Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2010 o 19:49, KrisK91 napisał:

> Nie wkładaj żadnych pękniętych płyt do napędu, bo rysa się rozszerzy i płyta roztrzaska

> się na kawałki. Uwierz mi ;)

E tam.
Gwarancja jeszcze świeża :D


Powodzenia. Powiedziałem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 19:36, MrGregorA napisał:

Nie wkładaj żadnych pękniętych płyt do napędu, bo rysa się rozszerzy i płyta roztrzaska
się na kawałki. Uwierz mi ;)


Ja na mojej płytce z BC2 przeleciałem przez pół roku grania i ani trochę pęknięcie się nie powiększyło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde uwazasz, ze gwarancja obejmuje uszkodzenie z winy uzytkownika? Albo, ze uda Ci sie konsole wyczyscic z resztek tej plyty, ktora sie rozstrzaska w srodku? Nie sadzisz chyba, ze tego by nie zauwazyli ? Bo bez rozkrecenia tego nie zrobisz ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja obejmuje uszkodzenia, które nie wynikają z winy użytkownika, więc zepsucie czytnika po włożeniu pękniętej płyty nie podchodzi pod to, tylko będziesz stratny o czytnik, który będziesz musiał oddać do naprawy pogwarancyjnej.

EDIT: Co myślicie o trylogii Prince of Persia? Jak ma się płynność i frajda z zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:44, Piotrek_K napisał:

Naprawde uwazasz, ze gwarancja obejmuje uszkodzenie z winy uzytkownika? Albo, ze uda
Ci sie konsole wyczyscic z resztek tej plyty, ktora sie rozstrzaska w srodku? Nie sadzisz
chyba, ze tego by nie zauwazyli ? Bo bez rozkrecenia tego nie zrobisz ;) ...


Przecież jak coś nie musi mówić, że płyta miała pęknięcie. W razie takich przypadków udaje się głupiego. Włożył płytę, coś strzeliło i nic się nie da zrobić :] Oczywiście nikomu tego nie życzę.

BTW: Przed 10 minutami wpadła platynka za Assassins Creed 2. Zakończenie ładnie zamiata :) Szkoda, że nie mam ostatnio za dużo kasy, to by się kupiło Brotherhood''a. No nic, pozostaje czekać, aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:42, woko27 napisał:

> Nie wkładaj żadnych pękniętych płyt do napędu, bo rysa się rozszerzy i płyta roztrzaska

> się na kawałki. Uwierz mi ;)

Ja na mojej płytce z BC2 przeleciałem przez pół roku grania i ani trochę pęknięcie się
nie powiększyło. ;)


A masz paragon po BC2? Bo EA przesyla nowe gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy podepnę ps3 do monitora 17" będzie działał(tak wiem mały). Słyszałem że ktoś miał problemy z ustawieniem rozdzielczości czy coś. (oczywiście przejsciówka VGA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stokrotne dzięki! Miałem wcześniej ten program, ale nie widziałem przedtem tej strony i zupełnie nie wiedziałem jak tam trzeba konfigurować, więc odpuściłem sobie. No ale dzięki stronce od Ciebie w końcu skonfigurowałem pada tak jak chciałem :)

----------
Kolejne pytanie z serii "żółtodziób ma problemy z padem". Pisałem już wcześniej, że wpisywałem różne komendy w cmd.exe i teraz w rogu pulpitu mam takie coś: [obrazek]. Pytanie - jak się tego pozbyć?

20101219224425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 22:15, MrGregorA napisał:

> > Nie wkładaj żadnych pękniętych płyt do napędu, bo rysa się rozszerzy i płyta
roztrzaska
>
> > się na kawałki. Uwierz mi ;)
>
> Ja na mojej płytce z BC2 przeleciałem przez pół roku grania i ani trochę pęknięcie
się
> nie powiększyło. ;)

A masz paragon po BC2? Bo EA przesyla nowe gry ;)


Gdzieś powinienem jeszcze mieć. A na jakiej zasadzie działa ta wymiana płytek? Masz gdzieś więcej informacji na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, wymiencie jakieś gry w które warto zagrać na PS3 i najważniejsze dlaczego. Bo sam nie wiem na co by teraz polować gdyż PS3 mam od niedawna i pierwsza jaka gra to AC:B więc to pomijamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 14:32, Infes napisał:

Proszę, wymiencie jakieś gry w które warto zagrać na PS3 i najważniejsze dlaczego. Bo
sam nie wiem na co by teraz polować gdyż PS3 mam od niedawna i pierwsza jaka gra to AC:B
więc to pomijamy :p


http://www.metacritic.com/browse/games/release-date/available/ps3/metascore?view=condensed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 22:45, Lfdracon napisał:

Stokrotne dzięki!

Noł problem, man - też się długo męczyłem. :)

Dnia 19.12.2010 o 22:45, Lfdracon napisał:

----------
Kolejne pytanie z serii "żółtodziób ma problemy z padem".

A spróbuj tym razem tego:
http://www.chip.pl/forum/viewtopic?tid=25463&fid=27
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Mnie nie ma ;(

nick - RadeX17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 21:03, RadeX_vs_Blaskow napisał:


Mnie nie ma ;(

nick - RadeX17


I prawdopodobnie nie będzie. :)

Zgubiłem login i hasło do zarządzania tą stroną (format)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 jest kontynuacja 1 czyżnie? Nie znając pierwszej części dużo mnie omienie? Nienawidzę po prostu wpadać tak w jakąś opowieść czy nie znać dobrze bohatera głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować