Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Czy wam też samoczynnie ściągała się łatka aktualizująca Heavy Rain do Move Edition? Idiotyzm. Nie posiadam Move a byłem zmuszony ściągać ponad 1000MB, żeby zagrać w grę. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 08:41, mati285 napisał:

Czy wam też samoczynnie ściągała się łatka aktualizująca Heavy Rain do Move Edition?
Idiotyzm. Nie posiadam Move a byłem zmuszony ściągać ponad 1000MB, żeby zagrać w grę.
Ech...

Z tego co wiem ci co mają PSN + mogą ściągać łatki w tle. A jeśli nie o to chodzi, to możesz przecież naciśnąć kółko czyli anulować i grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę anulować owszem, ale gra nie uruchomi się bez ściągnięcia łatki, chyba, że można to jakoś zmienić w opcjach. Zresztą to już i tak nieważne, bo gigantycznego patcha do HR już ściągnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 10:02, mati285 napisał:

Mogę anulować owszem, ale gra nie uruchomi się bez ściągnięcia łatki, chyba, że można
to jakoś zmienić w opcjach. Zresztą to już i tak nieważne, bo gigantycznego patcha do
HR już ściągnąłem.

Z tego co wiem, to nie trzeba ściągać patcha do gry offline (singleplayer). Najnowsza łatka jest potrzebna tylko do gier/trybów multiplayer. Tak więc nie trzeba ściągać aktualizacji do Heavy Raina.
A jeśli się ma PlayStation Plus to jest w ogóle bajka- można ustawić sobie pobieranie nowych patchy i dem np w środku nocy i wtedy wszystko się ładnie ściąga, a my smacznie śpimy.
Ot, takie miłe udogodnienie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:34, NuGGetos napisał:

Ostatecznie zamówiłem sobie GTAIV i NFS Shift. Jak sie gra po necie w te gry? Gra ktoś
w ogóle? W Shifta bym z chęcią spróbował.

W GTA4 mało ludzi online gra i jest po prostu słabe (multi). A chodzi w nim o bieganie po całym mieście lub jeżdżenie, czyli to co single, nudy. Co do Shifta, to online jak najbardziej, zawsze kogoś znajdziesz do gry, brak lagow itp, polecam, sam niedawno grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkurzyłem dzisiaj Chlebaka po dwóch tygodniach i nadrobiłem zaległości we wszystkich demach ostatnich tygodni, które chciałem spróbować. Cztery sztuki, wszystkie soczyste i rozrywkowe, czyli tak jak lubię :)

Po spróbowaniu sił w Challenge Mode w Vanquish i otrzymaniu bezlitosnego lania, doszedłem do dwóch wniosków - że nadal jestem słaby w konsolowych strzelankach oraz mimo czasu rozgrywki, ta gra chyba naprawdę jest warta swoich pieniędzy. Akcja po prostu rozkłada. No rozkłada. 150% strzelanki w strzelance, działa na wyobraźnie niesamowicie. Nie ma **uja żebym nie zaliczył gry przed świętami. Tegoroczny must have.

Wreszcie zapoznałem się z Castle Crashers. Równie wciągające, komiczne, a muzyka wymiata, przynajmniej w demie. Czysta radocha, czyli to co w grach cenię najbardziej.

W życiu nie spodziewałbym się, że wkręci mnie nawet Majin: Forsaken Kingdom. Gameplay nieskomplikowany, ale dający dość specyficzną frajdę. Podoba mi się koncepcja Majina, a klimat to jakby wyciągnięto trochę z PoPa, a trochę z Chrono Cross i zmiksowano. Wyszło to całkiem całkiem. Nienagannie zaprojektowana walka u boku wielkiego stwora mnie urzekła, poza tym, potrzeba czegoś lżejszego po tych wszystkich grach akcji ;)

Na koniec zostawiłem sobie nowego NFSa i tutaj także się nie zawiodłem. Pierwsze skrzypce gra według mnie reżyseria. Przyjemnie się gra, wczuwa w znajomy klimat i ogląda, nawet jeśli jest się osobnikiem upośledzonym w temacie ścigałek, czyli np. mną. Funkcje społecznościowe działają, a kiedy się chwilę zastanowię, to i multi zapowiada się smakowicie.

Prawa Murphy''ego zadziałały. Kiedy miałem sałatę, a nie miałem dużo czasu, nie było co dobrego do grania kupić. Teraz czasu będę miał mnóstwo, z kasą nie będzie źle, ale i tak nie starczyłoby mi na wszystko, za co chciałbym zapłacić developerom. Dokona się jakiejś selekcji, a na razie skupiam się na będącymi tuż za progiem nowymi przygodami włoskiego asasyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:29, Siriondel napisał:

/ciach

Taaak, ja chyba przed wyjściem AC:B kupie Castle Crashers ta gra jest po prostu świetna ! :)
Choć jeszcze platyna w Enslaved czeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA! Mowilem, ze bedzie brazowy trofik na zebranie wszystkich samochodow ;)? Mowilem? ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62886&pid=7)

A tutaj lista trofikow:
http://www.gtplanet.net/complete-gran-turismo-5-trophy-list-revealed/

Nie ma szans bym zdobyl Platynke. Nie podolamw zdobyciu zlota we wszystkim, bo szkoda i spedzic polowe zycia na robieniu tejze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako byly konsul gram.pl powinienes wiedziec, ze na tym forum bardzo nie lubimy jak sie w jakikolwiek sposob lamie zasady uzytkowania nie tylko tego serwisu, ale tez regulaminow innych uslug jak np. steam, spraw dot. kont do gier MMO czy zasad uzytkowania konsol xbox 360 czy PlayStation 3. Regulamin uslug PSN wyraznie stanowi, ze zabronione jest m.in. dzielenie sie zakupiona gra z innymi uzytkownikami. Szczegoly: http://uk.playstation.com/legal/detail/item238015/PlayStationŸNetwork-TERMS-OF-SERVICE-AND-USER-AGREEMENT/

Jesli wiec jeszcze raz zobacze u jakiegokolwiek uzytkownika lamanie regulaminu PSN zostanie to potraktowane jako popieranie piractwa, a zatem beda za to przyznawane "nagrody" jakie sa przewidziane w regulaminie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 04:41, Wojman napisał:

Jako byly konsul gram.pl powinienes wiedziec, ze na tym forum bardzo nie lubimy jak sie
w jakikolwiek sposob lamie zasady uzytkowania nie tylko tego serwisu, ale tez regulaminow
innych uslug jak np. steam, spraw dot. kont do gier MMO czy zasad uzytkowania konsol
xbox 360 czy PlayStation 3. Regulamin uslug PSN wyraznie stanowi, ze zabronione jest
m.in. dzielenie sie zakupiona gra z innymi uzytkownikami. Szczegoly: http://uk.playstation.com/legal/detail/item238015/PlayStation�Network-TERMS-OF-SERVICE-AND-USER-AGREEMENT/


Powinienem wiedzieć i wiem (myślę, że nadal nieźle znam regulamin). Niemniej dziękuję za przypomnienie. Moją propozycję chciałbym uznać za niebyłą.

Dnia 09.11.2010 o 04:41, Wojman napisał:

Jesli wiec jeszcze raz zobacze u jakiegokolwiek uzytkownika lamanie regulaminu PSN zostanie
to potraktowane jako popieranie piractwa, a zatem beda za to przyznawane "nagrody" jakie
sa przewidziane w regulaminie gram.pl


Z wykładnią piractwa trochę przesadzasz. Tzn. traktujesz to zbyt rozszerzająco. W najgorszym wypadku jest to łamanie postanowień licencyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 15:05, Kaucz napisał:

Wiadomo już coś więcej o tych trophy do MGS4? Kiedy wychodzi te nowa edycja, bo zapewne
z nią wkroczy nowy patch dający trofisy.

Ostatnie informacje jakie pojawiły się w sieci to był fake.
Czyli jesteśmy w tym samym punkcie co kiedyś czyli nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:29, Siriondel napisał:

Wreszcie zapoznałem się z Castle Crashers. Równie wciągające, komiczne, a muzyka wymiata,
przynajmniej w demie. Czysta radocha, czyli to co w grach cenię najbardziej.

Eeeee? Xbox Live straciło jednego ze swoich najlepszyh exclusiwów?
W takim razie zapytam: wiadomo czy takie Limbo też będzie kiedyś na PSN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 21:46, nightfaler napisał:

W takim razie zapytam: wiadomo czy takie Limbo też będzie kiedyś na PSN?

Oficjalnie nic nie ma by ta gra miala sie pojawic, choc w sieci znajduja sie filmiki z edytora do LBP2 gdzie ktos przerobil to gre - wyszlo calkiem sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 22:44, Piotrek_K napisał:

> W takim razie zapytam: wiadomo czy takie Limbo też będzie kiedyś na PSN?
Oficjalnie nic nie ma by ta gra miala sie pojawic, choc w sieci znajduja sie filmiki
z edytora do LBP2 gdzie ktos przerobil to gre - wyszlo calkiem sympatycznie :)

Widziałem, ale o i tak nie to samo, no cóż, może jak kiedy wgram oryginalny soft do konsoli to kupie to cudo. Póki co nic z tego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować