Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

A jednak! Poszukiwany ostatni shard był na wspomnianym przez Was wieżowcu. Wcześniej kilka razy przeszukiwałem to miejsce, ale nie wchodziłem na budynek. Okazało się, że shard jest na czubku budynku, a co za tym idzie idealnie na środku (patrząc od góry). Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:54, Q-Jot napisał:

> Powychodziły jakieś nowe dema na PS3?
bullet storm w srode a mass effect 2 i LBP2 tydzien temu. Wczesniej dead space 2.


Ech, jak ja kocham konkursy dla "robotów" - wykręć najlepszy czas, wyślij najszybciej sms-a... Już samo to odrzuca mnie od Bullerstorma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Zauważyłem, że nie ma mnie na liście ;p Prosiłbym bardzo o dodanie do listy...
PSN id : a_worm_jim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, gdyby woko27 zgłosił modowi, co by przypiąć informację, że w związku z utratą dostępu do własnej strony nowi ludzie nie są dodawani do listy od jakiegoś czasu i jak widać nie będą. Inaczej dalej będą prosić o dodanie, co chyba nie ma na razie sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ficzer. Tylko dla ludzi z PS Plus. Ech. Powoli robią się coraz większe różnice między zwykłymi kontami a płatnymi. Ale żeby być uczciwym to powiem, że takie dodatkowe serwery raczej za darmo prowadzone nie są, więc pewnie ma to sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję w najbliższym czasie postawić nową stronkę z dodanymi już wszystkimi, których aktualnie nie ma, bo gotowca mam już a dysku. Może dzisiaj się tym zajmę albo jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 08:50, Piotrek_K napisał:

Moze byc?

Dosłownie chwilę przed przeczytaniem Twojego posta zobaczyłem newsa na Poly ;) Cóż, z pewnością dobrze wiedzieć, że jednak coś się dzieje i Sony ma w planach wprowadzanie nowych funkcji do naszych konsol, ale osobiście średnio mnie interesuje cloud saving mimo tego że mam PS+ - osobiście nigdy nie zaufałbym serwerom Sony tak mocno, by zaprzestać lokalnego zapisywania. A jeżeli nadal zapisuję lokalnie, to po co robić to dwa razy? Cross game voice chat nadal pozostaje w sferze marzeń. Ale dobra, zaczynam narzekać, więc się już zamykam :P Miło słyszeć jakieś dobre wieści.

@Deturis, jeżeli mój osobisty irony detector jest przeczulony i błędnie odbiera twoją radość jako perfidny sarkazm, to możesz napisać, dlaczego czekasz od dawna na ten bajer? :P

@woko27
A jednak? Take your time, there is no rush ;) A myślałem, że nadzieja utracona. Fajnie że lista znów będzie się rozrastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąca prośba kto mógłby pożyczyć mi AC2 PL na tydzień, za pieniężnym zastawem oczywiście. Naszło mnie za dokończenie starych sejwów, nie powinno zająć do wiele czasu. Ewentualnie czasowo mogę wymienić na Brutal Legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo dokładnie kiedy pojawi sie zestawik ico collecton w hd? I czy data premiery The last guardian na październik jest potwierdzona? Strasznie zajawiłem sie ostatnio tymi grami :D Od jakiegoś czasu obserwuję u siebie syndrom dojrzałego gracza :P mianowicie nie ciesza mnie proste gierki jak niegdyś, potwierdzeniem tego niech bedzie moja reakcja na demo bulletstorm sic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 20:12, DuduTutu napisał:

Czy wiadomo dokładnie kiedy pojawi sie zestawik ico collecton w hd? I czy data premiery
The last guardian na październik jest potwierdzona? Strasznie zajawiłem sie ostatnio
tymi grami :D Od jakiegoś czasu obserwuję u siebie syndrom dojrzałego gracza :P mianowicie
nie ciesza mnie proste gierki jak niegdyś, potwierdzeniem tego niech bedzie moja reakcja
na demo bulletstorm sic!


Ico collection ma pojawić się w kwietniu. Za to data premiery the last guardian to na razie tylko spekulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 12:46, Woo-Cash napisał:

Gorąca prośba kto mógłby pożyczyć mi AC2 PL na tydzień, za pieniężnym zastawem oczywiście.
Naszło mnie za dokończenie starych sejwów, nie powinno zająć do wiele czasu. Ewentualnie
czasowo mogę wymienić na Brutal Legend.


koniecznie PL? Wersja ENG nie działa z polskimi sejwami? Bo moje AC2 leży już od pół roku nie ruszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 12:34, Siriondel napisał:

@Deturis, jeżeli mój osobisty irony detector jest przeczulony i błędnie
odbiera twoją radość jako perfidny sarkazm, to możesz napisać, dlaczego czekasz od dawna
na ten bajer? :P

Nie, nie. Tym razem bez perfidnego sarkazmu. :)
A czekam bo raz dysk 60gb mi padł i wszystkie save''y szlag trafił, a backupa raz na jakiś czas mi się kółko nie widzi robić (5 godzin to strasznie dużo, ileż trophies można w tym czasie zdobyć!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3trophies.org/game/test-drive-unlimited-2/trophies/

Trofiki dla TDU2. Troche sie zawiodlem - nie ma trofika za przejechanie kazdego odcinka drogi :(. Dodatkowo, sporo trofikow online. Coz, jeszcze sie okaze, ze jak kupie kiedys tam to nikt juz nie bedzie gral...

PS. 40 razy zmienic fryzure? Loooool. Simsy, kurde ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 12:34, Siriondel napisał:

Take your time, there is no rush


Stosując się do rady nową stronkę założę dopieto we wtorek/środę (jakieś problemy są na stronce hostingowej). Całość mam już na komputerze, więc wrzucę tylko na serwer i lista 2.0 będzie hulać. ;) A przy okazji trochę się podszkolę w kwestii zakładania stron, bo nie jestem zbytnio zorientowany w tym temacie, a nie wiadomo kiedy coś takiego się w życiu przyda.

BTW, chciałby się ktoś powymieniać grami z psn? Mogę zaoferować parę rzeczy w zamian za vietnama do BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 21:11, MrGregorA napisał:

koniecznie PL? Wersja ENG nie działa z polskimi sejwami? Bo moje AC2 leży już od pół
roku nie ruszane


Niestety koniecznie PL. Znajomość angielskiego u Woo-Casha wygląda nie za ciekawie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 12:43, Woo-Cash napisał:

> koniecznie PL? Wersja ENG nie działa z polskimi sejwami? Bo moje AC2 leży już od
pół
> roku nie ruszane

Niestety koniecznie PL. Znajomość angielskiego u Woo-Casha wygląda nie za ciekawie ;/


Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować