Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

. I zainteresował bym się Start the Party;p

Jeśli to jest ta gra z Ibiszem, to odradzam ;D Faktycznie poczekaj na Killzone''a 3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 09:30, Mikex napisał:

. I zainteresował bym się Start the Party;p

Jeśli to jest ta gra z Ibiszem, to odradzam ;D Faktycznie poczekaj na Killzone''a 3 ;D

Tak TO jest ta gra z Ibiszem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiono nieco w Little Big Planet 2 kod sieciowy? W pierwszej części "lagi" były przez jakiś czas gdy inny gracz dołączał do rozgrywki. Same dołączanie do gry też było mało przyjemne, długi loading z napisem "Dołączasz do gry pana X" a potem zerwane połączenie i trzeba szukać dalej :S. Do tego wyszukiwanie gier i graczy - nadal trzeba się przełączać pomiędzy "planetami" czy zrobiono porządną wyszukiwarkę gier w której widać np. ilu graczy obecnie znajduje się w danej grze, dla mnie jest to dość ważne - bo lubię grać w 4 :)

Lubiłem grać w LBP - szczególnie z innymi graczami po sieci; ale żeby trafić na pełny team trzeba mieć duże szczęście. Jeżeli nie poprawiono nic z wymienionych przeze mnie rzeczy to chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 21:01, MasterOfBlaster napisał:

Ja w sprawie Dead Nation
- czy gra to samo multi czy posiada też jakiegoś singla (jeśli tak ile zajmuje przejście)
?
- jest możliwość gry na split-screen ?



no jest kampania, ale multi nie slyszalem, a splita nie ma, po posru 2 gosci na ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano, dosłownie "przed chwilą" pojawiła się aktualizacja firmware''u oznaczona numerkiem 3.56. Wreszcie jakieś nowe ciekawe funkcjonalności? Jakieś fajne bajery? Owszem, jeden - "minor security patch".

Prawdopodobnie w związku ze złamaniem PS3 można na dobre zapomnieć, że Sony w ogóle wprowadzi coś fajnego. Będą wypierać się piratami i do końca życia Chlebaka robić "minor security patches" :/ Nie wiem już kto ma rację w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 10:03, Siriondel napisał:

Dziś rano, dosłownie "przed chwilą" pojawiła się aktualizacja firmware''u oznaczona
numerkiem 3.56. Wreszcie jakieś nowe ciekawe funkcjonalności? Jakieś fajne bajery? Owszem,
jeden - "minor security patch".

Prawdopodobnie w związku ze złamaniem PS3 można na dobre zapomnieć, że Sony w ogóle wprowadzi
coś fajnego. Będą wypierać się piratami i do końca życia Chlebaka robić "minor security
patches" :/ Nie wiem już kto ma rację w tym wszystkim.


Na pewno tak nie będzie :) tak jak z PSP - wiekszosc, to rzeczywiscie patche blokujace przerobki, ale od czasu do czasu pojawiaja sie nowe ficzery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planowałem dziś coś zakupić na amerykańskim sklepie, ale nie mogę dodać funduszy do swojego konta. Ma ktoś taki problem? Dodam, że wcześniej bez problemu robiłem zakupy i wszystko było ok.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem jakiś czas temu (niestety teraz nie mogę znaleźć źródła) zablokowali możliwość płacenia na amerykańskim PS Store polskimi kartami, więc chyba zostaje Ci kupowanie zdrapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 10:03, Siriondel napisał:

Wreszcie jakieś nowe ciekawe funkcjonalności? Jakieś fajne bajery? Owszem,
jeden - "minor security patch".

Znam ten ból. Chcesz sobie spokojnie pograć, ale wyskakuje komunikacik że musisz stracić 20 minut życia na ściąganie i instalację czegoś co nic interesującego nie wnosi dla uczciwego gracza.

Dnia 27.01.2011 o 10:03, Siriondel napisał:

Prawdopodobnie w związku ze złamaniem PS3 można na dobre zapomnieć, że Sony w ogóle wprowadzi
coś fajnego. Będą wypierać się piratami i do końca życia Chlebaka robić "minor security
patches" :/ Nie wiem już kto ma rację w tym wszystkim.

Hakerzy najpierw grzebali w PS3, chcieli ją złamać - "bo tak". Pewnie sprawa prestiżu. I forsy. Ktoś przecież zarabia na tych Jailbreakerach. Potem jak Sony zabrało Linuksa właśnie z ich powodu, to zrobili z siebie "Freedom Fighters" i w ogóle...Dla mnie to dość żałosne. Ale Sony będzie walczyć do końca. Najpewniej nie chce by PS3 podzieliło los PSP na którym piractwo jest tak duże że przykładowo twórcy God of War Chains of Olympus i Ghost of Sparta ostatnio stwierdzili że nie opłaca się właśnie z tego powodu robić na tą konsolkę gier.
http://www.kotaku.com.au/2010/10/god-of-war-developer-wonders-why-make-psp-games/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja wygasła.

Sony będzie walczyć do końca i hakerzy będą walczyć do końca, obie strony pragną zysku. My możemy się tylko przyglądać...i ewentualnie spamować oficjalne forum Playstation w sprawie większego skupienia się na poprawkach do firmware które wnoszą coś dla nas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 11:32, Harrolfo napisał:

Warto kupić nówkę Wolfensteina za 30 zł? Dlaczego tak/nie?


Za 30zł tak, za więcej - nie. Dość słabe gra. Na multi nikt już nie gra. Grafika jak za wspaniałych czasów PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:10, NuGGetos napisał:

Powychodziły jakieś nowe dema na PS3?

bullet storm w srode a mass effect 2 i LBP2 tydzien temu. Wczesniej dead space 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2011 o 19:54, Q-Jot napisał:

bullet storm w srode a mass effect 2 i LBP2 tydzien temu. Wczesniej dead space 2.

DS2 już sprawdziłem, ale Bulletstorma jeszcze nie. Jutro po pracy podłącze neta i zobaczę, dobre to? Po filmikach widać że typowa rzeźnia, ale z dobrą grafiką.


Swoją drogą, męczę teraz Fallouta 3 i w tej zasranej Latarence sie pogubiłem, jak tam otworzyć drzwi do tej krypty 87? Szukam i szukam i szukam i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować