Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

/.../

Dnia 23.01.2011 o 19:36, Deturis napisał:

Gra jest bardzo trudna, ale motywuje gracza do tego by stał się lepszy i z czasem nabiera
się wprawy, śmierć w tej grze to coś normalnego. :)
A sama gra jest na jakieś 30 godzin (o ile nie będzie większych problemów).


No to super. Grę właśnie zamówiłem za zavvi za 15 funtów ;D A rano było jeszcze 18 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 20:08, KrisK91 napisał:

Ja! :) W grze irytował mnie tylko Karol, na szczęście przekonałem się i do niego gdy

Spoiler

przebrałem go za dziewczynkę by odciągnął strażnika w jednym mieście

. Epicka scena.
Jak ktoś jeszcze w ToVa nie grał to gorąco polecam.

Tia nawet do Karola szło się przekonać;p Ja go polubiłem w arcu na północy gdzie była, tam jego "życiowa solowa"(ehehh co ja sie wtedy uklnąłem przy tym;p). Ogólnie to myślę zagrać znowu bo na pewno nie zrobiłem wszystkich questów pobocznych, z tego co teraz mi na myśl to na pewno gorących źródeł nie zaliczyłem ;|

Dnia 23.01.2011 o 20:08, KrisK91 napisał:

nie najgorzej oceniana Eternal Sonata odrzuciła mnie po kilku(nastu?) godzinach gry.

Kilka razy ściągałem demo, i ani razu nie przeszedłem przez menu;d zawsze coś mi uciekało i jakoś nigdy tej gry na żywo nie widziałem. Ślepy los?^^

Dnia 23.01.2011 o 20:08, KrisK91 napisał:

Z tych nadchodzących - 25 marca w europie premiera Ar Tonelico Qoga. Dobrze ocenianego
w nippon jrpga. Rewelacyjny trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=xp4C3ALqmHE&feature=related

Utsukushi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 21:13, lis_23 napisał:

Mam taki problem z grafiką w " Castelvania Lord of Shadows '' - otóz,oglądam różne filmiki
na yt,z obu konsoli,tam jest wszystko ok a u mnie? ... hmmm ... nie wiem,jak to opisać
... u mnie wszystko się rusza,tak jakby miga,wszystko jest w " ruchu ",tak ,migota ...
czy to wina konsoli,monitora czy płyty z grą? - gra - używka.

Z tego co mówisz to wygląda na to, że masz problem z odświeżaniem (flickering), jeśli tak to wina leży po stronie monitora ew. źle ustawionych opcji ekranowych w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.



oo mnie też możesz dopisać ^^ moj nick na psn DrDziwadelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 08:58, Piotrek_K napisał:

To przez Ciebie moj DS bedzie tak dlugo wysylany ;)? Nie mogles poczekac az mi wysl i
wtedy zamowic :P?


Sorry, to chyba odwołam zamówienie i jak Ci dojdzie, to znowu złożę ;D Też udało Ci się zamówić w promocji?

PS Musimy się kiedyś ustawić na jakiś sparing w DS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 09:58, Mikex napisał:

Sorry, to chyba odwołam zamówienie i jak Ci dojdzie, to znowu złożę ;D

Prawidlowa postawa ;)...

Dnia 24.01.2011 o 09:58, Mikex napisał:

Też udało Ci się zamówić w promocji?

No ba :). Wzialem jeszcze GTAIV: Complete Edition i ... mam grania na dluuugie miesiace ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2011 o 13:38, Piotrek_K napisał:

> Też udało Ci się zamówić w promocji?
No ba :). Wzialem jeszcze GTAIV: Complete Edition i ... mam grania na dluuugie miesiace
;) ...


To faktycznie masz grania, a grania. Ja chciałem jeszcze wziąć GoW III, ale nie grałem w poprzednie części, więc głupio tak bez znajomości sagi brać się za ostatnią część. Swoją drogą gdyby sklepy w Polsce też robiły takie promocje jak sklepy w UK, to gry sprzedawałyby się dużo lepiej. Przykładem może być Bulletstorm na Xboxa - edycję Epic można było kupić za 147zł z wliczoną już przesyłką i prawie wszyscy moi znajomi zamówili pre-order. A tak - nie dość, że jesteśmy krajem biedniejszym niż UK, to jeszcze mamy wyższe ceny. Spoko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 14:13, Mikex napisał:

Ja chciałem jeszcze wziąć GoW III, ale nie grałem w poprzednie części [...]

Za drobna oplata i koszty wysylki moge sie ''pozbyc'' swoich 3 czesci sagi ;). Daj znac czyś zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 16:57, Piotrek_K napisał:

> Ja chciałem jeszcze wziąć GoW III, ale nie grałem w poprzednie części [...]
Za drobna oplata i koszty wysylki moge sie ''pozbyc'' swoich 3 czesci sagi ;). Daj znac
czyś zainteresowany :)


Ile sobie życzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy ukończyli Infamous. Otóż, zebrałem 349 shardów i nie wiem gdzie zgubiłem tego jedynego. Czy możliwe jest pominięcie tego sharda, na samym początku gry SPOILER (kiedy wraz z Zickiem próbowaliśmy uciec z miasta) SPOILER. Przeszukam całe miasto jeszcze raz, ale mam najgorsze przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze 120pln ukoilo by moj ''bol'' po stracie ;). Jesli sobie zyczysz moge wyslac zdjecia plyt - jedynie co widac to drobny kurz. Pudelka tez bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 20:29, MrGregorA napisał:

Pytanie do tych, którzy ukończyli Infamous. Otóż, zebrałem 349 shardów i nie wiem gdzie
zgubiłem tego jedynego. Czy możliwe jest pominięcie tego sharda, na samym początku gry
SPOILER (kiedy wraz z Zickiem próbowaliśmy uciec z miasta) SPOILER. Przeszukam całe
miasto jeszcze raz, ale mam najgorsze przeczucie.

Byłeś na tej najwyższej wieży? Tam gdzie był początek gry i końcowa walka. Najwyższy zniszczony budynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 20:40, NuGGetos napisał:

> Pytanie do tych, którzy ukończyli Infamous. Otóż, zebrałem 349 shardów i nie wiem
gdzie
> zgubiłem tego jedynego. Czy możliwe jest pominięcie tego sharda, na samym początku
gry
> SPOILER (kiedy wraz z Zickiem próbowaliśmy uciec z miasta) SPOILER. Przeszukam
całe
> miasto jeszcze raz, ale mam najgorsze przeczucie.
Byłeś na tej najwyższej wieży? Tam gdzie był początek gry i końcowa walka. Najwyższy
zniszczony budynek.


Zobaczę... za kilka dni, bo kolega wyżebrał ode mnie konsolę. Jednak wydaje mi się, że tak. Korzystałem z mapy z zaznaczonymi wszystkimi shardami. Jak tylko odzyskam pleja, to zobaczę wieżę. Jeśli tam nie będzie, to zostaje mi przeszukiwanie miasta i L3 L3 L3 L3 L3. Ach, czego nie robi się dla platyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:07, MrGregorA napisał:

/ciach

Jakby na najwyższej wieży nie było, spróbuj z ta mapką.
Ja musiałem, zacząć szukać od pierwszej części miasta i okazało się, że właśnie w nim był ostatni shard, a nawet długo nie szukałem. :)

http://www.gamegen.com.br/wp-content/uploads/2010/03/infamous_map.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 20:33, Piotrek_K napisał:

Mysle, ze 120pln ukoilo by moj ''bol'' po stracie ;). Jesli sobie zyczysz moge
wyslac zdjecia plyt - jedynie co widac to drobny kurz. Pudelka tez bez zarzutu


Rozumiem, że GoW 1 i 2 to wydanie z God of War Collection (w HD)? I jaka wersja językowa? Zdjęcia jak najbardziej poproszę na mikex69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:55, Mikex napisał:

Rozumiem, że GoW 1 i 2 to wydanie z God of War Collection (w HD)? I jaka wersja językowa?


GoW Collection wyszło jedynie w wersji eng. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:23, Deturis napisał:

> /ciach
Jakby na najwyższej wieży nie było, spróbuj z ta mapką.
Ja musiałem, zacząć szukać od pierwszej części miasta i okazało się, że właśnie w nim
był ostatni shard, a nawet długo nie szukałem. :)

http://www.gamegen.com.br/wp-content/uploads/2010/03/infamous_map.gif


Dokładnie z tej mapki korzystałem. Zastanawiam się czy na samym początku gry nie pominąłem tego sharda na moście "poza mapę" w Neonie. Czy to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować