Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 16:25, Gryczka napisał:

> Co myślicie o Far Cry 2 na PS3?
I ja również odradzę - dodam tylko, że jeden z najpoważniejszych błędów, to respawn przeciwników,
masakra.


Cóż,dla mnie to jedna z zalet,inaczej byłoby po prostu nudno - nie lubię w niektórych grach ( najczęściej w RPG ) takiego zagrania że wybijesz wszystko co żyje i pustka a Ty wracasz w dane miejsce kilkukrotnie
oczywiście,respawn bywa też męczący w grach H&S ale jest też źródłem kolejnych punktów doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:56, lis_23 napisał:

oczywiście,respawn bywa też męczący w grach H&S ale jest też źródłem kolejnych punktów
doświadczenia.

Do tego, co napisał buhaha..ha? dodam, że tutaj respawn nie jest źródłem żadnych punktów doświadczenia, jedynie kolejnego beznadziejnego i żmudnego przebijania się przez chmary wrogów, którzy inteligencją nie grzeszą. Ale to już było wyżej napisane. RPG to co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 21:33, Gryczka napisał:

> oczywiście,respawn bywa też męczący w grach H&S ale jest też źródłem kolejnych punktów

> doświadczenia.
Do tego, co napisał buhaha..ha? dodam, że tutaj respawn nie jest źródłem żadnych punktów
doświadczenia, jedynie kolejnego beznadziejnego i żmudnego przebijania się przez chmary
wrogów, którzy inteligencją nie grzeszą. Ale to już było wyżej napisane. RPG to co innego.
:)


Punkty doświadczenia to w RPG lub H&S - tutaj respawn jest po to żeby się nie nudzić - ja wolę się przebijać przez zastępy respawnujacych się wrogów,niż jeździć,chodzić po pustym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 21:44, lis_23 napisał:

Punkty doświadczenia to w RPG lub H&S

Hm, ale jakiś system rozwoju postaci też by chyba można było ciachnąć w Fary Cry''u, czyż nie?

Dnia 05.12.2010 o 21:44, lis_23 napisał:

tutaj respawn jest po to żeby się nie nudzić

I tak się będziesz nudził.

Dnia 05.12.2010 o 21:44, lis_23 napisał:

- ja wolę się przebijać przez zastępy respawnujacych się wrogów,niż jeździć,chodzić po
pustym terenie.

Uwierz mi, nie w tej grze. Grałeś w ogóle? Wrogowie są tak debilni, że rozpieprzanie ich po raz n-ty nie sprawia zbyt dużej frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 22:27, Gryczka napisał:


I tak się będziesz nudził.
Uwierz mi, nie w tej grze. Grałeś w ogóle? Wrogowie są tak debilni, że rozpieprzanie
ich po raz n-ty nie sprawia zbyt dużej frajdy.


Tak,grałem - nie broniłbym gry w którą nie grałem,nawet bym się nie wypowiadał na jej temat gdyż uważam że oceniać można tylko wtedy gdy samemu się grało.
Mnie osobiście " Far Cry 2 " bardzo się podoba i tyle - grę posiadam od dnia jej premiery na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 00:04, Jave napisał:

Coś medycznego, czyt. szczeciński PUM bądź Gdańsk, Poznań, Warszawa itp. Dlaczego pytasz?


A tak sobie, bo też męczę się na biochemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wam tak w Far Cry 2 na PS3 nie pasuje. Fakt, wrogowie nie są za mądrzy, ale jakichś innych błędów nie dostrzegłem jak na razie. Jedynie samochody jeżdżą tak jakby chciały a nie mogły, znaczy się strasznie powoli. Ale tak to nic innego nie psuje ogólnych wrażeń z gry, mi sie podoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 17:54, Harrolfo napisał:

A jak byś ocenił? Bo też myślę, brać? Nie brać? :)

5 w szkolnej skali ocen. ;)

Ja akurat zamieniłem się na gametrade, dałem LBP za FC2, bo tamta gra ni cholery mnie nie wciągnęła, jedynie pierwsze wrażenie dobre. A FC2 jak na razie super, zero doczytywania terenu, a jak wiadomo, jest gdzie pojeździć. Polska wersja (napisy), duży realizm, broń może sie nam zaciąć, eksplodować, od cholery takich szczególików. No i zajebista grafika. Ja polecam. ;)


BTW: W piątek wypłata, L4 do niedzieli, biorę Heavy Rain i Assassins Creed 2 i mnie nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 18:07, Harrolfo napisał:

A jak z długością rozgrywki?

Tego jeszcze nie wiem, dzisiaj zacząłem grać dopiero. Ale nie wydaje mi się żeby jakaś krótka była, z 15 godzin myślę że będzie. Momentami jest trudno. A jak skończysz grę, to masz dobry edytor map, możesz ściągać mapy innych graczy z neta, samemu wrzucać swoje. ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 18:18, Harrolfo napisał:

No, no.
Gra coraz bardziej mnie ciekawi. Liczę na jakąś reckę Twojego autorstwa po ukończeniu
FC2 ;)

Recka może za duże słowo, ale na pewno jak skończę, to opisze wrażenia. ;)
Mam teraz tydzień wolnego od pracy, więc na pewno przejde całą grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż w Brotherhood co prawda nie grałem, ale to po prostu druga część z paroma usprawnieniami w singlu i trybem multi, jeżeli podobało ci się AC2 to pewnie będziesz się bawił świetnie, jednak moja rada brzmi: bierz RDR, gra genialna. Ma wszystko to co posiadają inne produkcje Rockstar czyli świetną fabułę, nietuzinkowe postaci, zróżnicowane zadania, a dodatkowo świetnie oddaje realia Dzikiego Zachodu i przenosi cię w świat westernów, ale nawet jeżeli takie klimaty niezbyt cię kręcą to zagrać trzeba, bo to po prostu piekielnie dobry sandbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować