Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Pytanie do osób grających w Demon''s Souls - da się pokonać pierwszego bossa w tutorialu? I jaką klasę warto wybrać na początek? Knight może być? Lubię walkę w zwarciu, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda grę dostanę pojutrze z wymiany, ale coś niecoś wiem :)
1) Tego bossa nie pokonasz - musisz

Spoiler

zginąć, żeby dostać się do innej "rzeczywistości"


2) Ja, ze względu na dużo walk, wybiorę wojownika, ale potem w trakcie gry możesz sobie przeznaczyć Dusze na umiejętności z dowolnej klasy, także luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 18:57, Harrolfo napisał:

Co prawda grę dostanę pojutrze z wymiany, ale coś niecoś wiem :)
1) Tego bossa nie pokonasz - musisz

Spoiler

zginąć, żeby dostać się do innej "rzeczywistości"


2) Ja, ze względu na dużo walk, wybiorę wojownika, ale potem w trakcie gry możesz sobie
przeznaczyć Dusze na umiejętności z dowolnej klasy, także luz :)


Wojownika tzn Soldier''a? Kurde, a ja oglądałem na yt chyba jak kolo pokonuje tego pierwszego bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 19:17, Mikex napisał:

Wojownika tzn Soldier''a?

Nie, Knight => http://demonssouls.wikidot.com/knight albo Barbarian => http://demonssouls.wikidot.com/barbarian :)
>Kurde, a ja oglądałem na yt chyba jak kolo pokonuje tego pierwszego

Dnia 31.01.2011 o 19:17, Mikex napisał:

bossa.

Faktycznie, my bad: http://www.gamespot.com/ps3/rpg/demonssoul/show_msgs.php?topic_id=m-1-51675032&pid=954345
Chociaż, jak sami tam piszą 99,99% graczy tego nie dokona grając z marszu za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie też gram Knight''em i nie zginąłem ani razu - nie licząc bossa :D Wszedłem tylko, dwa strzały (zasłaniałem się tarczą) i dead ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 18:54, Mikex napisał:

Pytanie do osób grających w Demon''s Souls - da się pokonać pierwszego bossa w tutorialu?

Da się. Co prawda jest to dosyć trudne, ale wykonalne.

Dnia 31.01.2011 o 18:54, Mikex napisał:

I jaką klasę warto wybrać na początek? Knight może być? Lubię walkę w zwarciu, więc...

Demon''s Souls jest jedną z tych gier, w których wybór postaci wpływa tylko na początek rozgrywki. W późniejszym czasie pewnie i tak zdecydujesz się na magiczne skille. ;p Sam polecam Temple Knighta ze względu ma Heal Miracle od początku rozgrywki (można zaoszczędzić parę roślinek leczniczych) i halabardę (niezwykle przydatną w gdy wpadniesz na grupkę przeciwników).

@Harrolfo

Dnia 31.01.2011 o 18:54, Mikex napisał:

1) Tego bossa nie pokonasz - musisz

Spoiler

zginąć, żeby dostać się do innej "rzeczywistości"


O rly? ;3 http://www.youtube.com/watch?v=dQqGUvzsZMQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 19:17, Mikex napisał:

Wojownika tzn Soldier''a? Kurde, a ja oglądałem na yt chyba jak kolo pokonuje tego pierwszego
bossa.

Myślę że niemal nikt nie pokonał tego bossa za pierwszym razem...nie ma co się martwić, w świecie 4-1 będziesz miał okazję do zemsty ;). Jeśli jednak będziesz chciał zagrać jeszcze raz i go pokonać to hint dla ciebie -jeśli wybierzesz postać z ciężką zbroją - ściągnij ją do tej walki. Bydlak i tak masakruje jednym uderzeniem, a bez zbroi możesz przynajmniej szybko robić uniki.

A co do klasy. Osobiście grałem Temple Knightem, rycerz z halabardą i cudem uzdrowienia, w sumie paladyn. Na początku nie byłem tego świadom ale z ogólnej opinii wynika że halabarda jest jedną z bardziej przepakowanych broni w grze jeśli trzymana oburącz. Zwłaszcza dobre na pvp. Także tą klasę mogę polecić. Słyszałem też że niezły jest Royalty. Miecz + magia w skrócie.

I nie przywiązuj się tak mocno do klasy. Grę spokojnie można zacząć magiem i skończyć jako wojownik i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy blokujesz cios pasek wytrzymałości zmniejsza się, im skuteczniejszy w blokowaniu przedmiot tym mniej paska ubędzie. Nie, halabarda nie jest zbyt dobra w blokowaniu, radzę uniki. Mimo tego to naprawdę dobra broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 21:06, Piotrek_K napisał:

eeej... dostales juz DS z zavvi?! To nie fair - ja nadal czekam :(


Owszem ;D Dzisiaj leżał sobie w mojej skrzynce ;D Już grałem i jest wypas ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja wiem, ze wypas ;). Coz, pozostaje mi czekac i łoić ghule/deathclawy w New Vegas jeszcze troche dluzej. Choc przy moim szczesciu dostane gre za jakis tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, grał ktoś w Viking Battle For Asgard? Co możecie powiedzieć mi o tej grze? Na gamerankings gra ma tylko ponad 60% ale trailer jak i gameplay zachęcają. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 21:46, Longer napisał:

Witam, grał ktoś w Viking Battle For Asgard? Co możecie powiedzieć mi o tej grze? Na
gamerankings gra ma tylko ponad 60% ale trailer jak i gameplay zachęcają. Warto?

Grałem ze dwa lata temu. Nie była taka zła i calak w zasadzie wpadał po przejściu na hardzie, który wcale specjalnie trudny nie był, ale to taka gra 6 właśnie. Można pograć jak nic innego nie masz aktualnie do grania, ale są lepsze slashery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>ciach

W slasherach siedzę od dawna, ciekawiła mnie tematyka jak i klimat który było czuć z trailera;)
dzięki za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 23:22, Longer napisał:


>ciach

W slasherach siedzę od dawna, ciekawiła mnie tematyka jak i klimat który było czuć z
trailera;)
dzięki za odpowiedź...

Więcej jak 30-40zł nie warto. Za tyle można kupić X-Men Wolverine, który jest o niebo lepszy, czy Ninja Gaiden. Ta gra niczym nie zaskakuje i nic się w niej nie zmienia oprócz krajobrazów i nowych combosów. Jak zobaczysz dowolny gameplay z gry to tak będzie wyglądała przez kolejne godziny aż do końca. Jak pazerny jesteś na trofea to weź, grałem w gorsze gry, ale mi się znudziła w 2 świecie i nie przeszedłem gry do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 23:33, Q-Jot napisał:

ale mi się znudziła w 2 świecie i nie przeszedłem gry do końca.


W poście wyżej pisałeś że calaka zdobyłeś a tu, że nie ukończyłeś. Wszystkie "większe" slashery już pokończyłem, zobaczymy jak to będzie. W gamestop jest używka za 9 euro więc może się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 23:37, Longer napisał:

> ale mi się znudziła w 2 świecie i nie przeszedłem gry do końca.

W poście wyżej pisałeś że calaka zdobyłeś a tu, że nie ukończyłeś. Wszystkie "większe"
slashery już pokończyłem, zobaczymy jak to będzie. W gamestop jest używka za 9 euro więc
może się skuszę...

Nie skończyłem gry, nie miałem calaka, ale jakbym przeszedł grę do końca to bym miał. Lepiej zainwestuj w Castlevanię nową. Gra na 9, długa na 15h i na zavvi za 80zł. Bardzo mi się podobała ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2011 o 23:39, Q-Jot napisał:

> >
Nie skończyłem gry, nie miałem calaka, ale jakbym przeszedł grę do końca to bym miał.
Lepiej zainwestuj w Castlevanię nową. Gra na 9, długa na 15h i na zavvi za 80zł. Bardzo
mi się podobała ta gra.


Właśnie gram w Castelvanię,bardzo mi się podoba,ma pewien klimat i dość urozmaiconą rozgrywkę,ma też kilka pomniejszych błędów ale która gra ich nie ma?

Chciałem poruszyć trochę inny temat,mianowicie grafiki na PS3:
widziałem już " God of War 3 " i " Killzone 2 ",mam też obie części " Uncharted " a niedługo do przetestowania wyjdzie demo " Killzone 3 " - ogólnie,gry robione pod PS3 zachwycają pod względem graficznym ale gorzej jest z tytułami multiplatformowymi - " Crysis 2 " ma być kolejną grą która " najgorzej " ma się prezentować właśnie na PS3
dlaczego tak się dzieje?
czy nie lepiej by było,gdyby gry o rodowodzie konsolowym ( zwłaszcza te na PS3 ) i te o rodowodzie PC - towym trzymały się jednak swoich macierzystych platform?
może taki " Crysis 2 " w ogóle nie powinien trafić na konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować