Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2010 o 21:19, Mavarius napisał:

> Uncharted 2 zaś... trochę inna bajka - w sumie mam teraz taki mętlik w głowie, że
nie
> wiem już, która gra lepsza ;d

Według mnie Uncharted 1 + 2 stoją wyżej niż K2, ale to tylko moje zdanie :)

U2 mnie urzekło w każdym calu ;d

Teraz tylko czekać na KZ2, może Uncharted 3 jak będzie :D

Ze "Starych" gier mam jeszcze do zaliczenia Heavy Rain, God of War 3 i MGS 4 (tą akurat tak samo jak Heavy Rain przeszedłem, ale nie zaszkodzi ponownie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:03, Harrolfo napisał:

Cześć,
Czy to normalne, że Assassin''s Creed chodzi bardzo wolno na PS3?

Ni. Przeca wiadomo, że jak gra chodzi niespotykanie wolno to raczej normalne to nie jest. :) Assassyn u mnie chodzi gładko i równo, nie wiem co tam u Ciebie.

@@ Piotrek --> i jak z tym GoW, masz już ekipę? Jest komplet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie katuje God of War Collection - nie miałem okazji pograć na PS2 - wiem, żenada ;D anyway , teraz GoW 1+2 a w tygodniu kupuje GoW3 więc będzie komplet, swoją drogą MGS4 - KAPITALNY !

p.s AC2 u mnie chodziło bez zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 21:58, Harrolfo napisał:

, jakieś porady co zrobić?


Modlić się. ;]

Weź pod uwagę, że to niekoniecznie musi być wina hardwaru - może płytka jest porysowana albo to przez firmware (już nie raz się zdarzało, że gra się sypała przez nową wersję softu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie po ponad 12 godzinach gry Enslaved: Odyssey to the West.
I powiem szczerze polecam, gra jest świetna ma drobne błędy, ale bawiłem się przy niej jak przy Uncharted, a końcówka ? Tak jak napisali w recenzji na gram.pl to trzeba zobaczyć.

A gdy przeczytałem artykuł o tym jak Enslaved sprzedał się w 80tys. kopii to, aż żal mi się zrobiło, że taka dobra gra się słabo sprzedaje - szkoda, bo chciałbym zobaczyć następną część i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie przyszło 5 nowych gier do kolekcji ;) W zasadzie już starych, ale jakoś nigdy nie miałem okazji w nie zagrać.
Metal Gear Solid 4, Siren Blood Curse, Dead Space, Burnout Paradise UB, GoW Collection (grałem na PS2 w obie, ale i tak dobrze to mieć na PS3).
Coś tak przeczuwam, że moja obecność na uczelni w najbliższych tygodniach ucierpi znacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kupiłem Dead Rising 2 i szczerze, polecam, ale tylko dla osób wytrwałych. Gra jest trudna, długa, frustrująca, a bossowie to horror.

Pograłem z 5h i sprzedałem. Mi w ciągu najbliższych 4 miesięcy wpadnie do kolekci z 5 gier, albo 4 raczej, mianowicie: Red Dead Redeption, Mafia 2, COD: Black Ops i Gran Turismo 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób posiadających FF13 - przeglądam sobie właśnie aukcje na Allegro, i na jednej z nich była informacja, że kod aktywacyjny nie był wykorzystany. Jaki kod aktywacyjny i co on daje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 13:45, Magwisienka napisał:

Pytanko do osób posiadających FF13 - przeglądam sobie właśnie aukcje na Allegro, i na
jednej z nich była informacja, że kod aktywacyjny nie był wykorzystany. Jaki kod aktywacyjny
i co on daje? :)

Rejestrujesz grę na stronie Square Enix, z tego co pamiętam była szansa na wygranie bety keya do FF14 :)
W sumie nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 21:52, Gryczka napisał:

@@ Piotrek --> i jak z tym GoW, masz już ekipę? Jest komplet?


Nie wiem jak Piotrek, ale ja póki co nie mam. Pisałem o tym na Facebooku. Znalazły się dwie osoby. Wraz ze mną mamy trójkę. Zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 14:46, Spayki napisał:

Nie wiem jak Piotrek, ale ja póki co nie mam. Pisałem o tym na Facebooku. Znalazły się
dwie osoby. Wraz ze mną mamy trójkę. Zainteresowany?

No jasne, jednak jako, że to taki pierwszy majne zakup, miałbym parę pytań. Da radę jakiś bliższy kontakt? Na maila słać wiadomość do Ciebie?

Harrolfo --> woko dobrze prawi, pomogło coś? W sumie nic do dodania nie mam, na jakim etapie to się dzieje? Już od samego początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było co pomóc, woko tylko wyjaśnił powód ;P
Dzieje się tak ciągle, non stop. Nie, żeby był pokaz slajdów, ale tak z 20-25 FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 22:26, Harrolfo napisał:

Nie było co pomóc, woko tylko wyjaśnił powód ;P

No jak nie, trza było sprawdzić czy płytka nie jest porysowana! A potem porządnie nachuchać i wyczyścić! Pomogło?... A i jak wyjaśnił powód, to przecież wszystko wiesz. ;>

Dnia 06.11.2010 o 22:26, Harrolfo napisał:

Dzieje się tak ciągle, non stop. Nie, żeby był pokaz slajdów, ale tak z 20-25 FPS

Mi tam w ogóle nie wspominaj o FPSach, nie mierzę tego podczas gry nigdy. I niestety nie mam pojęcia jak Ci pomóc, może przeładowaną masz konsolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 22:33, Gryczka napisał:

No jak nie, trza było sprawdzić czy płytka nie jest porysowana! A potem porządnie nachuchać
i wyczyścić! Pomogło?... A i jak wyjaśnił powód, to przecież wszystko wiesz. ;>

Płyta jest w stanie idealnym, jest w jak najlepszym porządku

Dnia 06.11.2010 o 22:33, Gryczka napisał:

Mi tam w ogóle nie wspominaj o FPSach, nie mierzę tego podczas gry nigdy.

Ja też nie, tylko tak na moje laickie oko podałem ;)
>I niestety nie mam pojęcia jak Ci pomóc, może przeładowaną masz konsolę?
Jeśli chodzi Ci o ilość wolnego miejsca, to na pewno jest wszystko Ok, bo na mojej Slimce 120 GB mam...<sprawdza>...80 GB wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za PS3 określoną sumę i masz je zamiast telefonu oraz płacisz określony abonament w umowie. Czyli po prostu zamiast telefonu masz PS3 i okres w którym musisz opłacać abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 23:47, NdysH napisał:

Płacisz za PS3 określoną sumę i masz je zamiast telefonu oraz płacisz określony abonament
w umowie. Czyli po prostu zamiast telefonu masz PS3 i okres w którym musisz opłacać abonament.


Czyli tak jakby płace połowe ceny, a połowa na raty :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 00:22, Rincewind napisał:

Czyli tak jakby płace połowe ceny, a połowa na raty :D ?

Nie płaciłeś nigdy abonamentu za telefon? Nie ma tu dużo do tłumaczenia. Tak jak idziesz do operatora wziąć telefon na abonament, podpisujesz umowę, dostajesz kartę SIM, nowy nr telefonu, nowy telefon, np. za złotówkę w promocji - dokładnie tak samo jest tu tylko zamiast telefonu dostajesz konsolę (karta SIM, nowy nr, wszystko także). I tak jak Ci NdysH powiedział - płacisz normalnie abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 01:47, Siriondel napisał:

> Czyli tak jakby płace połowe ceny, a połowa na raty :D ?
Nie płaciłeś nigdy abonamentu za telefon? Nie ma tu dużo do tłumaczenia. Tak jak idziesz
do operatora wziąć telefon na abonament, podpisujesz umowę, dostajesz kartę SIM, nowy
nr telefonu, nowy telefon, np. za złotówkę w promocji - dokładnie tak samo jest tu tylko
zamiast telefonu dostajesz konsolę (karta SIM, nowy nr, wszystko także). I tak jak Ci
NdysH powiedział - płacisz normalnie abonament.

Płaciłem;p, chciałem tylko potwierdzenie po prostu uzyskać czy dobrze zrozumiałem. Ok, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować