Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Kurczę,rejestrację przerwało mi przy tym online ID,nie wiedziałem co tam wpisać i jak spróbowałem cokolwiek to wyskoczył komunikat o przekroczeniu czasu połączenia czy coś w tym stylu
jak chcę pobrać demo to wyskakuje mi pytanie czy chcę się zapisać do PSN ale jak próbuję to wychodzi że adres i hasło były już użyte ... co teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 14:44, lis_23 napisał:

Kurczę,rejestrację przerwało mi przy tym online ID,nie wiedziałem co tam wpisać i jak
spróbowałem cokolwiek to wyskoczył komunikat o przekroczeniu czasu połączenia czy coś
w tym stylu
jak chcę pobrać demo to wyskakuje mi pytanie czy chcę się zapisać do PSN ale jak próbuję
to wychodzi że adres i hasło były już użyte ... co teraz zrobić?

Może głupie, ale:
W miejscu gdzie miałeś wpisać rok urodzin, to podałeś oczywiście przynajmniej 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 14:46, Renzov napisał:

Może głupie, ale:
W miejscu gdzie miałeś wpisać rok urodzin, to podałeś oczywiście przynajmniej 18 lat?


Wpisałem rok urodzenia
teraz wychodzi mi że: " this sing-in ID ( e mail address ) or password is incorrect. "
adresu e-mail nie mogę wpisać jako online ID gdyż na tej klawiaturce do pisania nie ma wszystkich znaków ( wcześniej gdy podawałem adres,były,teraz brakuje _ ) więc to chyba nie to
nie wiem więc co tam wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 14:51, lis_23 napisał:

Wpisałem rok urodzenia

... który musi być równy lub większy, niż 18 lat. Choćby to było kłamstwo. Bez tego nie ruszysz.

Dnia 30.12.2010 o 14:51, lis_23 napisał:

teraz wychodzi mi że: " this sing-in ID ( e mail address ) or password is incorrect. "

Jeśli podałeś odpowiedni wiek, podałeś hasło mające minimum 8 znaków i zawierające przynajmniej jedną cyfrę, to nie powinno być problemu. Chociaż może to być też wina maila. Mój znajomy miał w tym przypadku problemy z onetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 14:55, Renzov napisał:

> Wpisałem rok urodzenia
... który musi być równy lub większy, niż 18 lat. Choćby to było kłamstwo. Bez tego nie
ruszysz.


Podałem prawdziwą datę urodzenia,1978 rok więc mam więcej niż 18 lat ;)

Dnia 30.12.2010 o 14:55, Renzov napisał:

Jeśli podałeś odpowiedni wiek, podałeś hasło mające minimum 8 znaków i zawierające przynajmniej
jedną cyfrę, to nie powinno być problemu. Chociaż może to być też wina maila. Mój znajomy
miał w tym przypadku problemy z onetem.


adresu wpisać się jako online ID nie da,wpisuję hasło które utworzyłem wcześniej ( 6 liter i dwie cyfry ) i też jest źle
" this online ID must not be the same is your password "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 15:00, lis_23 napisał:

Podałem prawdziwą datę urodzenia,1978 rok więc mam więcej niż 18 lat ;)

Ok.

Dnia 30.12.2010 o 15:00, lis_23 napisał:

adresu wpisać się jako online ID nie da,wpisuję hasło które utworzyłem wcześniej ( 6
liter i dwie cyfry ) i też jest źle
" this online ID must not be the same is your password "

W okienku obok napisu Sign-In ID musisz podać maila, zresztą masz to napisane (e-mail adress). Potem podajesz hasło powtarzasz je, wpisujesz odpowiedź na wybrane przez Ciebie pytanie (chyba w celu ewentualnego odzyskania hasła) i gotowe. Potem tylko wybierasz PSN ID, zdaje się oznaczone właśnie jako Online ID (czyli chyba to, o co Ci chodzi). I to będzie Twój nick, który sam musisz wybrać i wymyślić.
Kurde, przecież to jest proste. Zwykła rejestracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,udało się ( trzeba było wpisać coś innego,nie adres i nie hasło ;) ) - dzięki za pomoc :P
pobieram już demko " Dead Space 2 " - a przy okazji - gdzie tam jest jakiś spis wszystkich dostępnych wersji demonstracyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 15:16, lis_23 napisał:

gdzie tam jest jakiś spis wszystkich
dostępnych wersji demonstracyjnych?


Przecież tam wszystko widać.
All games A-Z>PS3 demos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 15:29, Harrolfo napisał:

Cześć,
Co myślicie (zwłaszcza Ty, Renzov ;) o headsecie Nokia BH-105. Warto kupić za
55 zł nówkę? Jak jakość wykonania i dźwięku?

Nie wiem jak z jakością dźwięku, ale podczas obcowania ze słuchawkami Nokii, nigdy nie narzekałem na jakieś większe problemy.
Ale najlepiej jak się wypowie ktoś, kto posiada tego HS. ^^

Jest jeszcze sprawa kompatybilności z PlayStation 3. Przy zakupie musisz bardzo uważać, bo szkoda, żeby te 50 złotych poszło w błoto. A jak jest z tymi urządzeniami już pisałem- SONY wiele z nich zablokowało, ciężko powiedzieć, które działają.
No chyba, że już wiesz, że ten HS działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 16:16, Renzov napisał:

Nie wiem jak z jakością dźwięku, ale podczas obcowania ze słuchawkami Nokii, nigdy nie
narzekałem na jakieś większe problemy.

A na mniejsze? Jakie? ;)

Dnia 30.12.2010 o 16:16, Renzov napisał:

Ale najlepiej jak się wypowie ktoś, kto posiada tego HS. ^^

I czekam dalej :)

Dnia 30.12.2010 o 16:16, Renzov napisał:

Jest jeszcze sprawa kompatybilności z PlayStation 3. Przy zakupie musisz bardzo uważać,
bo szkoda, żeby te 50 złotych poszło w błoto. A jak jest z tymi urządzeniami już pisałem-
SONY wiele z nich zablokowało, ciężko powiedzieć, które działają.
No chyba, że już wiesz, że ten HS działa.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bluetooth_headsets_compatible_with_PlayStation_3
Kontrahent na gt mówi, że działa. A headset jest v 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 16:27, Harrolfo napisał:

A na mniejsze? Jakie? ;)

;)
Po pewnym czasie słuchawka przestała działać. Miałem wtedy oczywiście gwarancję i możliwość wymiany, ale zdaje się, że oddałem tego HS, co było mi na rękę, bo już go nie potrzebowałem. Ale to było ze 2 lata temu i nie pamiętam dokładnie. Oczywiście nikomu tego nie życzę, ale mnie taka sytuacja wtedy pasowała. Natomiast jakość dźwięku była bardzo dobra. Nigdy nie narzekałem na sprzęt Nokii, ale wiesz- zdarzają się różne przypadki.
Najlepiej niech ktoś jeszcze powie Ci coś o tym headsecie. ^^

Dnia 30.12.2010 o 16:27, Harrolfo napisał:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bluetooth_headsets_compatible_with_PlayStation_3
Kontrahent na gt mówi, że działa. A headset jest v 2.0

To dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:51, Harrolfo napisał:

Bluźnisz, synu. Bluźnisz...

Nie, po prostu opisuję swoje wrażenia, ojcze. :)

Dnia 29.12.2010 o 22:51, Harrolfo napisał:

Zagraj w jedynkę - klimat survival horroru jest, a za bardzo strasznie nie jest. Ot, taki paradoks :)

No, jakoś nie chce mi się wierzyć, ale jeśli tak, to ok, przy nadmiarze kaski (ekhm) zakupię gierkę.

Dnia 29.12.2010 o 22:51, Harrolfo napisał:

Sprawdź Heavy Rain i God of War III, a dopiero potem rozpływaj się nad grafiką ;)

Ciężko przyrównywać mi GoW i Dead Space, ale jeśli oceniać tylko po demkach, to zdecydowanie wybrałbym drugi tytuł, a to ze względu na świetny klimat. Grafika IMO porównywalna.

--
BTW. ostatnio widziałem bodajże na polygami kod lub jakoś możliwość zdobycia go na darmowe minis w PSN, kojarzycie może? Albo to psxextreme było, w każdym razie podobno gierka prosta, ale jako przerywnik ujdzie, z tego co pamiętam 50 plansz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2010 o 21:52, Gryczka napisał:

BTW. ostatnio widziałem bodajże na polygami kod lub jakoś możliwość zdobycia go na darmowe
minis w PSN, kojarzycie może? Albo to psxextreme było, w każdym razie podobno gierka
prosta, ale jako przerywnik ujdzie, z tego co pamiętam 50 plansz.

wbijasz tu http://www.facebook.com/SonyPlaystation
zostajesz fanem i klikasz w xmas offer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuję sobie na razie różne demka:

" Dead Space 2 " dobry tak samo jak jedynka
" Little Big Planet " - bardzo fajna i pomysłowa gierka
" Heavenly Sword " - fajny slaszer ale demo strasznie krótkie
" Killzone 2 " - bardzo dobra gra a strzelanie jest trudne ale nie aż tak jak myślałem
mam jeszcze do sprawdzenia " Castlevania: Lords of Shadow " i sporo dem do ściągnięcia i do przetestowania ogólnie,jest fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhuu, moja konsolka wróciła z serwisu. Po trzech tygodniach jestem znów online, jak miło ;) Oczywiście zupełnie niechcący serwis "nie miał na stanie" dysków 120 - 160 GB, więc "musiał" zamontować mi dysk 320 GB, a tyle miejsca to ja nie potrzebuję. I zamiast 150 zapłaciłem 340 złotych za całość. A w ogóle to gdybym jednak zaryzykował i wymieniłbym dysk sam, byłbym dwie stówy do przodu, ale bałem się, że coś tam jeszcze może być nie tak (okazało się, że tylko dysk do wymiany - albo wada fabryczna, albo się przegrzał).

Ale cóż, ważne że jestem z powrotem, tak więc gdyby ktoś ogarnięty nie pił dziś aż tak dużo i w Sobotę był w miarę trzeźwy, a do tego miałby chęć na noworoczną partyjkę w U2 czy cuś, to zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Oczywiście zupełnie niechcący serwis "nie miał na stanie" dysków 120 - 160 GB,

Dnia 31.12.2010 o 13:32, Siriondel napisał:

więc "musiał" zamontować mi dysk 320 GB, a tyle miejsca to ja nie potrzebuję. I zamiast
150 zapłaciłem 340 złotych za całość.

Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prośba do forumowiczów. jak macie ochotę to dodajcie do przyjaciół na PSN mojego brata, który walczy o torfea w singstar hehe, jego nick: pkjot


Wszystkim życzę dużo dobrych gier w Nowym Roku i czasu na ich ogrywanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających w Red Dead Redemption. Czy te wszystkie trofea i roślinki po prostu sprzedawać, czy przydadzą się do przygotowania czegoś? Czasem w ich opisie właśnie pisze, że może się przydadzą, ale jak narazie nic takiego nie zauważyłem.

BTW: Dodatek z zombiakami też jest taki dobry jak podstawka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować