Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam pytanie: czy podłączając PS3 do amplitunera (przez kabel optyczny/hdmi/ czy jeszcze inaczej) będę mógł zobaczyć na amplitunerze jaki utwór jest aktualnie odtwarzany- bez włączania telewizora? Rozumiecie- chcę wykorzystywać PS3 do słuchania muzyki ale przydało by się żeby informacja o granym utworze gdzieś się wyświetlała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 17:44, ThimGrim napisał:

Mam pytanie: czy podłączając PS3 do amplitunera (przez kabel optyczny/hdmi/ czy jeszcze
inaczej) będę mógł zobaczyć na amplitunerze jaki utwór jest aktualnie odtwarzany- bez
włączania telewizora? Rozumiecie- chcę wykorzystywać PS3 do słuchania muzyki ale przydało
by się żeby informacja o granym utworze gdzieś się wyświetlała...


raczej nie jest to możliwe.

Mam pytanie. Jakie gry z PS Store polecacie i co dla małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 11:20, BluesBoy napisał:

Mam pytanie. Jakie gry z PS Store polecacie i co dla małych dzieci.

Critter Crunch (7-letnia siostra załapała o co chodzi), Earthworm Jim HD, Flower, Flow, Pixeljunki, Zuma, Crashe Bandicooty, Rayman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Gdybym zakupił teraz Metal Gear Solid 1 na psn (ps3) to czy mógłbym wrzucić potem tego mgs'a jakoś do psp i grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na pierwszą część Medal of Honor, ale nie jest ona dostępna na koncie EU. Tak się składa, że mam również konto US (ach, te czasy bundle packów PSP ze Stanów). Czy jeśli zakupię moha ze stanów to będzie normalnie działać na moim, europejskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 13:53, Michu94x napisał:

Mam pytanko:

Gdybym zakupił teraz Metal Gear Solid 1 na psn (ps3) to czy mógłbym wrzucić potem tego
mgs''a jakoś do psp i grać ?


Ta jest. Tylko czytaj uważnie w opisie gry czy przypadkiem nie jest "PS3 only"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 18:39, MrGregorA napisał:

Mam ochotę na pierwszą część Medal of Honor, ale nie jest ona dostępna na koncie EU.
Tak się składa, że mam również konto US (ach, te czasy bundle packów PSP ze Stanów).
Czy jeśli zakupię moha ze stanów to będzie normalnie działać na moim, europejskim?

Tak,będzie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 22:58, Magwisienka napisał:

Ciekawe kiedy Sony ma zamiar naprawić to, co zepsuli. Gram może ze dwie godzinki, a Dragon
Age zdążył się w tym czasie zawiesić 4 razy :/


To wina Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 22:58, Magwisienka napisał:

Ciekawe kiedy Sony ma zamiar naprawić to, co zepsuli. Gram może ze dwie godzinki, a Dragon
Age zdążył się w tym czasie zawiesić 4 razy :/


Porysowana płyta, trzeba o nie dbać. To nie CD że jak potrzesz papierem ściernym to bedzie dalej swietnie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 23:34, Szczur22 napisał:

Porysowana płyta, trzeba o nie dbać. To nie CD że jak potrzesz papierem ściernym to bedzie
dalej swietnie działać.

Naprawdę? O rany, a ja się tą płytką bawiłam z psem bo frisbee się gdzieś zapodziało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 23:34, Szczur22 napisał:

> Ciekawe kiedy Sony ma zamiar naprawić to, co zepsuli. Gram może ze dwie godzinki,
a Dragon
> Age zdążył się w tym czasie zawiesić 4 razy :/

Porysowana płyta, trzeba o nie dbać. To nie CD że jak potrzesz papierem ściernym to bedzie
dalej swietnie działać.

Myślę że dla każdego posiadacza płytki BR są skarbem. To nie gry na PC (CD) za parę złotych, więc nie należy nikogo oskarżać, na pewno nikt by tego nie zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie PS3 już w drodze. Pierwsze dostało takiego YLODa, że tylko wymiana całej płyty głównej dałaby coś.
Piękny zestawik - PS3 Slim + God of War III. Wyrwałem taniutko, trochę ponad 1200zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 11:37, Kurammi napisał:

Moje drugie PS3 już w drodze. Pierwsze dostało takiego YLODa, że tylko wymiana całej
płyty głównej dałaby coś.
Piękny zestawik - PS3 Slim + God of War III. Wyrwałem taniutko, trochę ponad 1200zł :)

A co ze starą konsolą? Mi byłoby szkoda dawać znowu 1200zł (za swoja dąłem 1800zł z HDMI złotym i padami), eh ta gwarancja Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 13:09, Kaucz napisał:

A co ze starą konsolą? Mi byłoby szkoda dawać znowu 1200zł (za swoja dąłem 1800zł z HDMI
złotym i padami), eh ta gwarancja Sony.


Stara konsola ma już 3 lata, więc... Koszt wymiany płyty głównej to ok. 500zł, czyli mało opłacalny interes. Trochę mi szkoda starej konsolki bo to stara 60Gb z emulacją i czytnikiem kart. Mówi się szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia stary- miałem (mam ;)) identyczną ps3 i też zdechła (3 razy); Muszę ją zrobić i wystawić na sprzedaż (;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować