Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2010 o 14:55, Siriondel napisał:

Nom, dobrze pamiętasz. W informacjach o grze, gdzie jest wersja, właściciel itp. gry
z PS+ mają datę ważności wynoszącą 3 miesiące/rok od chwili instalacji.

A gdyby na godzinę przed czasem odciąć konsolę od sieci i zmienić datę w systemie wstecz?
Może da się grać wtedy bez końca... ;)

No chyba nia da rady. Nie ważne kiedy odłączysz konsole od sieci. Czy teraz czy godzinę przed wygaśnięciem subskrybcji- to nie ma znaczenia. Po prostu pobrana zawarość się blokuje do czasu, kiedy znowu wykupimy PS Plus. To jest troche chamska zagrywka ze strony SONY, ale trzeba się z tym pogodzić. Chcą po prostu dostać od nas, graczy jak najwięcej kasy. Chociaż jak sobie wyliczymy ile to wszystko co otrzymaliśmy kosztuje to wychodzi bardzo nierówny wynik. Na naszą korzyść, ofc.

I gdzie tu sens tego wszystkiego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie cos moze panowie kiedy demko mafi pojawi sie na pss? bo narazie tylko ps+.
BTW.Wczoraj skonczylem Uncharted 2 :0 Gierka epicka,moze złe porównanie ale zarąbiscie klimat mi przypomina far cry :0 uwielbiałem dawniej te gre i fajnie bylo znów poczuc jakby sie grało w fc :)
Jedynie cos z multi u mnie nie teges,mam neta 15Mb,inne gierki w multi smigają,a U2 strasznie długo wyszukuje mi graczy. Moze cos źle robie albo przez to ze nie mam dlc wykupionego z mapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:40, The_Nemezis napisał:


> I gdzie tu sens tego wszystkiego? ;)


Cyferki nie kosztują, tyle na temat sensu.

Racja, ale po zliczeniu normalnych kosztów tych wszystkich produktów wychodzi suma zadziwiająco duża. Nawet odejmując od tego te wszystkie haracze producenckie i koszty produkcji myślę, że SONY jednak trochę traci na tym wszystkim. Może się jednak mylę, ale wtedy okazałoby się, że 50% z tego co płacimy wpada do kieszeni SONY. A wtedy nie byłoby miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:51, DuduTutu napisał:

A wiecie cos moze panowie kiedy demko mafi pojawi sie na pss? bo narazie tylko ps+.

Tak jak napisał przedmówca. Pobierz sobie z amerykańskiego PSS.

Dnia 11.08.2010 o 15:51, DuduTutu napisał:

Gierka epicka,moze złe porównanie ale zarąbiscie
klimat mi przypomina far cry :0 uwielbiałem dawniej te gre i fajnie bylo znów poczuc
jakby sie grało w fc :)

Zgadzam się. Gra jest świetna.

Dnia 11.08.2010 o 15:51, DuduTutu napisał:

Jedynie cos z multi u mnie nie teges,mam neta 15Mb,inne gierki w multi smigają,a U2 strasznie
długo wyszukuje mi graczy. Moze cos źle robie albo przez to ze nie mam dlc wykupionego
z mapami.

Brak dodatkowych map nie ma zadnego wpływu na ogólne działanie multiplayer''a.. W Uncharted 2 po prostu tak czasami wolno szuka graczy. U mnie jest to samo, mimo, że mam wykupione DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:16, DuduTutu napisał:

A jak wejsc na amerykanski pss? Bo chyba nie trzeba drugiego konta zakladac xD?

Eeee... trzeba :P Prawdziwy pro Chlebakowiec ma 2 konta zawsze - polskie i amerykańskie. A super pro ma nawet trzy, bo jeszcze na japoński PSS. Szaleńcy dokładają do tego brytyjskie, razem cztery ;)

Amerykańskie konto jednak warto mieć, nadal są tam rzeczy, które chcę, a których nie mam w europejskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:19, Siriondel napisał:

> A jak wejsc na amerykanski pss? Bo chyba nie trzeba drugiego konta zakladac xD?
Eeee... trzeba :P Prawdziwy pro Chlebakowiec ma 2 konta zawsze - polskie i amerykańskie.
A super pro ma nawet trzy, bo jeszcze na japoński PSS. Szaleńcy dokładają do tego brytyjskie,
razem cztery ;)

A ja mam 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha własnie załozyłem i juz zasysam mafie. Hmmm bo ja myslałem zeby to konto usunac jak sciagne ale skoro tak mowicie to chyba zostawie :) dzieki za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:57, pompix napisał:

Mafia 2 na PS3 jest baaardzo skopana, grafika słaba i framerate ciągle spada nawet podczas
cutscenek.

Ja tego nie zauważyłem, a różnic nie ma między X360 a PS3 w Mafii 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 17:34, DuduTutu napisał:

Haha własnie załozyłem i juz zasysam mafie. Hmmm bo ja myslałem zeby to konto usunac
jak sciagne ale skoro tak mowicie to chyba zostawie :) dzieki za szybkie odpowiedzi.

No to straciłeś te cenne minuty niepotrzebnie. Na europejskim PSS też już jest demo Mafii II. Ale jest plus- będziesz miał amerykańskie konto ;). I ja też razę je sobie zostawić. Może się przydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupić konsolę i grać na konsoli.
Dlaczego?
Dlatego, że:
Masz odtwarzacz Blu-Ray
Nie musisz co chwila upgradeować podzespołów
Masz coś na kstzały Wii z tym kontrolerem Move
Darmowy net bezprzewodowy
Exclusivy, których inni nam zazdroszczą - Uncharted 2: Among Thieves, GoW 3, inFamous, Uncharted: Dreake''s Fortune, Heavenly Sword, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko zależy mi na grafice i na multiplayerze. Z tego co wiem to nie ma właśnie z tym problemu tylko nie wiem jak z tą grafiką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok wszystko ładnie pięknie tylko jest jeden problem. Mam na razie TV CRT :/ co jest wielkim minusem.
TV będę kupował gdzieś tak za 2-3 miechy i nie wiem czy na razie się opłaca kupować PS3. Kolejny problem to taki że nie mam teraz za dużo kasy bo mam remont.
A jeszcze do tego dochodzi rok szkolny w którym raczej nie będę miał zbyt dużo czasu na granie.

Także wg. Was opłaca się?
Grać lubię bo to moje hobby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 19:26, Harrolfo napisał:

Exclusivy, których inni nam zazdroszczą - Uncharted 2: Among Thieves, GoW 3, inFamous,
Uncharted: Dreake''s Fortune, Heavenly Sword, ...


Tak, ale ja np. też zazdroszczę PCtowcom kilku exclusivów - Heroes, Drakensang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować