Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 19:44, Mikex napisał:

Może dałeś się nabrać (tak, jak ja) na pierwsze wrażenie - tzn Boletarian Palace. Tam
gra jest łatwa. Gorzej jest w świecie Shrine of Storms.


Uffff, to dobrze, bo liczyłem na ostre kopanie dupy, a tu 2gi boss leży bez większych problemów. Tylko pokonałem tego Tower Knight''a i za nim przy mgle pisze, że żeby przejść trzeba zabić arcydemona. Trochę dziwne, bo chciałem robić światy po kolei, a wychodzi na to, że się je miesza między sobą tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 22:34, MastAlol napisał:

> Może dałeś się nabrać (tak, jak ja) na pierwsze wrażenie - tzn Boletarian Palace.
Tam
> gra jest łatwa. Gorzej jest w świecie Shrine of Storms.

Uffff, to dobrze, bo liczyłem na ostre kopanie dupy, a tu 2gi boss leży bez większych
problemów. Tylko pokonałem tego Tower Knight''a i za nim przy mgle pisze, że żeby przejść
trzeba zabić arcydemona. Trochę dziwne, bo chciałem robić światy po kolei, a wychodzi
na to, że się je miesza między sobą tak?

Po prostu musisz zabić ostatniego bossa-demona z dowolnego innego świata (czyli inaczej mówiąc przejść dowolny inny świat), ten pierwszy świat jest taki jakby główny i trochę dłuższy, a końcówka jego to naprawdę wymiata pod względem trudności. Jeżeli chodzi o poziom trudności bossów-demonów to ci z piątego świata są najłatwiejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 23:09, mara130 napisał:

> > Może dałeś się nabrać (tak, jak ja) na pierwsze wrażenie - tzn Boletarian Palace.

> Tam
> > gra jest łatwa. Gorzej jest w świecie Shrine of Storms.
>
> Uffff, to dobrze, bo liczyłem na ostre kopanie dupy, a tu 2gi boss leży bez większych

> problemów. Tylko pokonałem tego Tower Knight''a i za nim przy mgle pisze, że żeby
przejść
> trzeba zabić arcydemona. Trochę dziwne, bo chciałem robić światy po kolei, a wychodzi

> na to, że się je miesza między sobą tak?
Po prostu musisz zabić ostatniego bossa-demona z dowolnego innego świata (czyli inaczej
mówiąc przejść dowolny inny świat), ten pierwszy świat jest taki jakby główny i trochę
dłuższy, a końcówka jego to naprawdę wymiata pod względem trudności. Jeżeli chodzi o
poziom trudności bossów-demonów to ci z piątego świata są najłatwiejsi.


ci z piątego są łatwi, ale za to światy są najgorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jako, że dużo ludzi gra w Demona ostatnio coś to się podzielę czymś co odkryłem, ale znając życie każdy to tym doskonale wie :)
Tak więc, po zabiciu tego grubasa (bossa) w świecie z latającymi płaszkami, można szybko nabić expa. Idąc od jego komnaty następny jest ten duch z przydupasami, jak się zabije ducha to oni też giną. Razem z założonym pierścieniem na expa, dostaje jakieś 5550, całkiem dużo jak dla mojej postaci. Taktyka jest prosta, z samej góry od wejścia parę strzał i leży, spadamy do Nexusa, bo kamień jest parę kroków za nami, wchodzimy, zabijamy i tak w kółko. Proste, logiczne, nudne, ale opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


psn: RakuPL

Ktoś wie jaki trzeba mieć kabel, aby podłączyć głośniki pod playstation 3?
Konsola podłączona przez hdmi do monitora bez wyjścia audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym podłączyć konsolę do głośników PC,mój monitor ma bardzo ograniczoną głośność
ponoć jest jakaś przejściówka czy coś takiego że można mieć podpiętą konsolę do głośników a te jednocześnie do PC,tylko nie wiem jak to jest gdy jednocześnie mam włączona konsole i kompa,czy nie słychać dwóch dźwięków?
można też,ponoć podpiąć głośniki do monitora poprzez wyjście słuchawkowe.

Grał ktoś już może w demo " Killzone 3 "?,od wczoraj jest ono dostępne dla " wybrańców " ;)
jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:48, lis_23 napisał:

Grał ktoś już może w demo " Killzone 3 "?,od wczoraj jest ono dostępne dla " wybrańców
" ;)
jak wrażenia?

Grę i tak już mam zamówioną, a demko jeszcze mnie bardziej do kupna przekonało.
Jak dla mnie pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba!
Mnie już "betka" przekonała ; ]

Jestem tylko ciekawy czy tak samo jak w przypadku innych "open bet" multiplayerowych, odblokowania itp. nie będą aktualne w "finalnej" grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w ciemno. Beta ściąga się już u mnie chyba z tydzień (512 Kb/s ...), więc demo singla chyba sobie odpuszczę. ;) Po genialnej drugiej części (dzisiaj sobie odświeżyłem - połowę kampanii przeszedłem w niecałe 2,5h - latanie z samą kosą na easy FTW), nie ma takiej możliwości, że trójka będzie zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzienniczek gry w Demon''s Souls:

-Ale fajna gra i nie taka trudna.
- O, niebieskooki rycerz? Ciężki był. Mam nadzieję, że cała gra będzie taka trudna!
- Już wiem jak sobie radzić z tymi rycerzami :). Gra jest dość łatwa.
- Czerwonooki rycerz? Pewnie łatwy. Pierwsza śmierć.
- Druga śmierć.
- Spadłem w przepaść.
- Zabili mnie w głupi sposób. Ale gra się bardzo fajnie. Powtarzanie tych samych fragmentów nie irytuje.
- Zabiłem bossa. Awesome. Teraz biegniemy mostkiem, idziemy podziemiami i... Ginię z rąk (szczęk :F) psów.
- Ginę po raz kolejny.
-Dochodzę do kolejnego bossa. Ale wielki. Ginę bardzo szybko.
- Znowu przebijam się do bossa, robię fikołki bo chce zebrać swoje dusze. Ginę bardzo szybko.
- Po raz kolejny przebijam się do rycerza, chce przebiec obok niego by załatwić kuszników ale on mnie kładzie jednym szturchnięciem. Już mi się nie chce do niego iść.
- Przeczytałem słowa MastAlola: "Uffff, to dobrze, bo liczyłem na ostre kopanie dupy, a tu 2gi boss leży bez większych problemów." Robię sobie odpoczynek na tydzień.

Kto by pomyślał, że przez te wszystkie lata "łatwych gier" stracę cierpliwość którą niegdyś tak u siebie ceniłem. Ale skończę DS. Na pewno grę skończę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:51, KrisK91 napisał:

/ciach

Ja dałem radę, przebrnąć przez większość początku gry, ale gdy doszedłem do pewnego bardzo ognistego szybkiego skur.... erm boss''a to zrobiłem sobie właśnie taki tygodniowy odpoczynek od tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 22:51, KrisK91 napisał:

Kto by pomyślał, że przez te wszystkie lata "łatwych gier" stracę cierpliwość którą niegdyś
tak u siebie ceniłem. Ale skończę DS. Na pewno grę skończę...


Coś w tym jest :) Uwierz mi, że czym dalej tym gorzej... dziś autentycznie 2 razy wyłączyłem konsole jak mnie zmiótł boss i w sumie opłacało się. Jak włączyłem z powrotem, to stałem przed mgłą, z duszami, które miałem stracić na bossie. Po prostu gra nie zapisała walki z bossem :D Zrobiłem to z poirytowania, ale w zasadzie to chyba jest jakiś sposób.
Jak narazie, najłatwiejszy boss w 4:1, może z 12 strzał z łuku i śpi, już więcej problemów mi stwarzały wygibasy tych szkieletów przed nim. Już mam je rozpracowane, ale na początku to na mojej twarzy było WTF i wyklinanie jakim cudem szkielety mogą robić coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 09:57, Lfdracon napisał:

Czy u Was również nie działa PSN, czy to tylko u mnie?

U mnie wszystko działa bezproblemowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 10:42, Siriondel napisał:

U mnie wszystko działa bezproblemowo :P

No to mam prawo być zły. Od wczoraj pobierają mi się dodatki do ME2, pobieranie zatrzymało się na 88% i nie mogę go kontynuować :/

EDIT: Are you a wizard? Zaczęło działać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 09:57, Lfdracon napisał:

Czy u Was również nie działa PSN, czy to tylko u mnie?


U mnie wczoraj wieczorem wariowało, zaraz sprawdzę czy dziś już git ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę moich opinii o grach w które grałem ostatnio.

Sports Champions
- aktualnie myślę że to jest "must have" dla każdej osoby z PS Move. Gry są nieźle zrobione i ukazują potencjał jaki drzemie w nowej zabaweczce od Sony. Aczkolwiek muszę przyznać że mnie raczej szybko ręka zaczęła boleć od machania :P.

The Shoot - uwielbiam rail shootery, więc raczej nie mogłem sobie odpuścić kupna tej gry i pistoleta. Niestety muszę stwierdzić że jestem raczej zawiedziony. Problemem jest to że cała ta gra niby dzieje się na planie filmowym, a więc niemal cały czas strzelasz do kartonowych pudełek...mało ciekawie to brzmi, prawda? Podczas gry w prawym górnym rogu siedzi gruby koleś który zwie siebie "reżyserem", jeśli będziesz obrywał to ten ogłasza "cięcie". Muszę powiedzieć że ten koleś mnie cholernie irytuje. Wywaliłbym go w cholerę i zamiast tego zwyczajnie dawał karę punktową za oberwanie od przeciwników. Na początku możesz grać tylko i wyłącznie poziom westernowy, aby odblokować kolejne musisz zdobyć odpowiednią ilość punktów. Moim zdaniem to głupota. Dlaczego nie mogę zacząć od czegoś innego? Albo przynajmniej decydować na odblokowanie jakiego filmu przeznaczę zarobione punkty. Kolejna głupota to robienie obrotu by uruchomić zwolnienie czasu w grze. Wolałbym sobie posiedzieć i postrzelać, a w ten sposób jestem poniekąd zmuszony stać bo zwolnienie jest podstawowym ruchem specjalnym.

All in all - słaba gra. Modlę się żeby na PS3 ukazał się jakiś House of the Dead. To by było coś. Ostatni Overkill był zajebisty.

Uncharted: Drake's Fortune - fajny klimat i fabuła, czuć inspirację Indianą Jones''em, ale to w żadnym wypadku nie jest źle. Niestety gra ma wady...całe to wspinanie i skakanie jest takie ukażualowione, uproszczone. Zwykle spisuje się to w porządku, ale czasami można się pogubić w szukaniu tej jednej jedynej ścieżki którą wymyślili sobie twórcy. A wszystko przez to że Drake raz skacze niewiarogodnie daleko i wysoko, tam gdzie twórcy sobie tak umyślili, a gdzie indziej już nie...łatwo się zapomnieć, zejść z tej jedynej ścieżki i spaść w przepaść. Zwłaszcza że często nie wiadomo na czym można się wspinać, a co jest "tłem". Cover system działa raczej okej, ale ostatnio grałem też w Gears of War i ta gra ma nad Uncharted jedną zaletę w tym względzie. Kiedy zachodzi cię wróg od tyłu i strzelasz do niego Drejk głupio się wychyla by do niego strzelać przez co tylko wystawia się na ostrzał od kolesi z przodu osłony. W Girsach takich historii nie ma.
Natomiast w czym góruje Uncharted nad Gears of War? Jeśli chodzi o mechanikę to walka wręcz jest lepsza(chociaż też nie jakaś cudowna), poza tym w GofW by przeskoczyć osłonę trzeba się najpierw za nią schować...co jest głupie. Poza tym piękna kolorowa grafika z 2007 roku od U1 kopie tyłek Girsom i ich setkom odcieni szarości. Groteskowo przypakowani żołnierze też wypadają o wiele gorzej od postaci które przynajmniej wyglądają jak ludzie.

Batman: Arkham Asylum - klimat, klimat, klimat! Po prostu rewelacja, pod względem klimatu i fabuły. Faktycznie czujesz że grasz Mrocznym Rycerzem. Gra świetnie oddaje realia świata Batmana. Za samo to należą się wielkie brawa. Zarówno obijanie mordy łotrom jak i ciche zdejmowanie ich po kolei jest bardzo satysfakcjonujące.
Thumbs up!

Dzisiaj najprawdopodobniej zrobię sobie małą sesję nocną i pogram w Uncharted 2. Zobaczymy czy ten cały hype był coś wart ;). Jak do tej pory to tylko looknąłem na chwilkę czy gra działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 21:10, Fatal-X napisał:

Uncharted: Drake''s Fortune - fajny klimat i fabuła, czuć inspirację Indianą Jones''em,
ale to w żadnym wypadku nie jest źle. Niestety gra ma wady...całe to wspinanie i skakanie

Gra ma sporo wad, nie tylko dotyczących wspinania się. :) Miejscami lewitujące obiekty, błędy w animacjach, często podczas właśnie walki wręcz, prawie zawsze przy próbie wykonania jakiegoś tam combo (kwadrat, R1, kwadrat, o dziwo opisane w instrukcji, ale ciężkie do wykonania podczas gry). Ale dla mnie nie zmienia to faktu, że gierka jest świetna, tak jak pisałeś grafika, cudowne widoczki i do tego dodałbym klimat, nawet platynka wpadła; jednak właśnie te wszystkie błędy i bugi widoczne są podczas przechodzenia gry po raz drugi, kiedy to praktycznie zna się wszystko na pamięć.
--
>Jak do tej pory to tylko looknąłem na chwilkę czy gra działa poprawnie.
I ja tak samo, zamierzam capnąć w U2 także 100% (bo to naj ex od Sony) i potem zabrać się do gry przez sieć. Niestety, wolne od szkoły już się kończy... :(
BTW. Instrukcja od U2 naprawdę robi wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 11.02.2011 o 21:10, Fatal-X napisał:

Uncharted: Drake''s Fortune

Batman: Arkham Asylum - klimat, klimat, klimat!


Właśnie poluję na te dwie gry ostatnio ;D Tzn bardziej poluje na Uncharted, bo szukam wersji premierowej, której nigdzie nie ma. A jak już jest, to w cenie U2 ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować