Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Czyli jakaś podpucha :) Chciałem brać dla znajomego :)

Uff :)


ps - dla nieświadomych to koleś sprzedawał PS3 320GB Slim, 2 pady, 3 gry dosyć nowe, pilot, kabel HDMI, zestaw MOVE (cały starter) za 1100zł :) i to wszystko NOWE :) z dwuletnią gwarancją :)
Miał tego 8 kompletów bodajże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:03, MrGregorA napisał:

> Przejdźcie sobie w XMB w TV - jest Ipla! Według mnie to świetny pomysł

Co to jest ipla?

Internetowa telewizja z tym, że... polska. (Seriale, mecze itp).
Zdziwiła mnie świetna wręcz (o niebo lepsza niż w przypadku AXN) jakość obrazu i szybkie działanie (zerowe doczytywania itp).

Pytanie z nieco innej półki - kiedy na PSN będzie dostępne demo Bulletstorma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 13:06, wsaadman napisał:

>

Pytanie z nieco innej półki - kiedy na PSN będzie dostępne demo Bulletstorma?


Dopiero jutro - pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 15:01, Kaucz napisał:

> Orientujecie się może, czy dostanę gdzieś jeszcze zafoliowaną EK Uncharted 2?
http://allegro.pl/uncharted-2-pl-edycja-kolekcjonerska-folia-i1418989042.html Chwila
szukania.

Oj sorki, dwa dni temu kiedy szukałem nigdzie nie było, stąd pytanie. Ale mówiąc szczerze, cena mocno zaporowa (lczyłem na jakieś ~140-150 kup teraz), zastanawiam się czy jest sens wykładać ponad stówkę na pudełko i arty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 21:55, Mikex napisał:

Rozumiem, że GoW 1 i 2 to wydanie z God of War Collection (w HD)? I jaka wersja językowa?

Sorrki, ze dopiero teraz - przemeblowuje pokoj. Ja najbardziej pierwsze GoWy w wersji HD. Wersja angielska (jedyna dostepna). GoW3 - wersja do wyboru polska/angielska (wydanie premierowe).

Dnia 24.01.2011 o 21:55, Mikex napisał:

Zdjęcia jak najbardziej poproszę na mikex69@wp.pl

Za 3 min podrzuce - z adresu stormkiss[...]. Od razu pisze tez, ze rozdzielczosc domyslna. Zadnej konwersji czy innych bzdetow ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2011 o 16:12, Piotrek_K napisał:

> Zdjęcia jak najbardziej poproszę na mikex69@wp.pl
Za 3 min podrzuce - z adresu stormkiss[...]. Od razu pisze tez, ze rozdzielczosc domyslna.
Zadnej konwersji czy innych bzdetow ;).

Dobra, rozumiem, że 120zł to cena z wliczoną już przesyłką? Jeśli tak i zgadasz się na przeprowadzenie transakcji przez allegro to biorę. Podaje GG

Spoiler

7441408

Jestem teraz albo dopiero wieczorem o 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem sie na Sony. Raptem 3,5 roku (FAT 60GB) sprzęt ma a YLOD i mimo pro-reballingu zdążyłem tylko wyciągnąć płytę z napędu (RSX jest podniszczony a płyta główna jest prawie stopiona-bo pasta termoprzewodząca wyschła więc nie ma go jak na nowego wymienić). RSX działa dopóki się nie przegrzeje, więc od 14stej trzymam ps3 w lodówce i jutro rano spróbuję zrobić backup. Co ciekawe obraz się nie wyświetla, więc gadałem z kumplem który też ma playa i sobie rozpisałem jak dojśc do menu backup. Prawie jak cheaty to wygląda: na maxa w lewo, jeden w prawo,x, na sam dół, 5 do góry,x, x, w lewo, x, w lewo, x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc...jakie gry są warte zagrania z PS Move?
Czy jeśli chce zagrać za pomocą Move w Heavy Rain(premierowa edycja) to wystarczy że ściągnę patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 23:30, Fatal-X napisał:

Więc...jakie gry są warte zagrania z PS Move?
Czy jeśli chce zagrać za pomocą Move w Heavy Rain(premierowa edycja) to wystarczy że
ściągnę patcha?

Ja kupiłem Sports Champions i Tumble, szczerze polecam obydwie gry, a co do HR - tak wystarczy patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 23:30, Fatal-X napisał:

Więc...jakie gry są warte zagrania z PS Move?
Czy jeśli chce zagrać za pomocą Move w Heavy Rain(premierowa edycja) to wystarczy że
ściągnę patcha?


Warte zagrania? Tumble :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 00:02, Fatal-X napisał:

A co powiecie o The Fight: Lights out? Podobno słabe, ale myślę że pomysł ciekawy.

Ja bym dodał to 80 zł i zainwestował w Killzone 3. :)
Który na pewno kupię, chociażby żeby pograć na move, a i w Heavy Rain bardzo fajnie się gra na Move - całkowicie inna rozgrywka, aż musiałem sobie ustawić najniższy poziom trudności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 23:30, Fatal-X napisał:

Więc...jakie gry są warte zagrania z PS Move?
Czy jeśli chce zagrać za pomocą Move w Heavy Rain(premierowa edycja) to wystarczy że
ściągnę patcha?

Jutro sprawdzę RE5 :F to dam znać. Póki co Tumble, i Sport Champions, o dziwo ze znajomymi cały dzień graliśmy niby w nudny, ale jakże wciągający dysko-golf^^, więc jednak jest w tym tytule coś co uzależnia. Heavy Rain nie jest jakiś taki intuicyjny, ruchy są takie "sztuczne". I zainteresował bym się Start the Party;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować