Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2010 o 18:05, Magwisienka napisał:

A ja należę do grupy fanów U2, zdecydowanie :) Przeszłam go na kilka razy, łącznie ze
zrobieniem platynki i ciągle mi mało :)


Tak! Uncharted to taki narkotyk, zagrałem raz w multplayera i inne gry odstawiłem. Kampania dla jednego gracza jest majstersztykiem. Kto jest chętny do gry w multiplayera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie w Resistance2 i single i multi to majstersztyk. Dużo bardziej jaram się R2 niż np Killzonem, który imo jest za bardzo przehypowany. Muszę sobie sprawić jedynkę, za grosze chodzi już, a przed 3 częścią pasuje w końcu zobaczyć co się tam działo ;)

Oczywiście się jeszcze pochwalę, kupiłem sobie Dead Space, Burnout Ultimate Box i GoW 1,2.
Jeszcze zamierzam jutro dokupić do tego Siren Blood Curse i Metal Gear Solida 4

Wiem wiem, ale mam straszne zaległości w grach, więc trzeba na koniec roku nadrobić co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 18:05, Magwisienka napisał:

A ja należę do grupy fanów U2, zdecydowanie :) Przeszłam go na kilka razy, łącznie ze
zrobieniem platynki i ciągle mi mało :)


Ja tak mam z MGS4 :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 18:05, Magwisienka napisał:

A ja należę do grupy fanów U2, zdecydowanie :) Przeszłam go na kilka razy, łącznie ze
zrobieniem platynki i ciągle mi mało :)


platynke to i ja mam :) nie mogę się doczekać 3 części. Chyba na wakacje przejdę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


MrGregorA i MrGregorA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 10:05, Pablo_Querte napisał:

>
> Ja tak mam z MGS4 :P .
A do MGSa chyba dalej nie ma trofeów :f

Ano nie ma. Mógłby chociaż Kojima powiedzieć, że mu się nie chce, zamiast jakieś głupie tłumaczenia robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 11:52, Mikex napisał:

Krótka piłka - Batman Arkham Asylum czy God of War III? I prosiłbym o argumentację ;)


Bierz obie :D To i to jest raczej obowiązkową pozycją do zagrania. Jeśli już musisz wybierać to Batman z zagadkami starczy Ci na dłużej jeśli lubisz znajdźki itd., ale za to przy GoWie nie ma mowy o chwili nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 11:52, Mikex napisał:

Krótka piłka - Batman Arkham Asylum czy God of War III? I prosiłbym o argumentację ;)


To nie jest tak, że coś jest lepsze od drugiego (bo te gry są równie dobre). Te dwie gry mają zupełnie inny rodzaj rozgrywki, a jak wiadomo każdy z nas ma różne gusta, więc sam musisz sobie powiedzieć co wolisz. Chociaż ja na Twoim miejscu bez wahania wziąłbym God of Wara III, bo to właśnie przy nim miałem najwięcej frajdy, a do tego:
- nie zagrasz w niego na innych platformach,
- epickość (tego się nie da opisać),
- świetne zakończenie trylogii (więc jeśli skończyłeś I i II musisz zagrać),
- ... oraz Kratos, czyli uosobienie zajebistości w roli głównej
Bierz GoWa 3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Batman.
Dlaczego? Wystarczy na dłużej, masz mały element współzawodnictwa w postaci tablic rekordów Leaderboards, Klimat przez wielgachne K, zróżnicowanie rozgrywki (stealth/zagadki/bijatyka).
A GoW III (jakby co, to grałem w obie gry) - fajna grafika, to fakt. Ale już fabuła jest prościutka -

Spoiler

kolejna opowiastka o tym, jak to bohater się wkurzył i chce się zemścić...

. No i jak to slasher - kiedyś ta wyżynka robi się nudna :)
Także bierz Batmana, nie pożałujesz. Dość powiedzieć, że ja (a splatyniłem grę) po wymienieniu gry i tak dodałem ją znów na swoja listę poszukiwanych, czego o GoW-ie III nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:28, NuGGetos napisał:

Jak sie spisuje Dragon Age na PS3?


Mi się grało świetnie, nie grałem co prawda na kompie to nie mam odniesienia, ale jest dobrze jak już się przyzwyczaisz do sterowania. Pochwale się nawet platynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2010 o 12:39, MastAlol napisał:

Mi się grało świetnie, nie grałem co prawda na kompie to nie mam odniesienia, ale jest
dobrze jak już się przyzwyczaisz do sterowania. Pochwale się nawet platynką :)

Kurcze, bo szukam jakieś dobrego RPG na PS3, tylko nie jakieś Final Fantasy, tylko właśnie coś w stylu Dragon Age, znasz jakieś podobne gry? Jeszcze widze że Sacred 2 daje rade, ale jest coś poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:28, NuGGetos napisał:

Jak sie spisuje Dragon Age na PS3?

Dla mnie ta gra jest dużo trudniejsza niż na PC - co mnie zdziwiło, myślałem, że gra będzie bardziej slasherowata, a tu nie - osobiście polecam rpg na kilka dziesiąt godzin gry, a jak chcesz platynkę zrobić to już w ogóle 100+ h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to że na PS3 za bardzo nie ma takich rasowych RPGów, za to jRPGów jest od groma (chociaż to nie te same klasyki co na PSXa). W każdym razie jest Oblivion i jest Demon Souls. Nie grałem, ale o Demon Souls już nie raz słyszałem że genialna, tylko strasznie trudna, kiedyś muszę kupić wreszcie ;) Sacred 2 za to słyszałem że badziew straszny, co prawda za to 50 zł co teraz kosztuje to można przełknąć, ale po co skoro są inne gry. Co do jRPGów to mnie kiedyś też odrzucały, ale się przemogłem i jest na serio spoko, ale trzeba umieć wybrać dobrą grę. Obczaj sobie Resonance of Fate, wysoko na mojej liście gier do kupienia. Niby jRPG, ale ani pedalsko, ani dziecinnie to nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:28, NuGGetos napisał:

Jak sie spisuje Dragon Age na PS3?

Dobrze,grafika ok jakoś większych bugów nie zauważyłem,do spadających fps można się przyzwyczaić sam wczoraj skończyłem;].

Czy ktoś mógłby podać jakiś tytuł gry,która by trzymała w napięciu i miała mroczny klimat podobnie jak Batman:AA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Dragon Age mnie korci jak cholera, na kompie mi sie dobrze grało, a na PS3 pewnie lepiej, bo i po polsku, i ogólnie wygodniej. Nic, zamówię. Tylko jeszcze jakaś drugą grę, całkiem inną, do stu złotych mi polećcie. Mirror''s Edge może? Albo Dead Space?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 10:05, Pablo_Querte napisał:

> Ja tak mam z MGS4 :P .
A do MGSa chyba dalej nie ma trofeów :f


Ja nie wiem co w z tymi trofeami... to jest właśnie potęga gry, że chce się w nią grać dla samego grania, a nie dla jakiś głupich trofeów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:55, NuGGetos napisał:

Ten Dragon Age mnie korci jak cholera, na kompie mi sie dobrze grało, a na PS3 pewnie
lepiej, bo i po polsku, i ogólnie wygodniej.

Jeżeli masz słabego pc to tak dragon age lepiej wypada na ps3.

Nic, zamówię. Tylko jeszcze jakaś drugą

Dnia 01.11.2010 o 12:55, NuGGetos napisał:

grę, całkiem inną, do stu złotych mi polećcie. Mirror''s Edge może? Albo Dead Space?

Z tych dwóch Dead Space.Mirror''s Edge to gierka na jakieś 4 godziny,nie zaskakuje niczym ale jeśli nie grałeś jeszcze w Batmana:Arkham Asylum to szczerze polecam właśnie ten tytuł.Co do Rpg''ów na ps3 jest jeszcze Alpha Prothocol i aRPG Folklore : tutaj radze obadać demko i poczytać recenzję mnie ta gra oczarowała ale innym może nie przypaść do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować