Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Witam ! Mam pytanie. Myślałem,że te obniżki w PS Store już od dzisiaj i że już od dzisiaj BC2 Vietnam, a tu odpalam konsolę i nic !!! Wiecie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 18:18, BluesBoy napisał:

Witam ! Mam pytanie. Myślałem,że te obniżki w PS Store już od dzisiaj i że już od dzisiaj
BC2 Vietnam, a tu odpalam konsolę i nic !!! Wiecie coś ?



Zazwyczaj update PS Store pojawia się w godzinach wieczornych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli społeczność PS3 to takie debile jak na oficjalnym forum, to widzę innego wyjścia jak sprzedanie konsoli... Bo nie mam zamiaru na takich pajaców więcej trafiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 16:14, nightfaler napisał:

Jeśli społeczność PS3 to takie debile jak na oficjalnym forum, to widzę innego wyjścia
jak sprzedanie konsoli... Bo nie mam zamiaru na takich pajaców więcej trafiać...


Say what? To konsole masz dla nich czy dla siebie? Nie chcesz trafiać na takich "pajaców" to idź na inne forum i tyle. W ogóle nie rozumiem twojego toku rozumowania.

---> Harrolfo

Skąd masz taką promocje? Patrze na sklep cenegi i stoi po 170. Jakby było poniżej 100 to sam chętnie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 16:25, MastAlol napisał:

Say what? To konsole masz dla nich czy dla siebie? Nie chcesz trafiać na takich "pajaców"
to idź na inne forum i tyle. W ogóle nie rozumiem twojego toku rozumowania.

Głownię lubię grać w multiplayer`ze, a jak mam jakiś problem przy czymś to lubię zapytać się na forum, i co na ten temat mają do powiedzenia inni użytkownicy. A jeśli społeczność, to za przeproszeniem bandą bezmózgich idiotów, to nie mam tu czego szukać.. Ot cale moje porojone rozumowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak dla mnie po pieprzeniu paru idiotów, nie ma co osądzać ogółu. Zrobisz jak chcesz, ale akurat na tym forum i jeszcze na jednym stricte o PS3 akurat nie widziałem zbyt wielu. Nie jest tak źle, a debili znajdziesz w każdej grupie społecznej, więc gracze PS3 nie mogą być wyjątkiem :)

---> Harrolfo

To bierz w takim razie, bynajmniej ja bym się nie zastanawiał. Świetne 3 gry i jak dla mnie jedna z lepszych serii gier. OFC właśnie ta stara trylogia, nie te nowe cosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na PC grałem i bardzo mi się podobała seria, też akurat ta, nie ta nowa :)
Ale mam pewne obawy co do konwersji, nie wiem, czy się nie tnie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 16:48, Harrolfo napisał:

No na PC grałem i bardzo mi się podobała seria, też akurat ta, nie ta nowa :)
Ale mam pewne obawy co do konwersji, nie wiem, czy się nie tnie itp...


http://tvgry.pl/?ID=1380
Obadaj sobie. Jak na moje wygląda to dość fajnie :) GoW już mam odświeżone i jest fajnie zrobione, teraz jeszcze PoP i Sly. Jednak stare gierki mają to coś i chce się do nich wracać.
W ogóle fajna akcja z tym odświeżaniem. W 2011 szykuje się trylogia Splinter Cell jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.

Możecie mnie dodać:
PSN id: wsaadman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 20:49, wsaadman napisał:

Możecie mnie dodać:
PSN id: wsaadman


No właśnie nie mogę. Zgubiłem login i hasło do zarządzania tą stroną. :/

20101223205912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 20:59, woko27 napisał:

> Możecie mnie dodać:
> PSN id: wsaadman
>

No właśnie nie mogę. Zgubiłem login i hasło do zarządzania tą stroną. :/

Trudno. Może kiedyś odzyskasz :d

Możecie mnie dodawać do friendlisty, bo nikogo nie mam. Wreszcie dzisiaj udało połączyć z PSN ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2010 o 16:44, MastAlol napisał:


To bierz w takim razie, bynajmniej ja bym się nie zastanawiał. Świetne 3 gry i jak dla
mnie jedna z lepszych serii gier. OFC właśnie ta stara trylogia, nie te nowe cosie.


To zależy od gracza,dla mnie stara trylogia Piasków Czasów jest fajna ale to Prince of Persia 2008 jest moją ulubioną grą z tej serii i wolałbym jej kontynuację niż to co ukazało się ostatnio
choć " Zapomniane Piaski " złe nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciwe Sony... Powiedzcie, czy ma sens jeszcze zrzucanie się na gry z PSS Store w kilka osób? Chciałem się ostatnio z kumplem grami wymienić - żadna z 4 próbowanych nie działa na obcym koncie tj. Lara Croft, Death Spank i dodatek oraz Mushroom Wars... znacie jakieś ostatnio dodane gry co można sie nimi dzielić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować