Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2011 o 15:17, Bodzio-gracz napisał:

Witam Serdecznie bardzobym prosił o dodanie mnie do listy posiadaczy PSN :)

A Twoje ID to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 15:17, Bodzio-gracz napisał:

Witam Serdecznie bardzobym prosił o dodanie mnie do listy posiadaczy PSN :)

Jakie id?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy reklamie ''Limbo'' wielka litania "Best digital game of the year" i 10/10 od masy stron i pism...ale może ja jakiś dziwny jestem, bo do mnie ta gra nie przemawia... Jest takie określenie w j.angielskiem: Artsy Fartsy.
I to by było tyle na temat gry. Bardzo mało grywalny tytuł i do tego drogo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 19:10, nightfaler napisał:

> Ja wysiadłem na trialu. Za trudna gra.
Trial Limbo trudny? o_O


Cóż, ja jestem ewenementem w każdej możliwej kategorii. Pojęcia nie miałem jak obejść pułapkę, dałem se spokój z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 19:33, Woo-Cash napisał:

Cóż, ja jestem ewenementem w każdej możliwej kategorii. Pojęcia nie miałem jak obejść
pułapkę, dałem se spokój z tą grą.

Mówisz o tych dwóch obok siebie? xD Kurde ciekaw jestem jak sam bym na to zareagował. Po mój playthrough z tego momentu polegał na tym, że dwa razy w nią skoczyłem. Po czym znajomy za pleców powiedział żeby ją złapać i przesunąć bo na trailerze było xD. Ale wydaje mi się, że koniec konców na początku zawsze są jakieś problemy. Potem już wszystko idzie łatwiej bo znamy podstawowe mechaniki więc nowe przeszkody już w mniejszym stopniu nam przeszkadzają. Nie rzucałbym gry z tego powodu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Costume Quest? Warte zakupu pełnej wersji? Demo mi się strasznie podobało, ale 47 zł piechotą nie chodzi...

btw, nightfaler - avatar z Bakemonogatari? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 22:59, el-coyote napisał:

Co sądzicie o Costume Quest? Warte zakupu pełnej wersji? Demo mi się strasznie podobało,
ale 47 zł piechotą nie chodzi...

Słyszałem parę skrajnych opinii w obydwie strony, z kolei średnia na metacritic jest w miarę porządna. Demo też mnie zachęciło, ale ostatecznie gry nie kupiłem(tyle, że ja bardzo rzadko kiedy aktualizuje swoją bibliotekę gier na ps3) ;p

Dnia 03.08.2011 o 22:59, el-coyote napisał:

btw, nightfaler - avatar z Bakemonogatari? ^^

aye, Hitagi ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest największa prędkość ściągania na jakiej wytrzymują serwery psn''u? Podłączyłem konsole pod 50 mbps ze świałowodu i więcej niż 1 MB/s nie idzie. ;x Miał ktoś więcej? Czy może trzeba mieć tego Ps Plusa, by pobierać szybciej?

@Woo-Cash Nie gadaj, że zaciąłeś się w demie LIMBO? ;o Sama gra w sobie jest świetna, a granie z dźwiękiem ustawionym na full to przyjemność (kto grał ten wie o co chodzi). Mam zamiar kupić, ale raczej nie samemu, bo 50 zł za taką gre to raczej przesada. Jednak te 25 zł mogę dać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 01:41, woko27 napisał:

Jaka jest największa prędkość ściągania na jakiej wytrzymują serwery psn''u? Podłączyłem
konsole pod 50 mbps ze świałowodu i więcej niż 1 MB/s nie idzie. ;x Miał ktoś więcej?
Czy może trzeba mieć tego Ps Plusa, by pobierać szybciej?

Neostrada Livebox 2nd WiFi w drugim końcu domu. PC ciągnie tyle ile powinien(6Mb, tyle co umowa), co do PS3 teraz testowałem połączenie internetowe (kilka razy) wyniki wynosiły 3,3 -3,7 Mb co do ściągania czegokolwiek z PSN''u leci różnie chyba nie ma nigdzie podanej prędkości podczas ściągania nie? Czasmi mam wrażenie, że leci poniżej 1Mb tak jak mówisz, a czasami pokazuje pazur... . A właśnie po założeniu jakiś zabezpieczenia WPA ( czy jakiś inny shit) prędkość na teście spada o połowę. Licho wie czemu.

Dnia 04.08.2011 o 01:41, woko27 napisał:

a granie z dźwiękiem ustawionym na full to przyjemność (kto grał ten wie o co chodzi).

Dźwięk tam? Ja myślałem, że ta gra niema była xD

Dnia 04.08.2011 o 01:41, woko27 napisał:

Mam zamiar kupić, ale raczej nie samemu, bo 50 zł za taką gre to raczej przesada. Jednak
te 25 zł mogę dać. ;)

Noo, ja czekam aż jakiś człek zdezaktywuje swoją konsole bo dorwał się do jednej kopii która miała być przeznaczona dla mnie grrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 02:35, nightfaler napisał:

Dźwięk tam? Ja myślałem, że ta gra niema była xD


No, sama gra jest cholernie cicha, bo te odgłosy z ''tła'' są niemal niesłyszalne, więc ja grałem z dźwiękiem na full. Dopiero jak jakiś głaz się stoczy albo pająk w drzewie zabije tego chłopca (jak to brzmi) to przy basach można podskoczyć. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 02:32, Fatal-X napisał:

I to by było tyle na temat gry. Bardzo mało grywalny tytuł i do tego drogo kosztuje.

+1. Albo nawet +2.
Mam podobne odczucia. Zagrałem triala i tyle mi wystarczyło by dojść do wniosku że tak się chyba wszyscy zachwycili oryginalnym designem, że nie widzą kompletnie wad mechanicznych. Ponadto tyle się mówi dziś jak to gry robią z graczy idiotów, wszystko podając na tacy i takie tam, bla bla... tym czasem Limbo to pierwszy tytuł w jakim złapałem się, że jedyne co robię to wychylam gałkę w jednym kierunku i wciskam czasem jeden klawisz.
Prostactwo i przerost formy nad treścią, za który twórcy żądają troszkę za wiele. W skali szkolnej dwójka z minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta promocja Play''a w ramach której można kupić Ps3 za 399zł jest dalej aktualna? Ktoś ma tutaj ps3 od nich? Mógłby podac jakieś szczegóły? Czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 14:34, nolif3r napisał:

Czy ta promocja Play''a w ramach której można kupić Ps3 za 399zł jest dalej aktualna?
Ktoś ma tutaj ps3 od nich? Mógłby podac jakieś szczegóły? Czy warto ?

http://www.play.pl/pl/promocja/play-abonament/playstation-zamiast-telefonu/index.html -> poczytaj.
Czy warto czy nie warto to chyba wg własnego widzimisie powinieneś to oszacować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym " Uncharted 2 '' to niezłe jaja mi się porobiły ...
mam tylko dwa zapisy gry:

1: " młot i kowadło "
1% ukończonej gry
czas; 17 godzin 35 min.
zabrane skarby; 20

2: " Borneo "
11% gry ukończono
czas: 1 godzina 14 minut
zabrane skarby: 3

nie mogę wybrać żadnego innego rozdziału,poza pierwszym lub poza tymi z sejvów / 1 i Borneo / a grę ukończyłem ...
więc co się stało?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować