Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

@#$% mialem cos podobnego jak pan troche wyzej, wchodze tak jak mowiliscie a tam...wipeout! @#$%#$$@#^@$ a ja bralem infamous...swietnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej no to nie jest smieszne. wzielem 2 ps3 games aczkolwiek nie zrobilem zadnego wyboru bo cos sie zwalilo mi bledy wyskakiwaly... teraz nie moge juz tego wziac a zadnej gry nie mam wzietej... WTF
co moge w takim wypadku zrobic? 0_o musze do nich pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS Store -> Download history. Tam powinny byc te pozycje do ponownego sciagniecia.


Mozesz tez chyba wejsc przez: XMB -> Account Management -> Transaction Management -> Services List

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 22:22, Piotrek_K napisał:

Mozesz tez chyba wejsc przez: XMB -> Account Management -> Transaction Management
-> Services List


ale wlasnie o to chpodzi ze ja poprostu wzielem te dwie free ps3 games BEZ wybierania gry przy tym po czym musialem wylaczyc na chwile psstore... jak wrocilem to nie ma juz tych opcji a gier nie mam bo zadnej nie wybralem i nic niemoge zrobic teraz

dooobra mam... ale sieje panike -_- jak wchodzi sie w service list to trzeba jeszcze wejsc w SCEA PROMOTION, tam dopiero jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok sorry za post pod postem ale takie pytanko.

Jako ze mamy telas PS plus to mozemy sciagac to wszystko co tam jest za free w zakladce ps plus? ty wszytstkie male dlc i gry? czy ograniczona ilosc, w sumie nigdy nie zaglebialem sie w to jak ps plus dziala.
No i to jest tylko ma 30 dni czy zawsze, oczywiscie mowie o tym co sciagamy stamtad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co ściągniesz z zakładki PS Plus działa tylko przez 30 dni.

Ilość contentu jaki możesz pobrać jest nieograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 22:41, ww3pl napisał:

To, co ściągniesz z zakładki PS Plus działa tylko przez 30 dni.

Ilość contentu jaki możesz pobrać jest nieograniczona.


dzieki wielkie.
Qrde az sie lezka w oku pokazala jak zobaczylem Oddworld :) Kiedys to sie w to rypalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście może taką sytuację, że po kliknięciu na kup (albo download czy coś w ten deseń) pakiet trzech gier przycisk się podświetlił ale nic się nie działo? W rezultacie wyłączyłem konsolę i po jej ponownym uruchomieniu nie mam już tego pakietu dostępnego ani nie widzę też gdzie miałbym wybrać sobie gry. To się gdzieś zapisało, że kupiłem ten pakiet or something?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Centralną jednostką obliczeniową konsoli jest procesor Cell zaprojektowany wspólnie przez firmy IBM, Sony i Toshiba. Składa się on z głównego 64-bitowego procesora PowerPC (tzw. "Power Processing Element" lub PPE) oraz siedmiu rdzeni typu "Synergistic Processing Elements" (SPEs). Taka architektura daje 1 rdzeń do uniwersalnego użytku oraz 7 użytecznych, wyspecjalizowanych rdzeni, które maja ograniczony dostęp do pamięci oraz posiadają inną architekturę niż rdzeń główny


Nie mogę coś znaleźć informacji na temat rdzeni typu SPEs, mógł by mnie ktoś oświecić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wiki:
Na etapie produkcji jeden rdzeń jest "odcinany" aby zmniejszyć koszty produkcji wiec ostatecznie jest ich siedem.

Cell zawiera 1 rdzeń ogólnego użytku PPE i 6 wyspecjalizowanych SPE.

Opis PPE:
http://en.wikipedia.org/wiki/Cell_(microprocessor)#Power_Processor_Element_.28PPE.29

Opis SPE:
http://en.wikipedia.org/wiki/Cell_(microprocessor)#Synergistic_Processing_Elements_.28SPE.29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 09:34, nightfaler napisał:

Jeśli wykorzystam PS+ do kupna jakiejś gry na zniżce to gdy owy abonament się skończy
ta kupiona gra przepadnie?


Nie, te gry zostają.

Ech, jak dobrze jest mieć osobne konto na USA. Plusika można aktywować nawet za 29 dni, więc... w sumie dwa miesiące za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 10:27, Spayki napisał:

Ech, jak dobrze jest mieć osobne konto na USA. Plusika można aktywować nawet za 29 dni,
więc... w sumie dwa miesiące za darmo :D


I jak dobrze mieć konta na Europę, USA, Indie i Japonię. ;) 4 miesiące PS+ oraz dodatkowy content do ściągnięcia nie dostępny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 10:43, woko27 napisał:

I jak dobrze mieć konta na Europę, USA, Indie i Japonię. ;) 4 miesiące PS+ oraz dodatkowy
content do ściągnięcia nie dostępny w Polsce.


Nie cztery, ale maksymalnie dwa, bo elementy Welcome back packu możesz aktywować najpóźniej za miesiąc.
A co jest dostępnego w Japonii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak pobralem burnout paradise to po zainstalowaniu trzeba jeszcze 5 patchy zasysac ? Nygusom nie chce się podmienic pliku instalacyjnego na nowy? Nie podoba mi się. A wogole przez ten bajzel i błędy udało mi się tylko jedna grę z welcome back pobrać ... i wychodzi na to ze nie da rady wiecej... Sony znowu doopska daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować