Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie


Dnia 03.02.2011 o 18:44, Renzov napisał:

A ile czekałeś na przesyłkę?
Btw- wiadomo do kiedy trwa promocja?


Zamówiłem w niedziele, a dostałem w czwartek chyba. Co do promocji - najczęściej trwa z tydzień, a ta zaczęła się w niedziele wieczorem. Chyba, że jakoś strasznie dużo ludzi się rzuci, to krócej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 08:24, BluesBoy napisał:

A teraz z innej beczki... " palec pod budke, komu udało się dołączyć do jakiejkolwiek
gry multi w becie Killzone3 !!!" ... bo mi się nie udało :( <fail>.


Ja pograłem bez problemów ;)

PS Sorry za dwa posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując wrażenia z KZ3. Jak najbardziej pozytywnie. Bardzo podobają mi się tryb operations i ten 2 objectives. Pograłem też trochę klanówek 2v2 3v3, a czasem nawet 2v3 (często zwycięzko o dziwo ;]). Gram klasą snajperską, z odblokowanymi wszystkimi perkami na max + snajperka lub ten 2 karabinek dla recon''a. Podoba mi się różnorodność broni, każdą się inaczej czuje. Snajperka też mnie zadowala, choć ciężko czasem ogarnąć ten pływający celownik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 15:38, Mikex napisał:

Zamówiłem w niedziele, a dostałem w czwartek chyba. Co do promocji - najczęściej trwa
z tydzień, a ta zaczęła się w niedziele wieczorem. Chyba, że jakoś strasznie dużo ludzi
się rzuci, to krócej ;)

A jak wygląda sprawa przelewu? Przed złożeniem zamówienia funty zostają przeliczone na złotówki (sorry, pytanie może głupie, ale najczęściej płacę w polskiej walucie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 18:17, Renzov napisał:

A jak wygląda sprawa przelewu? Przed złożeniem zamówienia funty zostają przeliczone na
złotówki (sorry, ale najczęściej płacę w polskiej walucie)?


Ja podawałem dane karty i oni sami przeliczają kasę na złotówki. Kasę pobierają z konta w momencie wysyłki, ale nie przelewają na swoje konto, dopóki nie odbierze się paczki. Czyli tak jakby "rezerwują" kase z konta ;D

Kolejne pytanie co do Demon's Souls - które umiejętności odpowiadają za posługiwanie się tarczą i mieczem? Siła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie karta. Kredytowa do tego. Przesylka do Polski niewiele ponad 1 funciak.

Tylko info o dlugosci dostawy. Ja nadal czekam na mojego Demon''s Souls. Pierwsza przesylka tez szla jakos ponad tydzien, prawie dwa. Ale za taka cene moge poczekac. Zwlaszcza, ze sporo pozycji w ktore gram mam, wiec sie nie nudzi ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 19:01, Piotrek_K napisał:

Tylko i wylacznie karta. Kredytowa do tego. Przesylka do Polski niewiele ponad 1 funciak.

W sumie nieco poniżej funta - 0,99p ;) Na stronie jest napisane, że długość wysyłki to 10-15 dni roboczych. Ja jednak dostałem po 4 dniach. Mój kumpel też czeka około 4 dni. Raz tylko zamówił Fable II i mu nie doszło wcale (ale kasy mu nie wzięli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 12:52, tylor2 napisał:

Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś regulaminu, chciaż znając życie, to link do niego jest jak byk na środku strony.

Na dole - Terms & Conditions => http://www.zavvi.com/terms-and-conditions.info
Potem Price and Payment:
11. Price and Payment

All prices shown are inclusive of VAT (only where applicable - see below) at the current rates and are correct at the time of entering the information onto the system. We reserve the right, however, to change prices at any time without notice to you.

If your delivery address is within the United Kingdom and Guernsey, no additional taxes will be charged to you. If your delivery address is outside of the United Kingdom and Guernsey you may be subject to import duties and taxes (including VAT), which are levied once a delivery reaches your destination country. Any such additional charges must be borne by you. You should note that customs policies and practices vary widely from country to country. We recommend that you contact your local customs office for information.

Please note that when shipping goods from Guernsey, cross border shipments may be subject to opening and inspection by customs authorities. In respect of all goods dispatched to you to an address outside of Guernsey, you are deemed to be the importer of the goods and must therefore comply with all the laws and regulations of the country into which the goods are being delivered.

Payment can be made by any major credit or debit card. Payment will be debited and cleared from your account before the dispatch of your good or provision of the service to you. If payment is to be made via a credit card a pre-auth value of £0.01 will be held against the card until the card issuer validates the payment.

In the unlikely event that the price shown on the checkout page is wrong, and we discover this before accepting your order, we are not required to sell the goods to you at the price shown. We always try and ensure that the prices of goods shown on our website are accurate, but occasionally genuine errors may occur. If we discover an error in the price of the goods that you have ordered we will let you know as soon as possible and give you the option of reconfirming your order at the correct price or cancelling it. If you cancel your order and you have already paid for the goods, then you will receive a full refund.

You confirm that the credit or debit card that is being used is yours. All credit/debit cardholders are subject to validation checks and authorisation by the card issuer. If the issuer of your payment card refuses to or does not, for any reason, authorise payment to us we will not be liable to you for any delay or non-delivery.

You may only use one discount code with each order. We reserve the right to reject or cancel any orders where you add more than one discount code to the basket.

We allow you to use discount codes strictly on the terms and conditions upon which they were issued which, amongst other things, may include terms relating to your eligibility to use them and a maximum order value. Please familiarise yourself with these terms and conditions before you place an order as we reserve the right to reject or cancel any orders which do not comply with these terms even if your credit or debit card has been charged. If there is any inconsistency between the terms and conditions upon which the discount codes were issued and these terms and conditions, the discount code terms and conditions prevail. A copy of the discount code terms and conditions can be obtained by mailing or telephoning our customer service representatives at:

* e-mail address: enquiries@zavvi.com
* Tel: 0844 264 0702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2011 o 18:21, Mikex napisał:

Kolejne pytanie co do Demon''s Souls - które umiejętności odpowiadają za posługiwanie
się tarczą i mieczem? Siła?


Nie takie proste, każda broń w opise ma 4 ikonki przy napisie "Stat Bonuses" kolejno bonusy od Strength,Dexterity,Faith i Magic, jeżeli przy symbolu jest kreska oznacza to że bonus od statystki nie wynosi nic.
Za to jeżeli znajduje sie literka od S (najlepszy bonus) do D (najslabszy) oznacza ona jak duzy jest bonus.
Więc Uchigatana z bonusem A od Dexterity i E Strength będzie dawać obrażenia zależne od tych dwóch statystyk w tym z większym bonusem od dex.
Wszystko bardzo proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Albo ja źle zrozumiałem Twoją odpowiedź albo Ty moje pytanie ;) Chodzi o to, że mam Purple Shield i gdy chcę ją wyekwipować, to wyskakuje mi okienko informujące mnie, że nie mam odpowiedniego skilla, aby posługiwać się tą tarczą i że jej statystyki będą przez to osłabione. Interesuje mnie zatem umiejętność odpowiedzialna za to, abym mógł w pełni wykorzystywać statystyki tarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto się składa na Dead Space: Extraction (DS z Wii) na PSN?
Koszt gry to 15$, czyli ok. 50zł. Koszt na jedną nawet osobę wyjdzie ok. 10zł (trochę nawet mniej).

Lista:
1. Kurammi
2.
3.
4.
5.
Dopisywać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak sie nazywa ta nakladka do psmove zeby w KZ3 grac? taki niby karabin maszynowy?

@ping-pong -a czemu pytasz? na redtuba się wchodzilo?! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 14:21, BluesBoy napisał:

Wie ktos moze jak sie nazywa ta nakladka do psmove zeby w KZ3 grac? taki niby karabin
maszynowy?

Jeśli mnie pamięć nie myli to Sony promowało TO:
http://www.sklep.psxextreme.pl/playstation-move-nakladka-pistolet-ps3-akcesori-p464.html

A kilka dni przedpremierą PSM pojawiła się w sieci do zakupu taki karabinek a''la M16 tylko, że właśnie nie obsługiwał mova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do CallOfDuty BO albo MW2 mozna podłączyc mysz i klawe zeby grac jak na kompie? bo jakos nie widze sposobu zeby dobrze grac w multi na padzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować