Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

No,ukończyłem " God of War " i zaczynam GoW II
z demek oczarowała mnie Castlevania,grał ktoś w pełną wersję/,naprawdę gra jest tak długa jak mówią? ( ok.30-40 h ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 22:33, nightfaler napisał:

Przypomnijcie mi nazwę tego arcede`a, niby RPG, rzut izometryczny grafika cellshadingow`a,
klimaty hallowen`owe

eee i z psn

To może DeathSpank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 22:35, woko27 napisał:

Burn Zombie Burn? Kupiłem ostatnio za 15zł w psn, takie sobie do pogrania na dwa wieczory.

Ale to nie RPG, chyba nie o to chodzi. ;p

Niee to nie too po za tym nie wiem czy wydał bym coś na jakiś tytuł z MINIsów ;p

@Kaucz @Longer
Nie no DeathSpanka bym tak łatwo nie zapomniał;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 22:50, nightfaler napisał:

yeep, widzę iż trzeźwy umysł Ci dopisuje ;p,

;D

Dnia 01.01.2011 o 22:50, nightfaler napisał:

btw. masz to?

Nie, ale ograłem triala i szczerze mówiąc nie zachwycił mnie. Po prostu biegasz po mapce od przeciwnika do przeciwnika i walczysz. System walki a la jRPG-i, IMO bardzo słabo wykonany. Całość trochę przypomina marną zrzynkę z Peny Arcade Episodes. Chyba jedynym plusem jest absurdalny klimacik - dzieciaki zamieniające się w gundamopodobne mechy czy inne paskudztwa - ale to można znaleźć w każdej grze Shafera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 22:40, lis_23 napisał:

No,ukończyłem " God of War " i zaczynam GoW II
z demek oczarowała mnie Castlevania,grał ktoś w pełną wersję/,naprawdę gra jest tak długa
jak mówią? ( ok.30-40 h ).

Pełna wersja to około 20 h.Chyba że chcesz przejść wszystkie triale na poziomie Paladin to dodatkowo jakieś 10-15 h.Polecam,grało się przyjemnie.Śmiało moge stawiać w jednym rzędzie z GOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.

Nie ma mnie na liście, a chciałbym być. Mój PSN ID: Hans_92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 15:52, MrGregorA napisał:

A może w 10?

Jeśli o mnie chodzi, to z chęcią. 11 nie posiadam. ;)

@@
Panowie, proszę o szybkiego odpa - dostałem fajną ofertę wymianki - Heavy Rain za cieniutkiego Far Cry''a, lecz gość ma HR w angielskiej wersji językowej. W sumie bym brał, ale w takiej grze nie zrozumieć wszystkiego...No i kluczowe pytanko: mam możliwość pobrania łatki PL? Wyboru języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A łatce nie słyszałem, ale HR to przede wszystkim fabuła i dialogi, więc jeśli nie jesteś pewny swojego angielskiego to lepiej nie wymieniaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 21:27, Gryczka napisał:

> A może w 10?
Jeśli o mnie chodzi, to z chęcią. 11 nie posiadam. ;)

@@
Panowie, proszę o szybkiego odpa - dostałem fajną ofertę wymianki - Heavy Rain za cieniutkiego
Far Cry''a, lecz gość ma HR w angielskiej wersji językowej. W sumie bym brał, ale w takiej
grze nie zrozumieć wszystkiego...No i kluczowe pytanko: mam możliwość pobrania łatki
PL? Wyboru języka?

Jeśli to jest wersja ang. to nie ma takiej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli odpada, bo pewnie dużo bym tam zrozumiał, ale tak jak piszecie, akurat w tej grze są ważne dialogi i dlatego podziękuje, skoro mam nie zrozumieć absolutnie wszystkiego. Ok, dzięki Wam Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest szansa na uratowanie płyty Blue Ray do PS3, gdzie jest wyraźne mikropęknięcie od otworu w środku- na zewnątrz i nie dochodzi do części zapisanej danymi? W ogóle bym tego nie zauważył, jednak PS3 (wersja fat) nie chciała uruchomić płyty po włożeniu. Obejrzałem płytkę dokładnie i zobaczyłem te pęknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 09:12, BluesBoy napisał:

Mam pytanie. Jest szansa na uratowanie płyty Blue Ray do PS3, gdzie jest wyraźne mikropęknięcie
od otworu w środku- na zewnątrz i nie dochodzi do części zapisanej danymi? W ogóle bym
tego nie zauważył, jednak PS3 (wersja fat) nie chciała uruchomić płyty po włożeniu. Obejrzałem
płytkę dokładnie i zobaczyłem te pęknięcie.


Cóż, ja bym tej płyty więcej do napędu nie wkładał, bo może pęknąć w napędzie i będziesz miał 300zł z głowy. Rysa będzie się rozszerzać. A tak na marginesie to blu-ray a nie blue-ray ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, mam angielską wersję Assassins Creed II, chciałbym zakupić polską wersję GOTY tylko nie wiem czy mi save''y zadziałają. Podobno polska wersja to tylko napisy, ale miło by było, gdybym nie musiał od początku przechodzić.
Jeśli coś wiecie na ten temat, to z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 09:12, BluesBoy napisał:

Mam pytanie. Jest szansa na uratowanie płyty Blue Ray do PS3, gdzie jest wyraźne mikropęknięcie
od otworu w środku- na zewnątrz i nie dochodzi do części zapisanej danymi? W ogóle bym
tego nie zauważył, jednak PS3 (wersja fat) nie chciała uruchomić płyty po włożeniu. Obejrzałem
płytkę dokładnie i zobaczyłem te pęknięcie.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&pid=4973
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&pid=4982

Jakaś szansa istnieje, że płytka wybuchnie Ci w napędzie, więc robisz to na własne ryzyko. ;) A jaka to gra? Można też wymienić płytę u dystrybutora, ale nie każdy oferuje taką możliwość (albo w sklepie, w którym kupiłeś grę i masz paragon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować