Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Odpowiedź jest prosta - producenci są leniwi i zamiast przygotować lepszy port na PS3 dają praktycznie ten sam, co na X360. Wychodzą z założenia - skoro X360 i PS3 obsłużą jedną wersję, to po co przygotowywać dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie God of War 3. Jak otworzyć dwie skrzynie zawieszone pod sufitem w komnacie Dedala (tej z portalami i balistą)? Jakoś nie mogę na to wpaść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 09:30, PinKee napisał:

Mam pytanie odnośnie God of War 3. Jak otworzyć dwie skrzynie zawieszone pod sufitem
w komnacie Dedala (tej z portalami i balistą)? Jakoś nie mogę na to wpaść :/


Trudno teraz mi powiedzieć, ale dużo kombinacji tam jest z lustrami i balistą, bo pewnie wiesz że jak wystrzelisz to możesz się po niej spinać. O ile pamiętam to parę skrzynek jest też, nad wejściem do komnaty, musisz skoczyć z balkoniku w tył i powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 09:42, MastAlol napisał:

Trudno teraz mi powiedzieć, ale dużo kombinacji tam jest z lustrami i balistą, bo pewnie
wiesz że jak wystrzelisz to możesz się po niej spinać. O ile pamiętam to parę skrzynek
jest też, nad wejściem do komnaty, musisz skoczyć z balkoniku w tył i powinno się udać.

Wszystkie pozostałe skrzynie już pootwierałem, jedynie te zawieszone są problemem, a jeszcze ta wajcha, która je troszkę opuszcza w dół na chwilę :/ Jak je w ogóle otworzyć skoro nie da się przy nich stanąć, bo są w powietrzu? Chyba coś z tymi linami strzelanymi przez portale coś trzeba podziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 09:49, PinKee napisał:

Wszystkie pozostałe skrzynie już pootwierałem, jedynie te zawieszone są problemem, a
jeszcze ta wajcha, która je troszkę opuszcza w dół na chwilę :/ Jak je w ogóle otworzyć
skoro nie da się przy nich stanąć, bo są w powietrzu? Chyba coś z tymi linami strzelanymi
przez portale coś trzeba podziałać.


Kurde, nie pamiętam dokładnie, ale chyba trzeba było strzelić w wajchę, tak żeby się zablokowała i wtedy skrzynie się opuszczą już na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 09:49, PinKee napisał:

Wszystkie pozostałe skrzynie już pootwierałem, jedynie te zawieszone są problemem, a
jeszcze ta wajcha, która je troszkę opuszcza w dół na chwilę :/ Jak je w ogóle otworzyć
skoro nie da się przy nich stanąć, bo są w powietrzu? Chyba coś z tymi linami strzelanymi
przez portale coś trzeba podziałać.


Kurde, też nie pamiętam. Ale wydaje mi się, że gdy opuścisz na chwilę skrzynie, to szybko biegnij do balisty i strzel w portal przed siebie, ehh no nie pamiętam już, ale wiem że trzeba w nie strzelić linami i one spadną na ziemię...

Jakość słabiutka ale może pomoże : http://www.youtube.com/watch?v=2SBmIzv8d90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


A Woo-Casha czemu nie ma? PSN: lborysiuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 11:35, Longer napisał:

Kurde, też nie pamiętam. Ale wydaje mi się, że gdy opuścisz na chwilę skrzynie, to szybko
biegnij do balisty i strzel w portal przed siebie, ehh no nie pamiętam już, ale wiem
że trzeba w nie strzelić linami i one spadną na ziemię...
Jakość słabiutka ale może pomoże : http://www.youtube.com/watch?v=2SBmIzv8d90

Pięknie dziękuję za info, działa doskonale :) Teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko wczytać save''a i rozwalić te skrzynie.

btw do pozostałych skrzyń ja się dostawałem inaczej niż ten Francuz na filmiku. Np. do skrzynie po lewej da się dojść skacząc i używając skrzydeł - jak się na dwuskoku wskakuje do portalu, to z następnego się wychodzi sporo wyżej niż normalnie wchodząc, potem drugi dwuskok i slide aż do półki ze skrzynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 13:49, Woo-Cash napisał:

A Woo-Casha czemu nie ma? PSN: lborysiuk


Spoko woko, Woo-Cash już jest ;) Lista 2.0 już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2011 o 14:48, woko27 napisał:

Spoko woko, Lista 2.0 już działa.

Fajnie, miło wreszcie znaleźć się na liście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 00:41, lis_23 napisał:

Właśnie gram w Castelvanię,bardzo mi się podoba,ma pewien klimat i dość urozmaiconą rozgrywkę,ma
też kilka pomniejszych błędów ale która gra ich nie ma?



Słuchaj, nie wiesz czy da się zmienić sterowanie na "bardziej gowowe"? gra mnie urzekła, ale sterowanie jest do bani.

Dnia 01.02.2011 o 00:41, lis_23 napisał:

Chciałem poruszyć trochę inny temat,mianowicie grafiki na PS3:
ogólnie,gry robione pod PS3 zachwycają
pod względem graficznym ale gorzej jest z tytułami multiplatformowymi
może taki " Crysis 2 " w ogóle nie powinien trafić na konsole?


/ciach/

PS3 jest najtrudniejszą platformą do pisania gier, a to za sprawą Cella. Jednak, tak jak wspomniałeś, gry ekskluzywne pokazują, że da się wycisnąć z PS3 dużo więcej. Zresztą, znaczne różnice, które widać na pierwszy rzut oka występują tylko w 2 - 3 grach-hitach. W reszcie różnice widać tylko na zdjęciach i są bardzo teoretyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:13, PinKee napisał:

> Jakość słabiutka ale może pomoże : http://www.youtube.com/watch?v=2SBmIzv8d90
Pięknie dziękuję za info, działa doskonale :) Teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko
wczytać save''a i rozwalić te skrzynie.


Pamiętam jak i ja się z tym męczyłem. Powiedziałem sobie, że choćby miało to trwać kilka tygodni to nie skorzystam z pomocy i... nie skorzystałem. Zresztą uwielbiam eksplorować świat gry i sam się sobie dziwie dlaczego nie ruszam żadnych RPG-ów. Może Dragon Age? Tak czy inaczej, jak już ta strzała z liną przetnie łańcuch ze skrzynkami, wskocz, bodajże, w prawe lustro, aby pojawić się w pomieszczeniu na samej górze. Tam jest luka, spróbuj korzystając ze skrzydeł Hermesa złapać się tej liny i przejść na "dół ekranu". Są tam skrzynki z czerwonymi orbami o wartości około 3000. Stamtąd bez problemu dolecisz do balkoniku po lewej stronie. Powinien być tam róg minotaura oraz kolejna skrzynka z orbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo, że najlepiej samemu odkryć to i owo, akurat ze skrzyniami mi się udało. Rzadko
korzystam z pomocy ale jeśli pad ma wylecieć przez okno ze setnej próby przejścia jakiegoś
etapu itp to niekiedy lepiej zapytać czy "podejrzeć" filmik na youtube. Satysfakcja jest
o wiele mniejsza, ale przynajmniej nie zniechęcę się do gry;)

Jeśli idzie o Dragon Age, to za dużego wyzwania w nim nie znajdziesz, to już nie to samo co Baldur''s Gate 2 gdzie świat swoim rozmiarem i ilością questów potrafił przytłoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 15:46, MrGregorA napisał:

> Właśnie gram w Castelvanię,bardzo mi się podoba,ma pewien klimat i dość urozmaiconą
rozgrywkę,ma
> też kilka pomniejszych błędów ale która gra ich nie ma?


Słuchaj, nie wiesz czy da się zmienić sterowanie na "bardziej gowowe"? gra mnie urzekła,
ale sterowanie jest do bani.


Hmm ... ja tam żadnych problemów ze sterowaniem nie mam a tuż przed Castelvanią grałem w GoW 1 i 2.
Niestety,nie wiem czy da się zmieniać coś w sterowaniu,nigdy się nie bawię takimi ustawieniami jeśli w ogóle są - no,chyba że na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:01, Longer napisał:

Jeśli idzie o Dragon Age, to za dużego wyzwania w nim nie znajdziesz, to już nie to samo
co Baldur''s Gate 2 gdzie świat swoim rozmiarem i ilością questów potrafił przytłoczyć...


Wydaje mi się, że lepszej gry niż kotor bioware już nie zrobi. Marzy mi się wydanie dwóch części w hd na pleja, ale to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli właśnie grasz, jak napisałeś, to nie mógłbyś przy najbliższym kontakcie z konsolą sprawdzić mi tej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:34, MrGregorA napisał:

Cóż, jeżeli właśnie grasz, jak napisałeś, to nie mógłbyś przy najbliższym kontakcie z
konsolą sprawdzić mi tej opcji?


W opcjach w konfiguracji jest tylko opis wszystkich przycisków,do czego służą,ale nie ma opcji ich zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2011 o 16:33, MrGregorA napisał:

Wydaje mi się, że lepszej gry niż kotor bioware już nie zrobi. Marzy mi się wydanie dwóch
części w hd na pleja, ale to nierealne.


KotOR to jedna z najlepszych gier RPG w jakie grałem. Uwierz mi mam obydwie części na PC i też z chęcią zobaczyłbym je na PS3, ale jak napisałeś to jest nierealne. Pozostaje mi mieć nadzieję na Wiedźmina 2 w konsoli Sony;p
Jeśli o takie wydania chodzi to czekam teraz na ICO i Shadow of the Colossus, następne dzieła sztuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować