Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2011 o 17:00, lis_23 napisał:

> Cóż, jeżeli właśnie grasz, jak napisałeś, to nie mógłbyś przy najbliższym kontakcie
z
> konsolą sprawdzić mi tej opcji?
>

W opcjach w konfiguracji jest tylko opis wszystkich przycisków,do czego służą,ale nie
ma opcji ich zmiany.


Dzięki. Przejde demo jeszcze raz. Zobacze czy rzeczywiscie nie da sie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:33, MrGregorA napisał:



Wydaje mi się, że lepszej gry niż kotor bioware już nie zrobi. Marzy mi się wydanie dwóch
części w hd na pleja, ale to nierealne.

W " KOTORa " grałem tylko w jedynkę,gra bardzo dobra ale system walki mnie się nie podobał,zbyt ubezwłasnowolniał gracza,nie miało się wrażenia iż walczy się samodzielnie
wolę więc " Mass Effec2 2 ",może i gra jest bardziej uproszczona ale gra się weń znacznie przyjemniej niż w jedynkę
dużym sentymentem darzę też " Newervinter Nights " ( pierwsza moja gra tego typu na PC ) a " Dragon Age " też mi się podoba,choć walki są jak dla mnie zbyt trudne - i tu podobnie; dwójka będzie być może sporo uproszczona względem jedynki ale jeśli gra w nią da tyle frajdy co w " ME2 ",to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest urlop, biore sie za granie. Ściągnąłem dzisiaj demko Bulletstorm i już jestem pewien że pełną wersje kupie. Aż dziwne że tak dobra gra jest w sumie robiona przez polaków. Szkoda że tylko jedna mapka jest,w dodatku na 5 minut grania. Ale już można zobaczyć co się będzie działo, kopniaki, celowanie przeciwnikami w pręty zbrojeniowe, nadziewanie ich na nie. Wysadzanie w powietrzu, strzelanie w jaja, do tego po polsku. Tylko czekać do premiery, kurde. Siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 17:32, MastAlol napisał:

Ma ktoś BlazBlue: Continuum Shift? Może ktoś coś > o tym powiedzieć?

Ja mam. Gra szalenie dynamiczna, z piękną grafiką 2D, o ile nie masz uczulenia na anime/mangę. Przyjemny, gitarowy soundtrack. Świetna mechanika rozgrywki - każdą postacią gra się inaczej, trzeba wykorzystywać specjalne atuty etc. - tak samo balans mocy bohaterów. Tryb story w stylu visual noveli (coś w stylu Melty Blood) z historią na poziomie, co w bijatykach nie jest zbyt częste. Chociaż za fabułę należy się zabierać dopiero po ograniu Calamity Triggera, bo CS to bezpośrednia kontynuacja. W skrócie SF-y czy inne Tekkeny się chowają. ;3

Dnia 01.02.2011 o 17:32, MastAlol napisał:

Mam okazje kupić za 72zł, opłaca się?

Dałem ponad 2 razy tyle i nie żałuję zakupu. Jak lubisz Guilty Gear lub Melty Bood to za taką cenę kupuj w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 18:23, NuGGetos napisał:

Jest urlop, biore sie za granie. Ściągnąłem dzisiaj demko Bulletstorm i już jestem pewien
że pełną wersje kupie. Aż dziwne że tak dobra gra jest w sumie robiona przez polaków.

No nawet mnie nie dobijaj: Wiedźmin, Painkiller, Sniper: GW - to też są polskie gry, takżenie taki dziw, że Polacy nie gęsi sowje gry mają, jak to mówił kiedyś tytuł artykułu na gramie. BTW. Painkiller chbya przez People Can Fly, był robiony (tak samo kilka mapek do Gears of War, jeśli mnie pamięć nie myli)

Dnia 01.02.2011 o 18:23, NuGGetos napisał:

Szkoda że tylko jedna mapka jest,w dodatku na 5 minut grania.

Bij rekordy!!!!

Dnia 01.02.2011 o 18:23, NuGGetos napisał:

Ale już można zobaczyć
co się będzie działo, kopniaki, celowanie przeciwnikami w pręty zbrojeniowe, nadziewanie
ich na nie. Wysadzanie w powietrzu, strzelanie w jaja, do tego po polsku. Tylko czekać
do premiery, kurde. Siła!

Nooooo. Już kaska odłożona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2011 o 20:55, tylor2 napisał:

Bij rekordy!!!!

Jak na razie mój rekord: 6177 pkt. ;)

Dnia 01.02.2011 o 20:55, tylor2 napisał:

Nooooo. Już kaska odłożona :)

Ja tam nie uważam pre orderów, czekam na premierę sklepową, oby była zaraz po wypłacie żebym pieniędzy które sobie wyznaczam na gry nie przetracił na co innego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 20:58, NuGGetos napisał:


> Bij rekordy!!!!
Jak na razie mój rekord: 6177 pkt. ;)

9825 :)

Dnia 01.02.2011 o 20:58, NuGGetos napisał:

> Nooooo. Już kaska odłożona :)
Ja tam nie uważam pre orderów, czekam na premierę sklepową,

Też nie lubię pre-orderów i wkurzająmnie te wszystkie bonusy do nich

Dnia 01.02.2011 o 20:58, NuGGetos napisał:

oby była zaraz po wypłacie
żebym pieniędzy które sobie wyznaczam na gry nie przetracił na co innego. ;)

Żebym pieniędzy na coś innego nie stracił na gry :)

BTW. Gdzie żeś degrada złapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2011 o 21:02, tylor2 napisał:

9825 :)

Ja na razie się męczę żeby chociaż te 7000 nabić. Jakieś nowe sztuczki muszę wyczaić, szokery nie szokery, od cholery pewnie tego będzie.

Dnia 01.02.2011 o 21:02, tylor2 napisał:

BTW. Gdzie żeś degrada złapał?

Żebym to ja wiedział. ;)


Tyle degradów w swojej ''karierze'' tutaj miałem że nie zliczę i nie pamiętam za co były. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 21:07, NuGGetos napisał:


> 9825 :)
Ja na razie się męczę żeby chociaż te 7000 nabić. Jakieś nowe sztuczki muszę wyczaić,
szokery nie szokery, od cholery pewnie tego będzie.

Trzeba po prostu wiedzieć gdzie, co, komu zrobić i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 15:52, MrGregorA napisał:

Pamiętam jak i ja się z tym męczyłem. Powiedziałem sobie, że choćby miało to trwać kilka
tygodni to nie skorzystam z pomocy i... nie skorzystałem. Zresztą uwielbiam eksplorować
świat gry i sam się sobie dziwie dlaczego nie ruszam żadnych RPG-ów.

Nie to, żebym miał jakieś problemy z przejściem GoWa, co to, to nie :) Tylko te wiszące skrzynie nie wiedziałem jak ogołocić. Pewnie jakbym trochę czasu na to poświęcił, to bym doszedł do tego, ale wolałem iść dalej, a na forum dopytać się o szczegóły. To nie był motyw niezbędny do popchnięcia fabuły, więc lekko to olałem, bo nie jestem z tych. którym mocno zależy na stuprocentowym ukończeniu gry, ja się tylko chcę pobawić :)

Dnia 01.02.2011 o 15:52, MrGregorA napisał:

Może Dragon Age?

Całkiem fajna gra, poczekaj na tegoroczną edycję promocji EA 2 za cenę 1, kupisz sobie za ok. 40 zł podstawkę i dodatek Przebudzenie. A jak chcesz zakosztować prawdziwego RPG, to Baldur''s Gate Saga, Planescape Torment (obie w Extra Klasyce) i Arcanum (na GoGu jest dostępne), jeszcze Wiedźmin też wart zagrania, bo fajny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi zabawa ze skrzynkami zajęła około 40 minut. Chciałem zebrać wszystkie rogi, oczy, pióra i boski dobytek za jednym razem.

Co do rpgow, to szukam czegos za ladna grafika na ps3. mozliwosci mojego pc ocenilbym na zalosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZY Gra PS3 EA Sports Active 2.0 jest kompatybilna z move , i czy czujniki od activa wspołpracuja z grami Move ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zamiast BlazBlue kupiłem Fing of Fighters XII. Głównie przez sentyment. Oj zagrywało się na automatach w poprzednie części, nawet na laby się chodziło, żeby tylko pograć. Po drugie razem z przesyłką będzie mnie kosztować to jakoś 43zł, czyli prawie 2 razy taniej, niż BlazBlue. Właściwie tylko kupiłem po to, żeby odmieniło się od Soul Calibura i za pare miesięcy pewnie sprzedam, jak już wyjdzie Marvel vs Capcom3 i nowy Mortal (i stanieją do rozsądnej ceny ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja wiem, wiem, że już o to pytałem, ale tym na 99% za kilka dni będę kupował monitor do konsoli :> Nie kupiłem wcześniej, bo i remont się przeciągał, nie byłoby gdzie trzymać. No to jak? Co powinienem brać? Najlepiej do 500zł, maks 700?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do expertów Demon''s Souls - czy grając klasą Knight lepiej jest ulepszać broń na początku, czy kupować nową? Drugie pytanie - czy Baltarian(?) Palace - mój pierwszy świat w grze - da się przejść cały bez potrzeby zaczynania od nowa? Tzn czy można swobodnie wracać po przekroczeniu mgły w drzwiach itp? I ostatnie - czy ilość ekwipunku wpływa na szybkość wykonywania uników (side roll)? Czy nie ma różnych szybkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może cos takiego ?
http://allegro.pl/monitor-lcd-21-5-samsung-sm-b2230h-16-9-full-h-i1402109814.html

I nie słuchaj do końca opini ze musisz grac na ps3 na minimum 42 calach, wiadomo, że najlepiej to by było rzutnik mieć i obraz na całą sciane, ale gdy sie nie ma co sie lubi.... bardzo fajnie gra sie na 21-22 calach. Różnica jest taka, że musisz troche blizej siedziec niz przy tv.
Bawią mnie osoby które kupuja 50" do małego mieszkanka w bloku, a poźniej psioczą,że tekstury rozmyte na playu,tylko nie wezmą pod uwage tego, że siedzą z nosem w tv xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować