Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2011 o 23:10, woko27 napisał:

> To zdjęcie wygląda jak kiełbaski na grillu elektrycznym.

Bo to są kiełbaski na grillu elektrycznym... Ale nie o to chyba chodzi?

Fajnie jest mieć takiego grilla, który wygląda jak PS3, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 17:32, tylor2 napisał:

Czy można jeszcze gdzieś (poza allegro itp.) dostać Demon''s Soula, czy trzeba czekaćna
seuqel?


ultima.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 17:32, tylor2 napisał:

Czy można jeszcze gdzieś (poza allegro itp.) dostać Demon''s Soula, czy trzeba czekaćna
seuqel?


Ja kupiłem na zavvi za 76 zł z wliczoną już przesyłką. Z tego co widziałem, promocja nadal trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 17:41, Mikex napisał:

> Czy można jeszcze gdzieś (poza allegro itp.) dostać Demon''s Soula, czy trzeba czekaćna

> seuqel?

Ja kupiłem na zavvi za 76 zł z wliczoną już przesyłką. Z tego co widziałem, promocja
nadal trwa ;)

Po ile funty chodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 17:41, Mikex napisał:

Ja kupiłem na zavvi za 76 zł z wliczoną już przesyłką. Z tego co widziałem, promocja
nadal trwa ;)

A ile czekałeś na przesyłkę?
Btw- wiadomo do kiedy trwa promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 19:04, NuGGetos napisał:

Co myślicie o Enslaved? Warto za 130 złotych?

Świetna historia, zakończenie bombowe (ale kto by grał dla zakończenia), jeśli grałeś i lubisz Uncharted to Enslaved też Ci się spodoba i proponuję od razu na jakimś wyższym poziomie trudności grać.
Ja grałem na najwyższym i było w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Uncharted 2 to moja ulubiona gra. ;)

Po gameplayach i tym co wyczytałem to w sam raz coś dla mnie, bo lubie post-apokaliptyczne klimaty.

Zawsze na wypłatę kupuję sobie jedną grę droższą (do 2 stówek), albo dwie tańsze, i chyba dziesiątego wybiorę Enslaved i Brutal Legend. Swoją drogą to drugie musi być zajebiste, fanem metalu/rocka nie jestem, wole raczej rap, dubstep czy d''n''b, ale klasykę znam, a widać że ta gra właśnie na klasykę stawia. Do tego chory klimat, i chyba każdy gatunek gry w jednym, grał ktoś w Brutal Legend? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 17:08, Killinginno napisał:

Fajnie jest mieć takiego grilla, który wygląda jak PS3, prawda?


Tak, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Skoro fanatykiem rocka nie jesteś, po Brutal Legend nie masz po co sięgać. Zbyt wiele smaczków przemknie ci koło nosa ;P

Apropo, jak z bezpieczeństwem stoją zakupy na PSN? Nie grozi mi utrata danych konta bankowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Brutal Legend. Swoją drogą to drugie musi być zajebiste,

Dnia 03.02.2011 o 19:13, NuGGetos napisał:

fanem metalu/rocka nie jestem, wole raczej rap, dubstep czy d''n''b, ale klasykę znam,
a widać że ta gra właśnie na klasykę stawia. Do tego chory klimat, i chyba każdy gatunek
gry w jednym, grał ktoś w Brutal Legend? :)



Stary powiem Ci jedno. Jestem fanem rocka i Brutal Legend... nie zdzierżyłem... Jack Black i Ozzy to za mało, żeby gra była dobra. Jeśli grałeś w demo - to masz wypaczony obraz gry. Pierwszy rozdział to fajny slasher z nowymi patentami (gitarka i tp.) Kicha zaczyna się dokładnie w miejscu, gdzie skończyło się demo. Gra zmienia się w jakiegoś pokręconego, niegrywalnego rtsa ! NIE POLECAM !

A teraz z innej beczki... " palec pod budke, komu udało się dołączyć do jakiejkolwiek gry multi w becie Killzone3 !!!" ... bo mi się nie udało :( <fail>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2011 o 08:24, BluesBoy napisał:

A teraz z innej beczki... " palec pod budke, komu udało się dołączyć do jakiejkolwiek
gry multi w becie Killzone3 !!!" ... bo mi się nie udało :( <fail>.


Mi się udało, razem z Wsaadmanem graliśmy kilka godzin. Gra jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 08:24, BluesBoy napisał:

A teraz z innej beczki... " palec pod budke, komu udało się dołączyć do jakiejkolwiek
gry multi w becie Killzone3 !!!" ... bo mi się nie udało :( <fail>.

Teżmiałem problemy, ale po kilku próbach się udało i było super <daję palec pod budke> :)

PS. w 2011 tyle hitów (plus starsze bo ps''a mam od czerwca), że nie wiem, czy z kasą i czasem się wyrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demon''s Souls

Głupie pytania, wiem, ale:
1) Jak mogę upgrade''ować postać? Mam zieloną strzałkę w górę na tle postaci w lewym górnym rogu, przy HUDzie, więc domyślam się, że awansowałem
2) Co oznacza czerwona strzałka w dół na tle broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 17:47, Piotrek_K napisał:

A jeszcze tak się spytam, z zavvi można kupować rzeczy na Polskę (wysyłka zagraniczna) i ile to kosztuje? Można wziąć płatność przy odbiorze (jeśli tak, to czy kurierowi muszę wręczyć funciaki)? Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś regulaminu, chciaż znając życie, to link do niego jest jak byk na środku strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 12:13, Harrolfo napisał:

Demon''s Souls

Głupie pytania, wiem, ale:
1) Jak mogę upgrade''ować postać? Mam zieloną strzałkę w górę na tle postaci w lewym
górnym rogu, przy HUDzie, więc domyślam się, że awansowałem
2) Co oznacza czerwona strzałka w dół na tle broni?

Uprage robisz u Maiden in Black w Nexusie po pokonaniu

Spoiler

Phalanxa


Strzałki czerwone oznaczają uszkodzoną broń, zbroję, oczywiście za odpowiednią cenę można je naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować