Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

No resetowałem go nic nie pomogło, ponowne przypisanie kontrolerów mówisz? Konsole z formatowałem i przywróciłem do ustawień fabrycznych tak, że teraz nawet do menu konsoli wbić nie mogę, gdyż pluję się o podłączenie pada na samym początku... Chociaż i tak nie wiem co by to dało gdyż pad w ogóle nie reaguje na żadne bodźce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz akurat musiałeś sformatować... :P
Może pad jest naprawdę całkowicie rozładowany, w końcu konsola używana... Podłącz go kablem, kiedy pokazuje Ci prośbę i poczekaj parę ładnych minut, może zaskoczy. Jeżeli nie, to cóż... bida z nędzą, Panie. Sixaxis drogi nie jest, ale DS3 nówka już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 17:06, Woo-Cash napisał:

Na ile wyceniacie Playstation 3 80 GB z lutego 2009, bez gwarancji?

Jaki stan? Pełny zestaw(tzn. opakowanie, okablowanie itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 17:30, Snafu napisał:

> Na ile wyceniacie Playstation 3 80 GB z lutego 2009, bez gwarancji?
Jaki stan? Pełny zestaw(tzn. opakowanie, okablowanie itp)?


Normalne ślady użytkowania, tzn. bardzo dobry. Mogę dorzucić kabel HDMI( kupiony za dychę ;) i wszystko, co było w opakowaniu. Jednym słowem - pełny zestaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 17:34, Snafu napisał:

Mam jeszcze pytanie, co do MW. Czy w tej grze są trofea?

Nie, nie ma.

@Woo-Cash Jakieś 600-700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:31, Snafu napisał:

Opłaca się wymienić, InFamous''a za CoD''a: MW?

Jeżeli to Ty miałbyś przehandlować tego inFamousa, to się nie opłaca - FPSy na padzie to jakieś nieporozumienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:41, PinKee napisał:

Jeżeli to Ty miałbyś przehandlować tego inFamousa, to się nie opłaca - FPSy na padzie
to jakieś nieporozumienie :/

A w Resistance i Killzone grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:41, PinKee napisał:

> Opłaca się wymienić, InFamous''a za CoD''a: MW?
Jeżeli to Ty miałbyś przehandlować tego inFamousa, to się nie opłaca - FPSy na padzie
to jakieś nieporozumienie :/


Taaa. Mnie na padzie w FPS gra się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do gry przez neta w UFC Undisputed 2010. Kto by był chęnty pisać do mnie na PSN. (nick w podpisie)

PS. Wiem, że to może nie najlepszy temat, ale tu znajdę więcej prawdopodobnych chętnych niż w temacie o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina w 100% leży po stronie pada byłem z nim u dwóch znajomych i zero oznak życia. Pożyczyłem też jednego pada na próbę, i teraz wszystko działa bez problemu. A nie jest jeden problem, konsola wydaje jakieś straszne dźwięki podczas instalowania jakiś plików po włożeniu płytki z Heavenly Sword do napędu ;| Coś al`a dźwięk skanera czy czegoś tylko przerywany(nie nonstop) piiii ------ piiiii -------piiii -> tak wiem, że to głupie pytanie, ale tak ma być ?Nigdy nie słyszałem czegoś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina w 100% leży po stronie pada byłem z nim u dwóch znajomych i zero oznak życia. Pożyczyłem też jednego pada na próbę, i teraz wszystko działa bez problemu. A nie jest jeden problem, konsola wydaje jakieś straszne dźwięki podczas instalowania jakiś plików po włożeniu płytki z Heavenly Sword do napędu ;| Coś al`a dźwięk skanera czy czegoś tylko przerywany(nie nonstop) piiii ------ piiiii -------piiii -> tak wiem, że to głupie pytanie, ale tak ma być ?Nigdy nie słyszałem czegoś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:35, nightfaler napisał:

Wina w 100% leży po stronie pada byłem z nim u dwóch znajomych i zero oznak życia. Pożyczyłem
też jednego pada na próbę, i teraz wszystko działa bez problemu. A nie jest jeden problem,
konsola wydaje jakieś straszne dźwięki podczas instalowania jakiś plików po włożeniu
płytki z Heavenly Sword do napędu ;| Coś al`a dźwięk skanera czy czegoś tylko przerywany(nie
nonstop) piiii ------ piiiii -------piiii -> tak wiem, że to głupie pytanie, ale
tak ma być ?Nigdy nie słyszałem czegoś podobnego...

Lepiej zwróć ten sprzęt, bo nic dobrego Ci nie wróżę : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować