Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2011 o 19:24, DuduTutu napisał:

I nie słuchaj do końca opini ze musisz grac na ps3 na minimum 42 calach

No nie, a ja już chciałem napisać, że na konsolach powinno się grać tylko i wyłącznie na telewizorach!
"Bawią mnie osoby które kupuja 50" do małego mieszkanka w bloku, a poźniej psioczą,że tekstury rozmyte na playu,tylko nie wezmą pod uwage tego, że siedzą z nosem w tv xD" ano fakt, bo coś w tym jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, do pełnej satysfakcji nie jest potrzebny monitor/tv z 40''. Sam do grania używam 23'' i jestem w pełni zadowolony. Ostatnio oglądałem dużo monitorów z funkcją TV, i prawdę mówiąc to jeśli chcemy brać monitor/tv to najlepiej właśnie z 23'', bo różnica wydawać by się mogło mała, ale obraz jest znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 19:35, Deturis napisał:

No nie, a ja już chciałem napisać, że na konsolach powinno się grać tylko i wyłącznie
na telewizorach!


Lub monitorach z tunerem TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 19:38, Snafu napisał:

Faktycznie, do pełnej satysfakcji nie jest potrzebny monitor/tv z 40''. Sam do grania
używam 23'' i jestem w pełni zadowolony. Ostatnio oglądałem dużo monitorów z funkcją
TV, i prawdę mówiąc to jeśli chcemy brać monitor/tv to najlepiej właśnie z 23'', bo różnica
wydawać by się mogło mała, ale obraz jest znacznie lepszy.


Ja gram na monitorze z tunerem tv 34 cale i jestem zadowolony
co prawda mam chyba jakieś problemy z częstotliwością odświeżania ale nie chcę się tutaj bawić,w przypadku PC poprzez DVI mogę ustawić tylko 60 Hz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 18:33, Killinginno napisał:

To zdjęcie wygląda jak kiełbaski na grillu elektrycznym.


Bo to są kiełbaski na grillu elektrycznym... Ale nie o to chyba chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 23:12, KrisK91 napisał:

Tales of Graces wychodzi po angielsku w NA. Nie podano jeszcze daty premiery.

:D


auuuuuuuuuuuu!111oneone!111raz!11raz!

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać was o Orange Box na PS3, a głównie o HL2. Jak się gra? Słyszałem, że port jest lekko skopany jednak chciałbym was zapytać, wersja na PC mnie nie interesuje więc nie polecajcie. Warto lub nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 10:32, Mikex napisał:

Wie ktoś, czy jest już otwarta beta Killzone''a 3 na PSN?


Podobno od 12 ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 19:46, DuduTutu napisał:

Własnie swoim gram''em namówiłes mnie na pobranie dema FNR champions xD :) HI HI :)

:P Ja właśnie jestem po kilku walkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 11:25, Radovan napisał:

> Wie ktoś, czy jest już otwarta beta Killzone''a 3 na PSN?

Podobno od 12 ma być.


Teraz sprawdziłem i już jest ;D Właśnie pobieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wolno leci. Ściągam już godzinę i dopiero 45%. Albo u mnie coś nie tak z siecią albo oni mają przeciążenia. Coś czuje, że będzie to najczęściej ściągana wersja demonstracyjna gry w tym półroczu :)

See you on the battlefield. Mam nadzieję, że nie wyląduje w ISA. Hellghast ftw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 13:00, Mikex napisał:

> > Wie ktoś, czy jest już otwarta beta Killzone''a 3 na PSN?
>
> Podobno od 12 ma być.


Ja już zagrałem parę meczyków ;] Jest dobrze, podoba mi się. Teraz wyszedłem na chwilę z gry i mam problemy z ponownym dołączeniem do jakiegoś meczu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 18:57, Mikex napisał:

Pytanie do expertów Demon''s Souls - czy grając klasą Knight lepiej jest ulepszać broń
na początku, czy kupować nową? Drugie pytanie - czy Baltarian(?) Palace - mój pierwszy
świat w grze - da się przejść cały bez potrzeby zaczynania od nowa? Tzn czy można swobodnie
wracać po przekroczeniu mgły w drzwiach itp? I ostatnie - czy ilość ekwipunku wpływa
na szybkość wykonywania uników (side roll)? Czy nie ma różnych szybkości?


Mikex o ile wciąż potrzebujesz pomocy to odpowiadam:
1. Opłaca się ulepszać Long Sworda za pomocą hard Stone, później zrobisz sobie z tego w razie czego Morion Blade jak zdobądziesz lepsze rzeczy a póki co większe obrażenia mogą tylko pomóc.
2. Nie jestem do końca pewien o co ci chodzi, kiedy przekroczysz mgłe w jednym miejscu już się nie pojawi drugi raz ale za każdym razem jak umrzesz musisz robić wszystko od nowa z wyjątkiem zbierania przedmiotów i zabijania bossów oraz przestawiania dźwigni.
3. Jeżeli twój Equip burden (czyli twoje 4 cztery bronie na skrótach nieważne czy jes w tej chwili nosisz ważne że są pod skrótem i cały armor, bez strzał grassów itp.) przekracza połowe maksymalnego (czyli jeśli masz np 70 to więcej niż 35) to masz wolniejszy roll sprint i ogólne poruszanie się. Nie wpływa na szybkość ataku.
Mam nadzieje że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, po ściągnięciu tych 800mb, trzeba ściągać jeszcze łatki jakieś? Jeśli tak, to ile ważą? Bo nie wiem czy teraz ściągać czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te serwery to mała kpina... albo po prostu nie są przygotowane na taką liczbę graczy. Kompletnie nie mogę się NIGDZIE podłączyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować