Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Nuda, nuda, nuda. Czekam już ładne parę dni aż dojdzie do mnie Mortal Kombat i No More Heroes, oby we wtorek doszło...
W tym nudnym "międzyczasie" postanowiłem że przynajmniej rzucę okiem na darmowego InFamous''a którego dostałem razem z resztą gier na program Welcome Back(konsoli nie użytkuję tylko ja, więc w sumie ściągnęliśmy wszystkie dostępne gry).

Do gry byłem bardzo negatywnie uprzedzony, serio...dawno temu, demo mi się bardzo nie spodobało, potem zdarzyło się że przypadkiem przeczytałem posta pewnego gościa, który wyjawił najważniejszy twist fabularny gry.
I ogólnie nie miałem po takich doświadczeniach chęci tykać patykiem tej serii...
Ale pograłem, przeszedłem...i muszę przyznać że gra się wybroniła nawet przy moim złym podejściu. Solidny tytuł który potrafi dostarczyć frajdę. Są pewne rzeczy do których mógłbym się przyczepić, czy to jeśli chodzi o fabułę, czy o gameplay, ale ogólnie jest spoko.
Dobra gra wybroni się sama ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 22:20, Fatal-X napisał:

Nuda, nuda, nuda. Czekam już ładne parę dni aż dojdzie do mnie Mortal Kombat i No More
Heroes, oby we wtorek doszło...

Nie wiesz może czy w No More Heroes da się ustawić japoński dubbing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś profity za poziomy doświadczenia, medale czy skarby z bety Uncharteda 3 w finalnej wersji gry? Wszystko się zachowuje czy trzeba levelować od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 22:56, Pablo_Querte napisał:

> Nuda, nuda, nuda. Czekam już ładne parę dni aż dojdzie do mnie Mortal Kombat i No
More
> Heroes, oby we wtorek doszło...
Nie wiesz może czy w No More Heroes da się ustawić japoński dubbing?


Tak jak pisałem, nie mam jeszcze gry, ale wnioskując po tym że w sklepie pisze że jest po angielsku + to:
http://en.wikipedia.org/wiki/No_More_Heroes:_Heroes%27_Paradise#Differences_from_No_More_Heroes

A konkretnie druga linijka - English (everywhere) and Japanese (Asian territories only) voice acting.
...Wątpię żeby był tam Japoński dubbing. Jak odpalę to rzucę okiem na opcje, jeśli jednak by był to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 11:17, Fimbulvinter napisał:

Oryginalny sony rozumiem? Dobry?

Tak jest, oryginalny Sony. Czy dobry? Ja mam i mówię że dobry. Wszystko ładnie działa, rozmawia się dobrze. Jedyne czego nie mogę zrozumieć to stosunek czasu ładowania do czasu pracy. 3h do 8 h. Poza tym okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 23:04, woko27 napisał:

Są jakieś profity za poziomy doświadczenia, medale czy skarby z bety Uncharteda 3 w finalnej
wersji gry? Wszystko się zachowuje czy trzeba levelować od nowa?

Są przewidziane jakieś dodatki na premierę za spełnienie konkretnych warunków w becie. Dojście do 25 poziomu doświadczenia, zdobycie 4 zestawów skarbów, rozegranie 10 pełnych gier we wszystkich trybach pvp i rozegranie 5 pełnych gier we wszystkich trybach co-op - za każdy z tych czterech warunków przewidziany jest dodatek, jednak będą to tylko wzorki do emblematów - będziesz mógł się pochwalić że byłeś testerem ;)
I to wszystko. Żadne statystyki, levele, medale i skarby nie przechodzą do pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć minigrę Liar Dice z RDR? Czytałem inne fora, ale nadal mało co rozumiem. Kiedy mam blefować? Po co mówić prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 12:15, Henrar napisał:

Spoiler

http://www.eurogamer.net/articles/2011-07-15-microsoft-registers-microsoft-sony-com

What the shit.... Prawdopodobnie to coś wspólnego z laptopami lub komórkami, ale nigdy
nie wiadomo.



EDIT:
Wojna na domeny. W sumie szkoda :(


Na X360 nie ma gier, wiec MS będzie płacił Sony żeby wydało trochę swoich crapów na Xie, tru story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 14:53, nightfaler napisał:

Jest Japoński voice acting w FFXIII?

Nie, za to dostaliśmy lip-sync z angielską wersją. Ale i tak dubbing nie jest zły - większość osób wkurza tylko Vanille i Hope(less).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 15:05, Lex napisał:

> Jest Japoński voice acting w FFXIII?
Nie, za to dostaliśmy lip-sync z angielską wersją. Ale i tak dubbing nie jest zły - większość
osób wkurza tylko Vanille i Hope(less).


zartujesz sobie? :/ a jak by sprowadzic z japoni, nie ma tam moze angielskich napisow w wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować