Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2011 o 15:15, Almarcino napisał:

bierz trylogie GoW - masz tam trzy genialne gry :) Niesamowita grywalnosc, w 3 czesci
miodna grafika i muzyka. Z tym, ze jest tam duzo napieprzania i brutalnosci.
Co do reszty to tylko i wylacznie kwestia gustu. Lubisz pilke - kupuj fife bo 11 to hit.

Jesli jednak nie grales w Uncharted 1 + 2 to kupuj, tak samo polecam Heavy Rain


Wybrałem GoW trylogie ( 1i2 częsć na ps2 przeszedlem,ale i tak to klasyk i przejde raz jeszcze na ps3,uncharted 2 przeszedlem,a 1część kupie w przyszłym miesiącu a co do fifki to mam na PC i demko na plejaku wiec narazie mi sie zbytnio nie spieszy do zakupu:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:58, MasterOfBlaster napisał:

Hmm trochę mało, ale ze względu na fabułę można przymknąć oko.

Dokładnie, ta produkcja jest bardzo dobra, a postacie i fabuła są świetne, rewelacyjne wręcz.
Warto wydać te pieniądze, nawet jeśli gra jest krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 22:15, MasterOfBlaster napisał:

A ile jest zakończeń ? Bo po demie gra wydaje się być nieliniowa.

Zakończeń jest 18, a za obejrzenie wszystkich jest złote trophy. Nieliniowość to słowo troszkę niepasujące do Heavy Rain. Tu raczej gra toczy się w jednym konkretnym kierunku, jednak kształt wydarzeniom nadają Twoje działania i podjęte przez Ciebie decyzje, które ostatecznie złożą się na finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam już ps3 ale i znalazł się pierwszy problem.
W zestawie nie było kabla D-sub(vga?) do mojego monitora tylko takie 3 minijacki i przejściówka eurozłącze która w żaden sposób nie pasuje do d-suba. Macie jakieś pomysły co mam robić i ewentualnie ile kosztowałby mnie taki kabelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 17:26, Rincewind napisał:

Kurdę, chciałbym mieć pewność na 100% bo kupie jakąś kupe i będzie nie fajnie ;/.

Idź do sklepu jakiegoś gdzie mają sprzęt elektroniczy i się zapytaj, jeśli chcesz mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 17:44, Adeq napisał:

> Kurdę, chciałbym mieć pewność na 100% bo kupie jakąś kupe i będzie nie fajnie ;/.

Idź do sklepu jakiegoś gdzie mają sprzęt elektroniczy i się zapytaj, jeśli chcesz mieć
pewność.


"Spec." mówił do mnie w takim języku że myślałem że to chiński.
Przewerterowałem kilkanaście stron na google. Pisali o jakimś HDCP czy coś takiego, ale dalej nie rozumiem z tego nic a nic, a konsola czeka i jest jej smutno bo nie mam jak jej podpiąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2011 o 17:48, Rincewind napisał:

"Spec." mówił do mnie w takim języku że myślałem że to chiński.

To powiedz "Panie, daj mi Pan coś żeby to działało" jak nie będzie działać to paragon i zwrot. Ludzieee .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 18:23, Adeq napisał:


> "Spec." mówił do mnie w takim języku że myślałem że to chiński.
To powiedz "Panie, daj mi Pan coś żeby to działało" jak nie będzie działać to paragon
i zwrot. Ludzieee .. :P


Tak się nie da, to jest Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, poproś w sklepie po prostu o zwykły kabel VGA, którym możesz podłączyć konsolę do monitora (bo zgaduję, że wejścia HDMI nie masz ;P). Z tego co wiem nie znajduje się on w żadnym zestawie z PS3, więc logiczne jest, że trzeba go kupić.
A jeśli wolisz internetowe zakupy, to Siriondel zdaje się podał link do odpowiedniej aukcji. A jak masz wątpliwości, to zawsze możesz skontaktować się ze sprzedającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.okazje.info.pl/okazja/gry-i-oprogramowanie/coil-ps3-vga-hd-cable-konwerter-playstation-3-vga-.html

Ogólnie nie bawiłbym się w podłączanie PS3 do d-sub`a bo co byś nie zrobił, wyjdziesz na tym jakiś promil gorzej (konwertowanie sygnału cyfrowego[HDMI] do analogowego[VGA]), pomijając fakt, że jest to pieruńsko drogie, lepiej dozbierać i kupić telewizorek albo monitor z wejściem HDMI, ew z DVI ( cyfrowo-cyfrowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 19:53, nightfaler napisał:

http://www.okazje.info.pl/okazja/gry-i-oprogramowanie/coil-ps3-vga-hd-cable-konwerter-playstation-3-vga-.html

Ogólnie nie bawiłbym się w podłączanie PS3 do d-sub`a bo co byś nie zrobił, wyjdziesz
na tym jakiś promil gorzej (konwertowanie sygnału cyfrowego[HDMI] do analogowego[VGA]),
pomijając fakt, że jest to pieruńsko drogie, lepiej dozbierać i kupić telewizorek albo
monitor z wejściem HDMI, ew z DVI ( cyfrowo-cyfrowe).


Mhm, a co powiesz na ten monitor, najtańszy z alledrogo ;/
http://allegro.pl/monitor-samsung-bx2231-22-hdmi-fullhd-najtaniej-i1400410205.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 22:05, kulfonito napisał:

Konsole to sie do TV podlacza od wieków :/


Pozwól, że odpowiem na Twojego posta w ten sposób:

20110113220930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować