Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Cztery nowe gry. Fallout 3 PL, Dragon Rising, Bioshock 2 i Fear 2. Co sądzicie? Za F3 i Flashpointa dałem 140, za Feara 2 i Bioshocka 150. Opłacało się?


Fallout jak dla mnie miazga, klimat mi ryje głowe. Nawet polska wersja nie przeszkadza zbytnio, chociaż wolałbym mieć możliwość włączenia tylko polskich napisów i pozostawienia angielskich głosów. Flashpoint tak samo - powala klimatem. W HD, z zajebistym dźwiękiem jest super, jestem dopiero w trakcie drugiej misji ale wciąga już jak cholera. Skradanie się, noktowizor, jaram sie. O Bioshocku nie musze nic pisać bo to klasa sama w sobie, a Fear trochę średni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 15:14, knopfler napisał:

> a lepsze gry z ps2 trafiają do reedycji na ps3 w podbitej rozdziałce z trofeami.

To fakt, ale np. Shadow of the Colossus nie ma. A na Vice City Stories (gra z ps2 w którą
najbardziej chcę zagrać) raczej nie ma co liczyć. Oczywiście też bym wolał kupić nówke-slimke
ale ciągnie mnie ta wsteczna kompatybilność.

Shadow of the Colossus będzie na ps3 razem z Ico (hmm tak jakby pierwsza częścią SotC) wyjdzie pod nazwą Team Ico Collection.
A o zakupie sam musisz zadecydować jak tylko podałem fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 12:14, NuGGetos napisał:

Cztery nowe gry. Fallout 3 PL, Dragon Rising, Bioshock 2 i Fear 2. Co sądzicie? Za F3
i Flashpointa dałem 140, za Feara 2 i Bioshocka 150. Opłacało się?


Fallout jak dla mnie miazga, klimat mi ryje głowe. Nawet polska wersja nie przeszkadza
zbytnio, chociaż wolałbym mieć możliwość włączenia tylko polskich napisów i pozostawienia
angielskich głosów. Flashpoint tak samo - powala klimatem. W HD, z zajebistym dźwiękiem
jest super, jestem dopiero w trakcie drugiej misji ale wciąga już jak cholera. Skradanie
się, noktowizor, jaram sie. O Bioshocku nie musze nic pisać bo to klasa sama w sobie,
a Fear trochę średni. :)

Fallout 3 nie jest warty wydania żadnych pieniędzy. Nie wspominając o tym, że w polskiej wersji nie masz trofeów i dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osoby, która ma na sprzedaż pada do PS3 SixAxisa, lub aukcji na jakimś serwisie. Jakby ktoś miał info na ten temat proszę o namiary. A i chodzi o SixAxisa a nie DualSchocka 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2011 o 13:09, Pablo_Querte napisał:

Fallout 3 nie jest warty wydania żadnych pieniędzy. Nie wspominając o tym, że w polskiej
wersji nie masz trofeów i dodatków.

Gram dla przyjemności, nie po to żeby sie jarać z gimbusami trofeami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 13:11, DarthStan napisał:

Poszukuje osoby, która ma na sprzedaż pada do PS3 SixAxisa, lub aukcji na jakimś serwisie.
Jakby ktoś miał info na ten temat proszę o namiary. A i chodzi o SixAxisa a nie DualSchocka
3.


uzywany, nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 21:28, DarthStan napisał:

> uzywany, nowy?

Obojętnie. Wiadomo że nówka byłaby lepsza, ale używanym też nie pogardzę.


aj, nieważne. Pytałem bo kiedyś na wirtusie (tzn. jeszcze w sierpniu) były nowe, za 120zł. Ale nówki teraz już nie znajdziesz. Szukaj na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie śmiać. Takie pytanie, czy żeby zagrać w DC Universe, to wystarczy wykupić abonament np na 90 dni na PSN i można pobrać klienta i grać? Czy trzeba jednak kupić grę na płycie, wsadzic do konsoli, wykupić abonament i dopiero można grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.



Nick na forum: Rincewind
PSN: FalstUp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz- moja Slimka zgłosiła dzisiaj, że się przegrzewa i się wyłączyła zostawiając po sobie migające czerwone światełko. Nie zdziwiło mnie to, gdyż po włączeniu w ogóle nie słyszałem wiatraka i nie czułem jak "wydala" ciepłe powietrze. Odpaliłem ją, ale ponownie zgasła. Uruchomiłem fan-test i konsola ruszyła, ruszył też wiatrak i sprzęt działa jak zawsze. Teraz nie wiem, czy coś po prostu zablokowało wiatraczek i problem się rozwiązał, czy to początek końca mojej Slimki- miał ktoś kiedyś do czynienia z czymś takim? Z FAT-ką było prościej cokolwiek zdiagnozować bo jak padła to padła a wcześniej wiatrak darł się wniebogłosy. W przypadku Slimki wszystko jakby wróciło do normy, ale... Zdarzyło się to komu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak to jest z tymi wersjami gier z PlayStation Plus, dostępnymi przez bodajże 2 godziny?
Jak rozumiem savy po skończeniu czasu zostają? Po zakupie gry zaczynam od momentu, w którym skończyłem ostatnio?
A jak wygląda sprawa z trofeami? Jeśli podczas tej dwugodzinnej rozgrywki wpadnie mi parę pucharków, to synchronizują się one z naszym kontem jak w normalnej grze?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:14, Renzov napisał:

Jak rozumiem savy po skończeniu czasu zostają? Po zakupie gry zaczynam od momentu, w
którym skończyłem ostatnio?

Nie mam pojęcia

Dnia 17.01.2011 o 21:14, Renzov napisał:

A jak wygląda sprawa z trofeami? Jeśli podczas tej dwugodzinnej rozgrywki wpadnie mi
parę pucharków, to synchronizują się one z naszym kontem jak w normalnej grze?

Tak, miałem tak z Prototype, tym trialem. Mam normalnie na liście 1% trofeów w grze ;)

Dnia 17.01.2011 o 21:14, Renzov napisał:

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

Chciałem podłączyć konsolę do głośników komputerowych, tylko w nich jest wejście chinch, a w konsoli optyczne jak to zrobić, jest jakaś przejściówka czy inny gadzet, który to umożliwi??? mam konsolę podłączoną do tv, ale często tv zajęty, więc chciałem mieć możliwość gry na monitorze- tu mam dwa wejscia, więc i PC i konsola działa, ale nie wiem jak z tym dzwiękiem zrobić. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować