Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2010 o 11:52, Mikex napisał:

Krótka piłka - Batman Arkham Asylum czy God of War III? I prosiłbym o argumentację ;)

Ja radzę brać God of Wara III. Ta gra jest naprawdę bardzo dobra i ma całkiem niezłą grafikę.
A batman to też dobra gra, ale... no właśnie. Po czasie robi się nudna i system walki, przynajmniej mi, nie przypadł mi do gustu.
Edit: Żebyście mnie zaraz nie zbili- to jest tylko i wyłącznie moja opinia!
Po dyskusji z Kauczem, teraz wiem że muszę to pisać :). ^^

Bierz GoWa III :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:28, NuGGetos napisał:

Jak sie spisuje Dragon Age na PS3?

Ja przeszedłem Dragon Age na PS3 2 razy i grało mi się bardzo dobrze. Platynki nie mam, bo nie chciało mi się przechodzić gry trzeci raz (nie żebym był leniwy- tę grę przechodzi się ~65 godzin!), ale i tak zabawa jest przednia.
Co prawda sterowanie nie jest super-wygodne, ale można się przyzwyczaić.
Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 13:02, MKRaven napisał:

> > Ja tak mam z MGS4 :P .
> A do MGSa chyba dalej nie ma trofeów :f

Ja nie wiem co w z tymi trofeami... to jest właśnie potęga gry, że chce się w nią grać
dla samego grania, a nie dla jakiś głupich trofeów...


Dla mnie np trofea to taki ficzer, który wydłuża grę, pozwala porobić coś, czego wcześniej byś w grze nie robił, a po zdobyciu platynki masz poczucie że zrobiłeś wszystko co było do zrobienia. Więc gdyby starsze gierki też miały jakieś fajne pucharki to by nie było źle ;)

BTW: Grał ktoś z was w Star Ocean 4? Gruba gierka i jeśli ktoś ma w tym platynę to chylę czoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 13:47, MastAlol napisał:

Dla mnie np trofea to taki ficzer, który wydłuża grę, pozwala porobić coś, czego wcześniej
byś w grze nie robił, a po zdobyciu platynki masz poczucie że zrobiłeś wszystko co było
do zrobienia. Więc gdyby starsze gierki też miały jakieś fajne pucharki to by nie było
źle ;)


Mam podobne nastawienie. Jednak zazwyczaj gdy listonosz przyniesie mi paczkę z zamówioną produkcją pierwszą rzeczą którą robię to sprawdzenie trofeów które mogę ominąć podczas gry oraz ogólne ogarnięcie znajdźek tak bym nie musiał powtarzać całej gry dla jakiegoś trofeum tylko dlatego, że w pewnym momencie byłem nieco nieuważny. To znaczy nigdy mi się przez to gry nie zdarzyło powtórzyć, ale jednak wkręcam sobie, że jest to możliwe. I chociaż po skończeniu gry zawsze jakieś osiągnięcie spaprze - pudełko i tak leci w kąt. Oczywiście zabawa płynąca z samego przechodzenia danej produkcji jest przez to zmniejszana. Trofea to naprawdę straszny ficzer :(

Dnia 01.11.2010 o 13:47, MastAlol napisał:

BTW: Grał ktoś z was w Star Ocean 4? Gruba gierka i jeśli ktoś ma w tym platynę to chylę
czoła ;)


Podobno istnieją na tym świecie ludzie zdobywający platynki w grach jRPG... Jakoś nie próbowałem się w ten temat wgłębiać, w końcu jestem tylko człowiekiem - a dobra trwa 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:17, karolekx23x napisał:

Co sadzice na temat kupna konsoli w sieci Play ?


Ja zakupiłem właśnie w ten sposób i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:59, Radovan napisał:

> Co sadzice na temat kupna konsoli w sieci Play ?

Ja zakupiłem właśnie w ten sposób i jestem bardzo zadowolony :)


Ale tam padów nie ma w zestawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 15:01, karolekx23x napisał:

> > Co sadzice na temat kupna konsoli w sieci Play ?
>
> Ja zakupiłem właśnie w ten sposób i jestem bardzo zadowolony :)

Ale tam padów nie ma w zestawie ?


xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:12, KrisK91 napisał:

Podobno istnieją na tym świecie ludzie zdobywający platynki w grach jRPG... Jakoś nie
próbowałem się w ten temat wgłębiać, w końcu jestem tylko człowiekiem - a dobra trwa
24h.


Dobrze to ująłeś... Rozumiem jeszcze jak gra jest dobra i nie potrzeba znowu AŻ tyle czasu do platynki. Na Final Fantasy 13 to chyba 80h, chociaż i tak nie zrobiłem, ale to jeszcze nie jest tak straszne poświęcenie, a jak dla mnie gra się nie nudzi nawet po skończeniu wątku. Za to już Star Ocean zajmuje 500h...
Nevermind, ja staram się robić platynki, ale w sumie płynie to z tego, że po prostu nie stać mnie na ciągłe kupowanie następnych gier, więc czasem wracam do poprzednich i je maxuje.
Fakt faktem jednak, że gra powinna sama z siebie być przyjemna, a nie grać żeby wyskakiwały pucharki ;) Taki Uncharted2 gdzie po zrobieniu platyny, robiłem jeszcze te ingameowe osiągnięcia, czy Silent Hill Homecoming, który mimo braku pucharków ciągnie mnie znowu do przejścia (odblokowałem piłę i ten pistolet ufoli to trzeba sprawdzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:12, KrisK91 napisał:

Podobno istnieją na tym świecie ludzie zdobywający platynki w grach jRPG... Jakoś nie
próbowałem się w ten temat wgłębiać, w końcu jestem tylko człowiekiem - a dobra trwa
24h.

Eeee ja zdobyłem platynę w FF13 :) nie było aż tak źle, ponoć większy problem to Resonance of Fate - na które ostatnio szukam dobrej oferty, żeby się skusić.


@up FF13 - główny wątek 54h, reszta do platyny 40h + afkowanie razem 105h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 15:31, Deturis napisał:

@up FF13 - główny wątek 54h, reszta do platyny 40h + afkowanie razem 105h :)


Ja główny zrobiłem w 40h... kurde ale musiałem zapierniczać :) Teraz do rozwalenia na 5 gwiazdek brakuje mi 5 bossów i mam wszystkich + zebranie wszystkich elementów uzbrojenia. A na liczniku mam około 65h chyba, więc powinienem się zmieścić w tych 80. Ale to kiedyś w przyszłości. Jak na razie calakuje Just Cause 2, ale pewnie nie zdążę, bo kupiłem 5 nowych gierek i tak za tydzień przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 15:38, MastAlol napisał:

> @up FF13 - główny wątek 54h, reszta do platyny 40h + afkowanie razem 105h :)

Ja główny zrobiłem w 40h... kurde ale musiałem zapierniczać :) Teraz do rozwalenia na
5 gwiazdek brakuje mi 5 bossów i mam wszystkich + zebranie wszystkich elementów uzbrojenia.
A na liczniku mam około 65h chyba, więc powinienem się zmieścić w tych 80. Ale to kiedyś
w przyszłości. Jak na razie calakuje Just Cause 2, ale pewnie nie zdążę, bo kupiłem 5
nowych gierek i tak za tydzień przyjdą.

Właśnie Just Cause 2 dobre ? coś ala inFamous ?

Najgorsze jest zebranie wszystkich przedmiotów + 6 omega weapons - co jest gil''o żerne niestety i trzeba w masowych ilościach farmić te wielkie takie słonio podobne stworzenia nie pamiętam jak już się zwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 15:47, Deturis napisał:

Właśnie Just Cause 2 dobre ? coś ala inFamous ?


No jak dla mnie wypas gra, jest co robić, fabułą jest miałka strasznie, ale za to distroj taki, że idzie przymknąć oko. W zasadzie kolejne misje to tylko okazja do zrobienia większego burdelu, niż poprzednio. Dodatkowo olbrzymi obszar, fajna mechanika linki i spadochronu, masa rzeczy do robienia, znajdźki (ale widać je na mapie... dzięki Bogu, bo jak przypomnę sobie gołębie z GTA4 to brrrrrrrr), no po prostu solidna dawka akcji. Ja polecam, ale do InFamousa bym nie porównywał, niby też sandbox, ale to jednak dość różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 15:01, karolekx23x napisał:

> > Co sadzice na temat kupna konsoli w sieci Play ?
>
> Ja zakupiłem właśnie w ten sposób i jestem bardzo zadowolony :)

Ale tam padów nie ma w zestawie ?


Jest jeden pad oczywiście :) Do tego ps move + ps eye + sports champions :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 17:11, Radovan napisał:

> > > Co sadzice na temat kupna konsoli w sieci Play ?
> >
> > Ja zakupiłem właśnie w ten sposób i jestem bardzo zadowolony :)
>
> Ale tam padów nie ma w zestawie ?
>

Jest jeden pad oczywiście :) Do tego ps move + ps eye + sports champions :P


Przy cenie 350 warto ale abonament wysoki 59 zł , wiec nie wiem czy sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ps3 od wczoraj stąd kilka pytań:
1) Czy jest w konsoli coś takiego jak menadżer plików, czy coś w tym stylu? W informacjach o systemie mam 97/111 GB wolne.
2) Konsola jest z UK, a z tego co wiem nie odpalę filmu kupionego w Polsce. Nie powinienem o tym mówić ale czy można tam włożyć pirata dvd z nagranym filmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo zavii.com ;)

Ale bez karty kredytowej nie podchodzic. Mozna naprawde sporo zaoszczedzic na promocjach, a koszt przesylki do Polski tanszi niz na Allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 17:23, faraoneek23 napisał:

2) Konsola jest z UK, a z tego co wiem nie odpalę filmu kupionego w Polsce. Nie powinienem
o tym mówić ale czy można tam włożyć pirata dvd z nagranym filmem?


Z tego co mi wiadomo to konsola kupiona w UK nadal ma system PAL taki jak w całej Europie czyli możesz oglądać filmy z Polszy pod warunkiem,że nie pomyliłeś Angli z Ameryką ;p.
Co do tego filmu wypalonego na płytce DVD(bo miałeś na myśli nie pirata a film nagrany twoją kamera;p) to tak można włożyć wypaloną płytkę i oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować