Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Podobno Bad Company 2 na pc ma być całkowicie spolszczona. Czy wersja na PS3 też będzie w całości spolszczona? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:47, BluesBoy napisał:

Podobno Bad Company 2 na pc ma być całkowicie spolszczona. Czy wersja na PS3 też będzie
w całości spolszczona? Wie ktoś?

Skoro na PC będzie całe spolszczenie to na konsolach także powinno być, dla jeden wersji by głosów nie nagrywali, a jeśli nie to chociaż kinówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE!! Po 2 latach i 6 miesiącach padła mi moja PS3 - YLOD (lepiej niż mój X360 który padł mi po 2 latch i 8 miesiącach :D). Jak widzicie już po gwarancji :/. Poszukuję naprawy na allegro. Poleci ktoś jakiś dobry serwis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 11:25, Kurammi napisał:

NIE!! Po 2 latach i 6 miesiącach padła mi moja PS3 - YLOD (lepiej niż mój X360 który
padł mi po 2 latch i 8 miesiącach :D). Jak widzicie już po gwarancji :/. Poszukuję naprawy
na allegro. Poleci ktoś jakiś dobry serwis?

Oł szit, ja tylko z kondolencjami [*], ale słyszałem, że po naprawie ps3 jest jak nowe ; ] Poszukaj jakiś serwis na allegro z największą ilością pozytywów i śmiało wysyłaj, nie ma czasu do stracenia, zaraz są za ważne premiery, żeby móc je ominąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 12:15, Qbasmok napisał:

zaraz są za ważne premiery, żeby móc je ominąć!


Ha i w tym problem, bo kasa na premiery pójdzie na naprawę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 21:19, Stfforex napisał:

Czy to prawda że na PS 3 nie można rozmawiać grając w różne gry? Tak jak na Xboxie?

Mozna, z ostatnich gier multi w każdej można. W starszych grach nie było takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 02:45, Dzikq napisał:

Nie można, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Na PS3 nie ma cross-game voice chatu.


Kurde ale burak z PS 3;-) Właśnie ją kupiłem i nawet przez myśl mi nie przeszło że nie ma takiej opcji by sobie po prostu ględzić i pierdołkować w międzyczasie grania ;-) Na Xklocku to podstawa, a tu zonk na plejce się nie da. Czyli komunikacja na xboxie jest lepsza. Szkoda że dowiedziałem się o tym po zakupie :P
A niby czarnulka taka doskonała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 02:45, Dzikq napisał:

Nie można, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Na PS3 nie ma cross-game voice chatu.

Jego pytanie wyraźnie wskazuje że chodzi o rozmowy przez HS podczas gry. Nie wiem co to znaczy"tak jak w xboxie", bo nie mam podłączonego do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 09.02.2010 o 12:15, Qbasmok napisał:

Oł szit, ja tylko z kondolencjami [*], ale słyszałem, że po naprawie ps3 jest jak nowe
; ] Poszukaj jakiś serwis na allegro z największą ilością pozytywów i śmiało wysyłaj,
nie ma czasu do stracenia, zaraz są za ważne premiery, żeby móc je ominąć!

>
No nie koniecznie..;) Moje też było jak nowe-przez 3 tygodnie. Potem znowu przez 3, potem przez 2..... Teraz ostatni raz wysyłam ją do serwisu, niech chociaż działa jako odtwarzacz płyt;

Stfforex: To idź i ją oddaj do sklepu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 09:28, kodi24 napisał:

No nie koniecznie..;) Moje też było jak nowe-przez 3 tygodnie. Potem znowu przez 3, potem
przez 2..... Teraz ostatni raz wysyłam ją do serwisu, niech chociaż działa jako odtwarzacz
płyt;

Aż tak kiepsko? A można wiedzieć jaki masz model, bo z tego co słyszałem 40 zarówno jak i 60 są zdecydowanie bardziej awaryjne od 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 11:46, Qbasmok napisał:


Aż tak kiepsko? A można wiedzieć jaki masz model, bo z tego co słyszałem 40 zarówno jak
i 60 są zdecydowanie bardziej awaryjne od 80.

To akurat 60-tka; Trzeba looknąć w google w jakiej technologii (ile nm) robione były chipy do 80-tek i porównać to do starszych modeli- im mniej nm tym lepiej (niższa temperatura pracy= dłuższa żywotność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam male pytanie a wiec:
W tym przypietym poscie pisze, ze
Ps3 60gb jest "Wstecznie kompatybilny z grami na ps1 i ps2",
a juz np. przy slim 250gb "Wstecznie kompatybilny z grami na ps1"
Czy to oznacza, ze tylko model PS3 (60GB) jest kompatybilny z grami na ps2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 13:32, DesMonD__PL napisał:

Czy to oznacza, ze tylko model PS3 (60GB) jest kompatybilny z grami na ps2?


Dokładnie tak, moim zdaniem i tak bardziej się opłaca kupić PS3 + PS2 Slim, bo ceny PS3 60GB są po prostu chore...
Zresztą ostatnio ktoś tu zapodał news, że powoli w planach jest wprowadzenie na PSN gier z PS2, więc może akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 13:49, DesMonD__PL napisał:

Mi tam zalezy tylko na crashu z psx

Crasha z PSX możesz kupić w PSS za malutkie pieniądze, by wygodnie odtwarzać z go dysku
twardego. Jeżeli masz zamiar uruchamiać z płyt, upewnij się, że gra jest kompatybilna z Twoją wersją konsoli, w tym przypadku Slimką, którą chcesz kupić. By nie było nieprzyjemnych niespodzianek.

Dnia 10.02.2010 o 13:49, DesMonD__PL napisał:

A co myslicie o takim zestawie, ktory mi najbardziej przypadl do gustu?

Zestaw jak zestaw, determinują go gry. Osobiście polecam, bo zarówno Killzone 2 jak i inFamous to świetne tytuły, z którymi warto się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zamiast takiego zestawu nie lepiej poczekać miesiąc na bundla z Heavy Rain czy jakimś innym hitem z nadchodzących. Może jeszcze gdzieś jest bundle z Uncharted2 to też bym to wolał. Zarówno Killzone2 i InFamous teraz taniutko chodzą na allegro to można spokojnie je osobno dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować