Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2011 o 03:06, nightfaler napisał:

OLOLOLOLO, kichał pies move`a i kinnect`a. Kung Fu Live rządzi ^^ dawno się tak nie
uśmiałem jak przy tej grze, zaraz zakupie pełną ;d

Też kupiłem, ale teraz mam problemy z oświetleniem w pokoju i jakoś cienko mi postać wykrywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 11:03, Deturis napisał:

Też kupiłem, ale teraz mam problemy z oświetleniem w pokoju i jakoś cienko mi postać
wykrywa. :)

Eee tam ja z kolei z tym nie mam problemów ;P w dzień wystarczy, że ubiorę się na czarno (strasznie jasno mam w pokoju), i wszystko elegancko działa. Co nie zmienia faktu, że gra naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła, niby wysłużone już ps eye, a nadal producenci potrafią zaskoczyć oryginalnością^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:16, Harrolfo napisał:

Ile trzeba mieć miejsca na dysku, żeby pobrać Mass Effect 2 z PSN?


Żadnego kupowania na spółkę! : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 13:16, Harrolfo napisał:

Ile trzeba mieć miejsca na dysku, żeby pobrać Mass Effect 2 z PSN?

12gb + DLC licz 1gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 22:39, Woo-Cash napisał:

W związku z otwartą betą K3 mój growy kutas uniósł się do pionu ;).

Tylko PS+, czy plebs też może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 22:40, wsaadman napisał:

> W związku z otwartą betą K3 mój growy kutas uniósł się do pionu ;).
Tylko PS+, czy plebs też może?

Dla zwykłych zjadaczy chleba będzie od 3 do 15 lutego do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wypuszczać demko KZ3 multi podczas sesji ^^ Jakoś znajdzie się czas ;) Jeszcze we wtorek demko crysisa 2 na klocku. Oj będzie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz mi do głowy przyszło. Grał ktoś i "zakochał" się w Tales of Vesperia? Szukam czegoś podobnego, ale jakoś nic z obecnie wypuszczonych gier mi nie leży, ale może zmienię o nich zdanie jak ktoś kompetentnie którąś z nich by zachwalał. Ostatecznie zagram drugi raz w ToV ekhem młody wtedy byłem to coś mogło mi umknąć, a podobno na ps3 jest dodatkowy content w porównaniu z wersją na x360. Więc czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa ;) Grał ktoś w Demon''s Souls? Jeśli tak, to ile zajęło Wam przejście gry? Szukałem po necie, ale wszędzie tylko ludzie piszą jaka ta gra jest trudna, nic więcej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 19:18, Mikex napisał:

Witam państwa ;) Grał ktoś w Demon''s Souls? Jeśli tak, to ile zajęło Wam przejście gry?
Szukałem po necie, ale wszędzie tylko ludzie piszą jaka ta gra jest trudna, nic więcej
;D

Gra jest bardzo trudna, ale motywuje gracza do tego by stał się lepszy i z czasem nabiera się wprawy, śmierć w tej grze to coś normalnego. :)
A sama gra jest na jakieś 30 godzin (o ile nie będzie większych problemów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 19:01, nightfaler napisał:

Tak teraz mi do głowy przyszło. Grał ktoś i "zakochał" się w Tales of Vesperia? Szukam
czegoś podobnego, ale jakoś nic z obecnie wypuszczonych gier mi nie leży, ale może zmienię
o nich zdanie jak ktoś kompetentnie którąś z nich by zachwalał. Ostatecznie zagram drugi
raz w ToV ekhem młody wtedy byłem to coś mogło mi umknąć, a podobno na ps3 jest dodatkowy
content w porównaniu z wersją na x360. Więc czemu nie?

Mało takich gier jak ToV, ale nadchodzi dość ciekawa produkcja tylko na PS3 mianowicie Ni no kuni http://www.youtube.com/watch?v=ZJ0cmr-iAew Warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Grał ktoś i "zakochał" się w Tales of Vesperia?

Ja! :) W grze irytował mnie tylko Karol, na szczęście przekonałem się i do niego gdy

Spoiler

przebrałem go za dziewczynkę by odciągnął strażnika w jednym mieście

. Epicka scena. Jak ktoś jeszcze w ToVa nie grał to gorąco polecam.

Nie mogę ci jednak doradzić w poszukiwaniach podobnej gry bo podobnie jak tobie żadna inna gra z tego gatunku nie zachęca. Niby nawychodziły jakieś jRPGi, ale większość ma tak mizerne oceny i negatywne opinie, że raczej nie warto się na nimi interesować. Nawet nie najgorzej oceniana Eternal Sonata odrzuciła mnie po kilku(nastu?) godzinach gry. Ogólnie jestem strasznie sceptycznie nastawiony do current-genowych jRPGów bo tylko Vesperia zabawiła mnie na odpowiednim poziomie. Może znajdzie się w temacie jakiś większy znawca od nas.

Z tych nadchodzących - 25 marca w europie premiera Ar Tonelico Qoga. Dobrze ocenianego w nippon jrpga. Rewelacyjny trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=xp4C3ALqmHE&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 19:56, Kaucz napisał:

Ni no kuni http://www.youtube.com/watch?v=ZJ0cmr-iAew Warto poczekać.

Gameplay wygląda smakowicie, jednak coś boje się o fabułe ganianie czerwonym kapturkiem jakoś mnie nie rajcuje ;p Ogólnie rzecz biorąc uważam ToV za jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek grałem, więc ciężko będzie jakiejś produkcji to odebrać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 20:10, nightfaler napisał:

Ogólnie rzecz biorąc uważam ToV za jedną z najlepszych gier
jakie kiedykolwiek grałem, więc ciężko będzie jakiejś produkcji to odebrać ;]


Zawsze do europy zawitać mogą Tales of Graces F i Tales of Xilla... Chociaż się na to niestety nie zanosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grafiką w " Castelvania Lord of Shadows '' - otóz,oglądam różne filmiki na yt,z obu konsoli,tam jest wszystko ok a u mnie? ... hmmm ... nie wiem,jak to opisać ... u mnie wszystko się rusza,tak jakby miga,wszystko jest w " ruchu ",tak ,migota ...
czy to wina konsoli,monitora czy płyty z grą? - gra - używka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować