten FW i coś nie widzę tych zakładek z AXN itd, praktycznie żadnych nowości oprócz PL language nie zauważyłem, co się w ogóle zmieniło i gdzie to wszystko jest że tak nie idzie mi szukanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 12:08, MastAlol napisał:

> Jednak patrzę w Filmy i odcinki seriali no to się będzie dopiero wszystko rozkręcać.

> Tam już coś jest ale mało.

Ściągnąłem ten FW i coś nie widzę tych zakładek z AXN itd, praktycznie żadnych nowości
oprócz PL language nie zauważyłem, co się w ogóle zmieniło i gdzie to wszystko jest że
tak nie idzie mi szukanie?:D

Zresetuj konsole i będzie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 13:27, Kaucz napisał:

Zresetuj konsole i będzie ;>


Już właśnie obczaiłem ;) Chodzi wam to jakoś w ogóle, jakiego neta trzeba mieć żeby śmigało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 16:44, MastAlol napisał:

> Zresetuj konsole i będzie ;>

Już właśnie obczaiłem ;) Chodzi wam to jakoś w ogóle, jakiego neta trzeba mieć żeby śmigało?

Mi chodzi dobrze, mam neta 1MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 18:28, John_McClane napisał:

Czy może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie wyżej?

Nie gorączkuj się, jeżeli ktoś będzie wiedział, z pewnością udzieli Ci odpowiedzi.

Czy znaleźliście już jakieś rozwiązanie na ten problem z odczytywaniem trophy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 16:50, Kaucz napisał:

> > Zresetuj konsole i będzie ;>

A ja zadam głupie pytanie:
Jak zresetować konsolę? xd
uruchamiam konsolę parę razy i nic
przywróciłem ustawienia domyślne i też nic ;/
tylko j. polski mam
czy to może być wina baardzo wolnego łącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 18:34, Qbasmok napisał:

Czy znaleźliście już jakieś rozwiązanie na ten problem z odczytywaniem trophy?


Nie gorączkuj się. Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie Twojego problemu to na pewno napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:16, John_McClane napisał:

Nie gorączkuj się. Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie Twojego problemu to na pewno napisze.

Motto - dopiec za wszelką cenę?
Twoje pytanie nadal widnieje na tej stronie i przez większość użytkowników zauważane jest na samym początku, więc nie widzę sensu ''prawie'' post pod postem pisania tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z uploadem trophy sa znane Sony i maja w niedlugim czasie zniknac - najprawdopodowniej przy najblizszym ''porzadkowaniu'' serwerow - jakos w nast. tygodniu. Albo nalezy uzbroic sie w cierpliwosc albo probowac do skutku o roznych porach dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:38, Piotrek_K napisał:

Problemy z uploadem trophy sa znane Sony i maja w niedlugim czasie zniknac - najprawdopodowniej
przy najblizszym ''porzadkowaniu'' serwerow - jakos w nast. tygodniu. Albo nalezy uzbroic
sie w cierpliwosc albo probowac do skutku o roznych porach dnia ;)

No to zobaczymy czy panowie coś z tym zrobią. W ogóle wie ktoś może czego przyczyną jest właśnie niemożność odczytu swoich trofeów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:43, Albii napisał:

Mam pytanko, i chyba najlepiej skierować je tu. Czy LBP na PSP bardzo różni się od wersji
na PS3 ? ;>

Nie ma multiplayera i jest dużo łatwiejsze. (Ale miodność, grafika i edytor zostały więc spoko ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować