Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 17:11, lis_23 napisał:

Z tym " Uncharted 2 '' to niezłe jaja mi się porobiły ...
mam tylko dwa zapisy gry:

1: " młot i kowadło "
1% ukończonej gry
czas; 17 godzin 35 min.
zabrane skarby; 20

Dnia 05.08.2011 o 17:11, lis_23 napisał:

nie mogę wybrać żadnego innego rozdziału,poza pierwszym lub poza tymi z sejvów / 1 i
Borneo / a grę ukończyłem ...
więc co się stało?.

Wgraj 1 save, obniż poziom trudności na taki na jakim pierwszy raz przechodziłeś grę i będziesz miał wszystkie rozdziały do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem platynę w inFAMOUS 2 przechodząc grę po złej stronie i nadal mam we łbie to co widziałem na końcu. Renzov pisał o jednym z najlepszych zakończeń w grach a ja mówię że to za mało. Reżyseria scen podczas ostatnich misji stoi na poziomie legendarnym. Zachowanie Cole''a działa na wyobraźnię, a motyw muzyczny na napisach ( http://www.youtube.com/watch?v=C1FTE-5ebhQ) - brak słów.

Spoiler

Kiedy pomyślałem sobie, że gość z godną kalkulującego psychopaty determinacją pozbawia się wszystkiego co było dla niego ważne w imię ocalenia własnego życia, kiedy cała wieloletnia przyjaźń z Zekiem idzie do diabła gdy podczas końca świata (mistrzostwo BTW) spotykają się na dachu katedry...

.
Propsy dla załogi Sucker Punch. Zrobili coś fantastycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, chciałem posłuchać tego kawałka i pierwsze co zobaczyłem to najbardziej lubiany komentarz ze spoilerem.
Dużo lepsza dwójka od poprzedniczki, która dla mnie była po prostu niezła i jakoś wiało amatorszczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Mam telewizor 32 calowy. HD-ready, wyjście HDMI. Czy opłaca mi się kupić PS3 do tego? Nie za mały ten ekran? Jakieś niewygodności z tego powodu mogą mnie spotkać? Na PS3 grałem na 42 calowym telewizorze, i miałem drobne problemy z odczytaniem literek ;P Musiałem bliżej usiąść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:13, binerek napisał:

Mam pytanie:
Mam telewizor 32 calowy. HD-ready, wyjście HDMI. Czy opłaca mi się kupić PS3 do tego?
Nie za mały ten ekran? Jakieś niewygodności z tego powodu mogą mnie spotkać? Na PS3 grałem
na 42 calowym telewizorze, i miałem drobne problemy z odczytaniem literek ;P Musiałem
bliżej usiąść...

Ja gram na takim i nie widzę problemów. Co prawda do coopa na split screenie przydałby się większy telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:13, binerek napisał:

Mam pytanie:
Mam telewizor 32 calowy. Czy opłaca mi się kupić PS3 do tego?
Nie za mały ten ekran?

2-3 lata grałem na monitorze 24''''. I mi nie przeszkadzało. Więc nie powinieneś ubolewać przy 32'''' TV
>Na PS3 grałem na 42 calowym telewizorze, i miałem drobne problemy z odczytaniem literek ;P
Jeśli nie był stary kineskop, to albo rzeczywiście miałeś go bardzo bardzo daleko, albo masz coś nie tak z wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 20:53, kodi24 napisał:

No, moze chodzi o cos na start, zeby jak najwiecej osob z ps3 przeciagnac ;)

ME II z rozszerzoną rzeczywistością xD. Dosłownie zabiłbym dla czegoś takiego... . Pomarzyć ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza aktualizacja chlebakowego firmware''u przynosi nawet jakieś nowe funkcje, co mnie pozytywnie zaskoczyło, nawet jeśli nie są to te funkcje oczekiwane przez wielu.
Wprowadzono nowe bajery dla plusowców - automatyczne pobieranie (to co uruchamiało PS3 o określonej godzinie i ściągało łatki, dema i jakiś tam inny polecany stuff) teraz zmienia nazwę na automatyczną aktualizację, bo oprócz wyżej wspomnianych funkcji samo kopiuje zapisy stanów gier do chmury i synchronizuje trofea.

Poza tym - opcja polecania znajomym towarów z PS Store - za pomocą nowego przycisku na ekranie kupowania wyślemy wiadomość do znajomego z linkiem do polecanego towaru. No i dodatkowe wsparcie w temacie 3D i Blu-ray + obsługa dwóch nowych formatów dźwięku przy odtwarzaniu filmów BR.

Tyle. PS Blog wspomina o nowej kategorii TV w XMB, gdzie mają się znaleźć wszelkie kanały i usługi filmowe, ale nie za bardzo wiem o co tu chodzi jako że taka zakładka była już od dawna, a ponadto - stało się coś odwrotnego - u mnie po aktualizacji zniknęła kolumna "TV" z XMB gdzie miałem AXN i Iplę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz jednego niewykrywanego przez radar z ziemi sharda na dachu najwyższego budynku w Dzielnicy Historycznej i jednego wysuniętego na palu niedaleko siedziby Zeke''a w Neonie są jeszcze jakieś ukryte odłamki?
Szału już dostaję, przeczesałem wszystko wzdłuż i wszerz i nadal 3 odłamki mi zostają do zebrania.
+ czy faktycznie ten shard jest na moście południowym wychodzącym z Neonu?
http://misteryaya.com/wp-content/gallery/infamous-trophee/infamous_map-gif018727.png
(mam na myśli ten najbardziej wysunięty na dół, nie mogę się tam dostać po zakończeniu gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 10:24, Gryczka napisał:

Czy oprócz jednego niewykrywanego przez radar z ziemi sharda na dachu najwyższego budynku
w Dzielnicy Historycznej i jednego wysuniętego na palu niedaleko siedziby Zeke''a w Neonie
są jeszcze jakieś ukryte odłamki?
Szału już dostaję, przeczesałem wszystko wzdłuż i wszerz i nadal 3 odłamki mi zostają
do zebrania.
+ czy faktycznie ten shard jest na moście południowym wychodzącym z Neonu?
http://misteryaya.com/wp-content/gallery/infamous-trophee/infamous_map-gif018727.png
(mam na myśli ten najbardziej wysunięty na dół, nie mogę się tam dostać po zakończeniu
gry)


Z własnego doświadczenia radze ci wydrukować tę mape i punkt po punkcie sprawdzać zakreślać długopisem, prosta i dokładna metoda w około 3 godziny zebrałem wszystkie brakujące.
Innych krytych odłamków nie ma, jest jeszcze tylko pare na wodzie tj. palach, radziłbym ci przeczesać prawy brzeg Neonu, ja tam znalazłem moje ostatnie brakujące, i też miejsce w którym zaczynamy gre (ten palący się budynek).
Co do ostatniego sharda na samym dole to zdobywasz go po prostu wracając od Moyi, nie da się go ominąć ani wrócićtam więc sie o niego nie martw.
Mam nadzieje że pomogłem i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 11:01, Pablo_Querte napisał:

> http://uk.ps3.ign.com/articles/118/1186748p1.html Na co tu zaglosowac?? Uncharted

> na ps4, brzmi slodko ale Killzone tez :/
Szkoda, że tak mało głosów na Resistance ;(

Wszystkie powinny być na PS4, plus nowy Crash zrobiony przez Naughty Dog!
Zagłosowałem na Resistance bo wiedziałem, że oczywista gra (Uncharted) będzie miała najwięcej głosów.
Ale nie spodziewałem się, że Infamous będzie miał więcej głosów od Killzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 12:01, Szyneczka007 napisał:

Mam nadzieje że pomogłem i życze powodzenia :)

Dzięki wielkie, ziomek.
Nie wiem jakim cudem, ale udało się - faktycznie aż dwa miałem na obrzeżach Neonu z prawej strony, w tym jeden na dłuższym molo, gdzie dałbym sobie palec uciąć kilkanaście razy byłem. A żeby odnaleźć ostatni postanowiłem przeszukać jeszcze raz wszystkie obrzeża i ku mojej uciesze znalazł się na tyłach jednego z budynków w Labiryncie. Masakra, trzy dni z głowy, jedynie poświęcone na shardy. Dobrze, że stunts poszły zdecydowanie szybciej i łatwiej. :)
Jeśli chodzi o mapkę - to odrzuciłem tę metodę, szlag by mnie trafił, gdybym jeszcze raz miał przeszukiwać miejsca i wszystkie punkty skreślać. Wolałem przeszukiwać dzielnicami, oddzielone są one od siebie w każdym mieście główną ulicą i imo to też jest dobra metoda.
W każdym razie platynę w inFamous nie uważam za trudną, ale z pewnością za piekielnie czasochłonną - na zbieranie odłamków i robienie sztuczek naprawdę trza poświęcić sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 10:24, Gryczka napisał:

(mam na myśli ten najbardziej wysunięty na dół, nie mogę się tam dostać po zakończeniu
gry)

Tego wziąłeś na samiutkim początku gry. Pierwszy shard, który aktywuje zadanie polegające na zebraniu ich wszystkich.

edit. ehh muszę odświeżać strony częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zakładce GRA-> Narzędzia danych gier te wszystkie pliki to same patche + DLC i mogę spokojnie pousuwać bez uszczerbku na save`ach i progressie w grach? Niektóre pliki zajmują po kilka GB a miejsce zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować