Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Hmm dostałem odpowiedź mam zadzwonić po kuriera i na ich koszt im go wysłać więc nie ma źle ^^.
Swoją drogą jak ma wyglądać paczka dla kuriera ? Tak jak na pocztę oddaję ? Adresat na pudełku napisać i to wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 11:26, kodi24 napisał:

Ma wyglądać jak zwykły karton, tylko dobrze zabezpieczony, bo w tych dostawczakach wszystko
lata po tych pakach;

Ale adresata gdzie mam zapisać ? Czy powiedzieć, że adresat ten sam co numer płatnika(który mi podali) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie wersji językowych. Czy jak dajmy na to w polskiej wersji Heavy Rain (lub innej gry wydawanej przez Sony) są dostępne inne wersje językowe oprócz polskiej, to czy w wersjach zagranicznych również jest wersja polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier wpadnie z papierami i sam je wypełni (adres itp.). A jeśli chodzi o pokrycie kosztów wysyłki przez odbiorcę, to trzeba się upewnić z jakim przewoźnikiem odbiorca ma podpisaną umowę i zamawiając konkretnego kuriera warto uprzedzić o takiej formie płatności i ewentualnie upewnić się, że taka forma zostanie zrealizowana;

PS: To prawdopodobnie będzie DHL, ale i tak musisz się zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2010 o 12:10, kodi24 napisał:

PS: To prawdopodobnie będzie DHL, ale i tak musisz się zapytać :)

Dostałem od nich numer do kuriera i numer płatnika który mam mu podać. Więc to chyba mam z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 12:20, nightfaler napisał:


> PS: To prawdopodobnie będzie DHL, ale i tak musisz się zapytać :)
Dostałem od nich numer do kuriera i numer płatnika który mam mu podać. Więc to chyba
mam z głowy


Wszystko więc już masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 12:03, Splinter_Cell1 napisał:

Pytanie odnośnie wersji językowych. Czy jak dajmy na to w polskiej wersji Heavy Rain
(lub innej gry wydawanej przez Sony) są dostępne inne wersje językowe oprócz polskiej,
to czy w wersjach zagranicznych również jest wersja polska?

W niektórych grach jest Polska wersja 9za granicą), co do HR to tak jest do wyboru język angielski, tak jest w większości (nie tylko ang.), ostatnio pamiętam że chyba tylko InFamous takiej opcji nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 10:29, EjVi napisał:

Jeśli laptop ma port HDMI to można pod niego podłączyć PS3 żeby wyświetlacz wykorzystać
jako ekran?

Podłączyć można, ale nic nie zadziała, bo laptop ma wyjście, a nie wejście HDMI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, po dokładnie 103 godzinach i 11 minutach zażartej walki po nocach i nie tylko udało mi się zdobyć platynowe trofeum w Final Fantasy XIII, które jest moją szóstą platyną. Czas odetchnąć od serii trochę, bo przed powrotem do FF XIII spędziłem 90 godzin przy FF IX. Z tego miejsca publicznie podziękowanie składam Exeliusowi za to, że podzielił się ze mną swoim doświadczeniem, co pomogło mi w zrobieniu calaka.
Time to move on ;) Trzeba odłożyć trochę kaski na Move i AC:B, ponadto wypadałoby wreszcie kupić RDR. Potrzeba mi teraz czegoś lekkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 04:12, Siriondel napisał:

/ciach

Gratz ! Zdobyłeś jedno z najbardziej farmerskich platyn :)
Mi przejście wątku głównego zajęło ~~52h, przy stuknięciu platynki miałem 97h na koncie, więc to maksowanie podwaja nam czas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Kupuję dziś PS3 SLIM (:D), bo stare ma już 3 Ylod''a i tu pojawia się problem. Na starym Pleju mam mapki do Uncharteda 2, wszystkie mappacki do MW2 i jak to teraz zgrać na nowe Playstation? A no i chciałem tego PS''a z Ylodem sprzedać, ale nie wiem jak usunąć konta z tej konsoli, żeby inni na nich nie grali...


Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 10:55, Chaotizz napisał:

Witam, mam pytanie. Kupuję dziś PS3 SLIM (:D), bo stare ma już 3 Ylod''a i tu pojawia
się problem. Na starym Pleju mam mapki do Uncharteda 2, wszystkie mappacki do MW2 i jak
to teraz zgrać na nowe Playstation? A no i chciałem tego PS''a z Ylodem sprzedać, ale
nie wiem jak usunąć konta z tej konsoli, żeby inni na nich nie grali...


Z góry dzięki.


Z tego co sie orientuje to zeby usunac konta z konsoli to musisz sie zalogowac na dane konto i potem w tej zakladce z kontami (tam calkiem po lewej) kliknac trojkat na tym koncie na ktorym sie jest zalogowanym i tam powinna byc opcja usun czy cos w tym stylu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 18:33, ThimGrim napisał:

Jest na PS3 jakaś gra typu Freespace/Wing Commander/X etc.? Znaczy space combat simulator
or sth...

Takowych niestety symulatorów nie ma, są zręcznoścówki bardziej jak Ace Combat, HAWX czy Blazing Angels, IŁ2. Kosmicznych symulatorów na PS3 nie znajdziesz to samo na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować