Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Wogóle każdy powinien dostać- to jest ex na ps3, tego się nie powinno traktować wybiórczo a ja nie mam ochoty na te ich głupie gierki "zrób to, zrób tamto" a potem się módl żeby ci łaskawie przysłali, to nie jest kurna lotto ;/ Chyba, że za miesiąc, dwa wyjdzie jakieś porządne demko;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 16:33, kodi24 napisał:

Wogóle każdy powinien dostać- to jest ex na ps3, tego się nie powinno traktować wybiórczo
a ja nie mam ochoty na te ich głupie gierki "zrób to, zrób tamto" a potem się módl żeby
ci łaskawie przysłali, to nie jest kurna lotto ;/ Chyba, że za miesiąc, dwa wyjdzie jakieś
porządne demko;

Racja, co do dema, to na pewno będzie. Przecież każdy ex Sony takowe posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 18:28, Magwisienka napisał:

Nie wiem czy to sprawka SCEP czy Cenegi, ale dodatki do F3 są za free dla PS+ :D

Nareszcie :) Byłoby miło, gdyby jeszcze polski F3 doczekał się patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 13:12, Renzov napisał:

> Dostał się ktoś z Was do bety Killzone 3? :)
Tak, ja się dostałem. Klucz mi przysłali. Pograłem trochę, ale nie spodobało mi się.
Jakoś nigdy nie mogłem przekonać się do tej serii i chyba na razie się to nie zmieni.


ahh, Ty klucz zmarnowałeś, a ja o nim marzyłem! Nie zamierzam płacić 2 stów rocznie ze coś, czego nigdy bym nie kupił. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:56, Henrar napisał:


Znowu ominę te ekskluzywne edycje z obojętną miną. Dla mnie wydawanie kilkuset złotych na jakieś figurki (które i tak bym trzymał w szafie) to bezsens.
Ostatnio była promocja w empiku na ultimate trilogy edition. Cena świetna - 320zł; od zwykłej trylogii tylko 100zł droższa. Doszedłem do wniosku, że i tak za 3, góra 4 lata na rynek wejdzie nowa generacja konsol i obecny sprzęt trzeba będzie sprzedać, a wraz z nim zgromadzony software. Na to co kiedyś wydało się spore sumy, odda się za grosze. W sumie to nic nowego- tak jest ze wszystkim, ale chciałem się podzielić przemyśleniami. Taka dygresja.
Apropos, Henrar podaj psn id

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej kupić?

Sacred 2 + Darksiders czy GTA 4 + Dragon Age?

GTA 4 skończyłem już dawno na kompie, Dragon Age też, ale chce zobaczyć na PS3, GTA 4 zresztą pewnie lepiej wygląda niż na moim komputerze, ale w Darskiders nie grałem, a słyszałem że dobre, Sacred 2 chce kupić ze względu na to że to RPG i pewnie troche czasu nad tym spędzę, a właśnie szukam takich gier w które mogę grać miesiąc i mi się nie znudzą. Chyba że macie jakieś swoje typy. ;)

W każdym razie - Coś do 2 stówek, jakaś naparzanka, RPG, coś w co długo pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wezmę Sacred 2 i Heavy Rain. ;)
Czaiłem sie na HR już dawno, teraz cena jest w miarę dobra, więc wybór jest prosty dla mnie. ;)
Najchętniej kupiłbym wszystkie te gry, ale z każdej wypłaty moge sobie pozwolić jedynie na wydanie co najwyżej 3 stów na głupotę typu gra. ;)

Ale jak ktoś ma pomysły co jeszcze można kupić, to pisać. Wypłata dopiero dziesiątego, zdążę może zmienić zdanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować