Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Przyszedł mi do głowy pomysł całkiem odlotowy ;)
Jesli zrobie takie polaczenie: euro do tv crt, component z ps3 do euro, ethernet do ps3 z karty sieciowej w komputerze, to będzie dzialalo PSN z wizją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 19:50, Harrolfo napisał:

Przyszedł mi do głowy pomysł całkiem odlotowy ;)
Jesli zrobie takie polaczenie: euro do tv crt, component z ps3 do euro, ethernet do ps3
z karty sieciowej w komputerze, to będzie dzialalo PSN z wizją?

Niestety... nie :P To znaczy nie wiem, jak z obrazem, czy można podłączyć Component pod Euroscarta i będzie działało jak zwykły kabel Euro, ale wiem, że PSN na pewno nie pójdzie. Potrzebujesz routera i tam wpinasz Ethernet z PS3.

A teraz coś do poczytanie o i obejrzenia dla wszystkich. Zastanawiałem się, czy środkowy link nie nada się do kwasów ;)
http://geohotps3.blogspot.com/2010/04/otheros-supported-on-321oo.html#disqus_thread
http://www.playstationuniversity.com/ps3-owner-refunded-without-return-for-missing-other-os-3555/
http://www.youtube.com/watch?v=1-9wLWQ4-uA&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już sobie poradziłem - głupia sprawa, miałem niepodpięty jeden kabel...
Już zassałem wszystkie (3) darmowe DLC do Batmana, na czele z Jokerem ofkoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7749402,Karty_do_PlayStation_Store_juz_od_14_kwietnia.html
Nie wiem jak wy, ale ja zdycham z radości, bo moją kartą nie da się płacić w PSS. Jeszcze tylko pięć dni...
Edit: A tu gramowy link: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7749402,Karty_do_PlayStation_Store_juz_od_14_kwietnia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Posiadam kartę, ale debetową, także cieszę się, że w końcu SCEP dotrzymało słowa i wypuszcza te karty, bo inaczej nie miałbym możliwości korzystania z PSS. :) Fajnie, że polskie Sony działa i pokazuje, że zależy jej na polskich graczach (w przeciwieństwie do pewnych firm, ale nie chcę być już złośliwy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo Panowie, ode mnie tym razem szybka piłka: polecicie Dante''s Inferno?

Pytam, bo jak pewnie większość z Was już zauważyła, na gramie jest promocja, podczas której grę można zamówić naprawdę tanio. A znudziło mi się czekanie na dostępność inFamous w empiku. A, zaznaczam, że w gierkę chciałbym troszku dłużej pograć, na ile mogę liczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 15:37, Gryczka napisał:

Yo Panowie, ode mnie tym razem szybka piłka: polecicie Dante''s Inferno?

Pytam, bo jak pewnie większość z Was już zauważyła, na gramie jest promocja, podczas
której grę można zamówić naprawdę tanio. A znudziło mi się czekanie na dostępność inFamous
w empiku. A, zaznaczam, że w gierkę chciałbym troszku dłużej pograć, na ile mogę liczyć?
:)

Pograsz z 9h. Chyba warto, ma na prawdę kilka efektownych momentów, jest klimatyczna, ale ciekawej fabuły, świetnej grafiki i dobrego systemu walki (grę można przejść używając tylko krucyfiksu) tu nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 16:57, Kaucz napisał:

> Yo Panowie, ode mnie tym razem szybka piłka: polecicie Dante''s Inferno?
>
> Pytam, bo jak pewnie większość z Was już zauważyła, na gramie jest promocja, podczas

> której grę można zamówić naprawdę tanio. A znudziło mi się czekanie na dostępność
inFamous
> w empiku. A, zaznaczam, że w gierkę chciałbym troszku dłużej pograć, na ile mogę
liczyć?
> :)
Pograsz z 9h. Chyba warto, ma na prawdę kilka efektownych momentów, jest klimatyczna,
ale ciekawej fabuły, świetnej grafiki i dobrego systemu walki (grę można przejść używając
tylko krucyfiksu) tu nie znajdziesz.

I możliwość zdobycia łatwej platyny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 18:49, Bracio napisał:

Lepiej dołóż do God of War 3, jeśli nie masz oczywiście. Dante zżyna absolutnie wszystko
z serii GoW.

Mylisz się, bohater i miejsce akcji są inne! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 16:57, Kaucz napisał:

ale ciekawej fabuły, świetnej grafiki i dobrego systemu walki (grę można przejść używając
tylko krucyfiksu) tu nie znajdziesz.

Tak jest, ale z tego co zdążyłem się już naczytać i naoglądać - gra jest naprawdę wymagająca, poziom trudności jest dobrze wyważony. Także to też przemawia za DI :) A wady, które podałeś? Cóż, z tą fabułą mogłoby być faktycznie lepiej, bo tak jak już gdzieś pisano - temat Dantego i jego wyprawy do czeluści piekielnych dawał ogromne pole do popisu.

Bracio --->
Lepiej dołóż do God of War 3, jeśli nie masz oczywiście. Dante zżyna absolutnie wszystko z serii GoW.
Szczerze? Wydatek na grę rzędu 200 zł nadal piekielnie mnie odstrasza. Wiem, że GoW na to zasługuje itd., ale jest to spora kwota, z którą wolę jednak zrobić co innego ;) A, że jest to kopia Kratosa? I tam, jak ściągać, to od najlepszych, nie?
Czyli chyba jednak zostanę przy Dante, dzięki Wam za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 21:06, Gryczka napisał:

Szczerze? Wydatek na grę rzędu 200 zł nadal piekielnie mnie odstrasza. Wiem, że GoW na
to zasługuje itd., ale jest to spora kwota, z którą wolę jednak zrobić co innego ;) A,
że jest to kopia Kratosa? I tam, jak ściągać, to od najlepszych, nie?
Czyli chyba jednak zostanę przy Dante, dzięki Wam za odpowiedzi :)

GoW3 już 140zł kosztuje ;> (allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 20:04, Kaucz napisał:

> Lepiej dołóż do God of War 3, jeśli nie masz oczywiście. Dante zżyna absolutnie
wszystko
> z serii GoW.
Mylisz się, bohater i miejsce akcji są inne! :>


Miałem na myśli gameplay który jest żenująco podobny do God of War :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 09:49, Bracio napisał:

Miałem na myśli gameplay który jest żenująco podobny do God of War :/.

Oczywiście wiem o co ci chodziło. I to musze przyznać, od skrzynek i qte poczynając aż do kosy (symuluje łańcuch, wyciąga się itp.) i walkach na ruchomych obiektach kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim TV uzyskamy najlepsze efekty? Mam 32 cale (LCD), w przyszłości zastanawiam się nad czymś większym.

Chodzi mi o tytuły takie jak Heavy Rain, Bad Company, Uncharted 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak największa rozdzielczość i jak najmniejszy ekran da Ci najlepszą możliwą grafikę.

A co do wrażeń... No tu już kosztem rozciągnięcia obrazu i tym samym strat w jakości grafiki - bierz 100 cali ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,czy warto kupić dzisiaj (jak Slim w sklepach) PS3 80GB ? Świetny stan ,gwarancja i te sprawy .650zł .Na coś powinienem zwrócić uwagę ,przy kupnie ? Czy jak konsola mi padnie to gwarancja jest uwzględniana tylko w miejscu zakupu ? Sprzedający jest z drugiego końca Polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś dokładnie napisać jak wygląda dzielenie sie gra ze znajomymi przy zakupie takowej w PSN? Chodzi mi o to, czy ta gra po sciagnieciu na konsole bedzie dostepna dla wszystkich jej uzuytkownikow czy tylko dla tego, ktory ja sciagnal ze swojego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 17:41, ferbi napisał:

Czy może mi ktoś dokładnie napisać jak wygląda dzielenie sie gra ze znajomymi przy zakupie
takowej w PSN? Chodzi mi o to, czy ta gra po sciagnieciu na konsole bedzie dostepna dla
wszystkich jej uzuytkownikow czy tylko dla tego, ktory ja sciagnal ze swojego konta?

Tak, po zapisaniu gry na dysk jest ona dostępna dla wszystkich użytkowników na konsoli.

Zakupioną grę można ściągać tylko z tego konta, na którym ją się kupiło, także dzielenie polega po prostu na pożyczaniu loginu i hasła (jedną grę można pobrać na bodaj 5 różnych konsol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 15:51, Q-Jot napisał:

Panowie ,czy warto kupić dzisiaj (jak Slim w sklepach) PS3 80GB ? Świetny stan ,gwarancja
i te sprawy .650zł .Na coś powinienem zwrócić uwagę ,przy kupnie ? Czy jak konsola mi
padnie to gwarancja jest uwzględniana tylko w miejscu zakupu ? Sprzedający jest z drugiego
końca Polski .

Za 650zł to kupuj i się nie zastanawiaj, jak masz gwarancję podbitą to dzwonisz(na numer podany na gwarancji), kurier przyjeżdża i wiezie konsole na serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować