Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2010 o 23:28, Almarcino napisał:

Dzieki za gre Panowie :) Bylo naprawde spoko, ostatni mecz fuksem wygraliscie :D

Licze na wiecej takich gramowych, niekoniecznie tylko w Uncharted :)

A potem jeszcze było co-op nie mniej intensywny.

Ale jak zwykle z "WGU" (wielkiej gramowej ustawki) wyszło granie w 4 osoby :D

Jeszcze trochę noobie w U2, ale kiedyś będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 23:51, wsaadman napisał:

Ale jak zwykle z "WGU" (wielkiej gramowej ustawki) wyszło granie w 4 osoby :D

Takowe ustawki powinny być przygotowywane parę dni przed właściwym graniem. Więcej osób by się zapisało, dąło odpowiedni termin i na pewno wyszła by z tego jakaś grupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 01:44, Gryczka napisał:

Panowie, tak sobie kukałem i..faktycznie jest tak cienko?
http://42.pl/u/2x4r

W PE dostało 9, więcej recenzji nie czytałem, bo to nie moja działka, ale z tego co pograłem w sklepie na standzie, to gra jest fajna, ale jako prawdziwa SYMULACJA, a nie wyścigi arcade (np. NfS). Przy czym grając nie wiedziałem, co tam Kaz naobiecywał. A to uczucie jak na pierwszym zakręcie (jeszcze nie wiedziałem, że to GT) przy prędkości 140km/h mnie wywaliło na bandę i jeszcze obróciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa, to ps3 i hd, przeszedłem sobie demko Dead Space 2, zarąbista sprawa, może brat zatrzyma konsolę to się poskładamy na jakieś gry, tylko ten pad to porażka, no sorry fanowie, ale przy padzie od x360 ten jest żałosny, w rękach niewygodnie leży, za mały jest i tandetny plastik jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój... lepiej niech osoby, które nigdy nie miały kontaktu z żadnym symulatorem nie używają słowa "symulacja" bo się robi papka mózgowa i coś w stylu ślepy głuchego prowadził. Na konsole NIE MA, NIE BYŁO I NIE BĘDZIE żadnej symulacji, a tym bardziej prawdziwej. Kuniec. Czemu to już mi się nie chce po raz 9043890380 tłumaczyć.

A co do samego GT5? Super gra. Rzeczywiście wozy kategorii standard nie powalają, delikatnie mówiąc, ale sama gra to dłuuuugie godziny świetnej wyścigowej zabawy, na nieco bardziej wymagającym poziomie od reszty pseudowyścigowych pac-manów. Po prostu świetna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 18:59, Fatal-X napisał:

Czy taka edycja Uncharted 2 z wszystkimi DLC będzie kiedyś dostępna w Polsce?

http://www.joystiq.com/2010/09/28/uncharted-2-game-of-the-year-edition-swings-into-action-october/


"No we won’t release the U2 GOTY edition in SCEE Territories. The Platinum edition is available since June at a great price and combined with the current DLC promotion, it represents amazing value for those who haven’t yet played U2." Czyli naszym U2 GotY jest wersja platinum...

I mają lepszą okładkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...and combined with the current DLC promotion, it represents amazing value for those who haven’t yet played U2."

Promocja na DLC? Czyli w naszej wersji Platinum nie ma DLC, Sony nam tylko wciska kit że mamy się cieszyć, że zmniejszyli ceny dla DLC? Zero DLC + beznadziejna okładka. This suxxx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 11:54, Harrolfo napisał:

Cześć,

Cześć :)

Dnia 28.12.2010 o 11:54, Harrolfo napisał:

Czy jako headset może służyć PS Eye?

Może, ale imo wygodniejsza jest słuchawka na ucho. Dodatkowo głos innych słychać w głośniku tv, przez co czasami dźwięk jest tłumiony przez dźwięki z gry (chyba że ustawisz stosowne ustawienia w opcjach audio w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 12:03, Harrolfo napisał:

EDIT: A czy headset musi być Sony, czy może być też innej firmy?

Najlepszym wyborem byłby oficjalny od Sony, bo masz pewność jakości dźwięku i że... zadziała. Nie wszystkie headsety innych firm działają z ps3.

Dnia 28.12.2010 o 12:03, Harrolfo napisał:

Jeśli tak, to jakie polecasz?

Nie mam pojęcia. Nigdy nie próbowałem innych słuchawek niż sony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować