Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

No właśnie, grać bez headseta, to jak wyskoczyć z kumplami na baru, na piwko czy pizzę, ale mieć zakaz odzywania się. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 00:45, Albii napisał:

No właśnie, grać bez headseta, to jak wyskoczyć z kumplami na baru, na piwko czy pizzę,
ale mieć zakaz odzywania się. ;p

Kup HSa Sony za 140zł i masz idealną jakość dźwięku. A badziew za 50zł? Lepiej nawet nie próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 14:39, Kaucz napisał:

Kup HSa Sony za 140zł i masz idealną jakość dźwięku. A badziew za 50zł? Lepiej nawet
nie próbować.

M$ przynajmniej daje headsety które dają idealną jakość w zestawie, a za 29zł można mieć "badziew", który daje też taką dobrą jakość.

Ludzie na PS3 używają komunikacji głosowej, czy to raczej taka rzadkość ?

Można tworzyć na Ps3 coś takiego jak grupy xbox live party, że masa osób może w jednym pokoju rozmawiać ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 14:39, Kaucz napisał:

> No właśnie, grać bez headseta, to jak wyskoczyć z kumplami na baru, na piwko czy
pizzę,
> ale mieć zakaz odzywania się. ;p
Kup HSa Sony za 140zł i masz idealną jakość dźwięku. A badziew za 50zł? Lepiej nawet
nie próbować.


Zgadzam się z Kauczem oryginalny headset od Sony jest idealną rzeczą (czysty , piękny dźwięk) dla osób posiadających headsety i tych, którzy ich nie mają, ale słuchają rozmów graczy. Pamiętam jak w multi Uncharted''a 2 grupa polaków gadała przez te headsety (sami rozmawiali o tym) to słuchać ich dialogów aż było przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 14:47, Albii napisał:

M$ przynajmniej daje headsety które dają idealną jakość w zestawie, a za 29zł można mieć
"badziew", który daje też taką dobrą jakość.

Niestety Sony nie dodaje takich cudownych HSów. Choć zdarzają sie zestawy od razu z HSem (PS3, lub też gry)

Dnia 30.11.2009 o 14:47, Albii napisał:

Ludzie na PS3 używają komunikacji głosowej, czy to raczej taka rzadkość ?

Nie ludzie na PS3 rozmawiają z telefonów komórkowych.

Spoiler

(To nie jest rzadkość, większość graczy przez sieć zawsze ma HSa, inna sprawa to z kim się rozmawia)

Dnia 30.11.2009 o 14:47, Albii napisał:

Można tworzyć na Ps3 coś takiego jak grupy xbox live party, że masa osób może w jednym
pokoju rozmawiać ze sobą ?

Tego nie wiem bo nigdy nie robiłem. Ale z menu konsoli na 100% można tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 15:08, Kaucz napisał:

> Można tworzyć na Ps3 coś takiego jak grupy xbox live party, że masa osób może w
jednym
> pokoju rozmawiać ze sobą ?

Przez pokój kolega nie miał na myśli pseudo home''owego pomieszczenia, ale pokój w sensie ''room'', ''chatroom'' etc.
Osobiście, na PS3 chyba nie widziałem możliwości rozmowy głosowej z kilkoma osobami jednocześnie. Może jestem ślepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może mi ktoś napisać jakie gry na PS3 są "zwalone"? Chodzi mi o tytuły, które wyszły także na X360 i na tą konsolę były lepsze. Chodzi mi o techniczne sprawy. Słyszałem, że Orange Box czy The Darkness im na PS3 nie wyszedł. Jakie jeszcze takie gry były? (wiem, że teraz prawie takie konwersje na PS3 już się nie zdarzają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- SC: Double Agent (grafika szczególnie kuleje)
- The Darkness
- The Orange Box (choć posiadam i rzadko zdarzają się spadki)
- Boyonetta (to raczej małe zmiany, ale 30 klatek na sekundę w porównaniu z 60 FPSami na 360 wygląda blado)
- Clive Barker''s Jericho (tu minimalne spadki)
- Ghostbusters: The Video Game (tu słabo pamiętam problem, ale bodajże rozdzielczość na PS3 jest mniejsza)
- Rainbow six vegas 2
- Ghost Recon 2
Reszty nie pamiętam, albo nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 17:58, Kaucz napisał:

- SC: Double Agent (grafika szczególnie kuleje)

Na X360 też rewelacyjnie nie wyglądało.

Dnia 30.11.2009 o 17:58, Kaucz napisał:

- The Darkness

Bardzo źle jest? Animacja dużo spada? Jak z grafiką? Na tej grze mi dość zależy.

Dnia 30.11.2009 o 17:58, Kaucz napisał:

- The Orange Box (choć posiadam i rzadko zdarzają się spadki)

Czyli tak źle nie jest? Miałem kupić na PC, ale komp mi się sfajczył i mam starszy, gdzie epizody mogą haczyć.

A jak z pierwszym Assassin''s Creed? Słyszałem, że animacja kuleje? Jak z tym jest? (miałeś chyba kiedyś tą grę, nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 18:06, MaccCry napisał:

> - The Darkness
Bardzo źle jest? Animacja dużo spada? Jak z grafiką? Na tej grze mi dość zależy.

Ukończyłem około 50% i przez całą grę strasznie denerwowało mnie celowanie, bo kiedy już na jakiś przedmiot nastawisz czerwone laserki (coś ala clownik), to nagle spada wydajność i animacja chrupie. A w innych sytuacjach? To jak jest tylko konkretna rozpierducha i około 15 postaci na ekranie. Ale grac się da. Co do grafiki to jest na prawdę ok, jak na wiek. Oświetlenie to mistrzostwo (każde źródło światła możesz niszczyć), ogólnie grafika jest na dobry+.

Dnia 30.11.2009 o 18:06, MaccCry napisał:

> - The Orange Box (choć posiadam i rzadko zdarzają się spadki)
Czyli tak źle nie jest? Miałem kupić na PC, ale komp mi się sfajczył i mam starszy, gdzie
epizody mogą haczyć.

Tu jest ok. Spadków nie uświadczyłem za dużo. Gry graficznie prezentują się ok. Tylko nie kupuj wersji Niemieckiej jak ja to zrobiłem (cenzura).

Dnia 30.11.2009 o 18:06, MaccCry napisał:

A jak z pierwszym Assassin''s Creed? Słyszałem, że animacja kuleje? Jak z tym jest? (miałeś
chyba kiedyś tą grę, nie?)

Miałem, nawet niedawno. Żadnych spadków, wydajność jest super, grafika nadal zdumiewa, a animacja w ogóle nie haczy. Nie wiem skąd to słyszałeś, ale na prawdę grałem na PC i PS3. na tym drugim o niebo lepiej gra wyglądała i płynniej chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 18:06, MaccCry napisał:

> - The Orange Box (choć posiadam i rzadko zdarzają się spadki)
Czyli tak źle nie jest? Miałem kupić na PC, ale komp mi się sfajczył i mam starszy, gdzie
epizody mogą haczyć.

Obejrzyj filmy na youtube a dowiesz się, że choć dla niektórych jest ''znośnie'', ogółem jest absolutnie tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Obejrzałem, większych problemów niezauważyłem. Ogólnie mam problem, bo jak wcześniej wspomniałem, zasilacz mi się sfajczył w kompie, ale nie zamierzam go naprawiac (3 raz to sam w ciągu 1,5 roku) i sprzedam go na części (teraz będę używał kompa brata, który do internetu, filmów, muzyki oraz starszych gier [CoD4 nawet pójdzie]), więc z 500 zł wpadnie. Sprzedałbym monitor lcd za 300 zł i akurat mam na monitor full hd z hdmi LG. I teraz nie wiem, czy sprzedawać X360 i kupić PS3, albo go zostawić, albo sprzedać i kupić Elite 120gb. Do X360 przekonuje mnie pad, starsze gry chodzą tam świetnie, fajnie gra się w strzelanki i avki, odpycha mnie płatny net (gold), mało ciekawych exów, brak br, chałas i parę innych pierdółek. PS3 chciałbym dla br, exów, darmowego grania przez neta, niestety zniechęca mnie pad i konwersja niektórych gier. Dawno nie byłem w takiej kropce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 19:26, ww3pl napisał:

Obejrzyj filmy na youtube a dowiesz się, że choć dla niektórych jest ''znośnie'', ogółem
jest absolutnie tragicznie.

Specjalnie teraz włączyłem Orange Boxa i na prawdę w czasie 10 minutowej gry zdrzył się jeden spadek podczas ucieczki pojazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadki to nie jedyny problem.
Długość ładowania, częstsze ''doładowania'' w czasie gry, gorsza grafika...
... naprawdę warto, skoro OB na X360 kosztuje dosłownie grosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 20:24, ww3pl napisał:

Spadki to nie jedyny problem.
Długość ładowania, częstsze ''doładowania'' w czasie gry, gorsza grafika...
... naprawdę warto, skoro OB na X360 kosztuje dosłownie grosze?

Racja. Ładowania strasznie irytują i są co chwile, horror. Graficznie nie wiem jak jest na 360, ale chyba takiej przepaści nie ma. W sumie warto kupić, nawet na te PS3 skoro kosztuje 40-50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie idealnie nie ma zawsze jakieś są problemy na każdej z konsol.
Moim zdaniem wyznacznikiem konsoli są gry. A exy na PS3 ostatnio wydawane naprawdę trzymają poziom.

Jeśli głównie grami i szczególnie exami i to jest twój priorytet to bierz PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 01:41, Mistic napisał:

Pojawiły się jakieś ciekawe RPG/jRPG na PS3? Jaki kabel jest potrzebny do podłączenia
konsoli do monitora bez HDCP ?

Co do rpgów:
http://www.gamespot.com/reviews.html?platform=1028&category=Role-Playing&type=reviews&mode=all&sort=post_date&sortdir=asc#
Z fajniejszych to Eternal Sonata oraz Valkyria Chronicles. Jeszcze można pod rpg podciągnąć Demon''s Souls, ale to takie action rpg. W przyszłym roku ma być Final Fantasy XIII!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować