Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2011 o 22:29, Harrolfo napisał:

Jeżeli nie pobiera Ci się automatycznie przy włączaniu gry będąc zalogowanym do PSN,
to nie.

Hehe, no właśnie nie wiem, gdyż dopiero mam propozycję z GoW w ang wersji językowej i zastanawiam się nad sensem brania tego wydania, ale nie ukrywam, że wolałbym zagrać z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 22:34, Gryczka napisał:

Hehe, no właśnie nie wiem, gdyż dopiero mam propozycję z GoW w ang wersji językowej i
zastanawiam się nad sensem brania tego wydania, ale nie ukrywam, że wolałbym zagrać z
polskimi napisami.

Linda lepszy od oryginału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie doradzę.
Ale nawet jeśli GoW III miałby być po angielsku, to i tak bym brał.
Oryginalny głos Kratosa jest zdecydowanie najlepszy a fabuła nie jest na tyle skomplikowana, żeby jej nie zrozumieć oglądając nawet same cutscenki bez włączonego głosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 22:37, nightfaler napisał:

Linda lepszy od oryginału!

Ironia czy serio piszesz? :) Kolega Harrolfo zupelnie co innego twierdzi, to jak jest? ;)

Harrolfo - standardowo, chodzi tylko o zrozumienie fabuły. Ale skoro twierdzisz, że nie jest skomplikowana...hmm, zastanowię się w takim razie. Mam jeszcze drugą propozycję, a więc Ratcheta&Clanka najtańszego + Heavenly Sword lub właśnie GoW. Wszystko za Assassyna pierwszego mojego. I tak sobie dumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 18:54, nightfaler napisał:

Karty debetowe z PKO BP są obsługiwane via PSN?


Z tego co pamiętam karty debetowe nie są obsługiwane przez ps store, ale może coś się zmieniło (choć wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nightfaler
Karta debetowa PKO BP nie działa. Ale podobnież karty z mBanku działają. Moja debetowa z Pekao SA też nie działa.

A tak ogólnie - kupiłem sobie Cubixx HD, który nagle pojawił się w PSS, nawet nic o tym nie słyszałem. Znany klimat polegający na wycinaniu fragmentów z kwadratowych plansz (w Cubixx są to sześciany), unikając wszelkiego rodzaju przeszkadzajek.

Gameplay uzależniający bardzo mocno i równie mocno rozbudowany, gra się płynnie, oprawa świetna, ale nie polecam tego ludziom o słabych nerwach. Poziom trudności jest od niemal samego początku masakryczny, błyskawiczne myślenie i reagowanie oraz jeszcze lepszy refleks są zwyczajnie wymagane bezwzględnie. Zaciąłem się na poziomie 9 z... 50, a teraz poziom 14 to jest jakiś horror. Trofea równie niemożliwe - przejście gry w jednym podejściu albo wygranie deathmatchu na 7 osób, kiedy gra ma tylko lokalne multi.

Znajduje się tu również trofeum roku - n00b SAuCe :D - za ukończenie pierwszego poziomu ;)

Wideo:
http://www.youtube.com/watch?v=Ak16MxNbhkE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 01:29, woko27 napisał:

Z tego co pamiętam karty debetowe nie są obsługiwane przez ps store, ale może coś się
zmieniło (choć wątpię).


Mam kartę debetową z Citibanku i jest obsługiwana.

Jak z PKO BP jest, nie wiem, ale możliwe że jeśli karta jest nowa to ma domyślnie blokadę na zakupy przez internet, należy się wtedy skontaktować z obsługą banku, jeden telefon i powinno być po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 02:41, Siriondel napisał:

Karta debetowa PKO BP nie działa. Ale podobnież karty z mBanku działają. Moja debetowa
z Pekao SA też nie działa.


Mi pamiętam moja debetowa z mBanku nie działała. :/ Ale sprawdzałem to z jakieś 3 lata temu, więc faktycznie może coś się zmieniło.

... Już rozumiem o co chodzi, nie aktywowałem płatności internetowych na karcie... Facepalm, nie ma tematu. x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawy analog w oryginalnym DS3 szybko się wyrobił. Jakby zapadł się, albo coś w tym stylu. Na boki chodzi odczuwalnie luźniej, w pionie standardowo. Spotkał się ktoś z czymś takim? Jak sobie z tym poradzić?

Nie spadł ani razu, konsola od maja, gdzieś w połowie Lan Party coś takiego mnie się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 13:05, NikiNicoo napisał:

Prawy analog w oryginalnym DS3 szybko się wyrobił. Jakby zapadł się, albo coś w tym stylu.
Na boki chodzi odczuwalnie luźniej, w pionie standardowo. Spotkał się ktoś z czymś takim?
Jak sobie z tym poradzić?

Nie spadł ani razu, konsola od maja, gdzieś w połowie Lan Party coś takiego mnie się
stało.


Wyślij na gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 02:41, Siriondel napisał:

/ciach

Pograłem w demko, bardzo fajne chyba sobie kupię pod koniec miesiąca, bo teraz PS+ doładowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zanim przestanę udzielać się na forum i obserwować je tak często jak do tej pory chciałbym przeprowadzić spory update FAQ (w którym między innymi przeredaguję wiele punktów, z 15 na czele). Związku z tym, uprzejmie proszę o napisanie mi swoich spostrzeżeń i/lub uwag dotyczących przypiętego posta i wskazanie mi ewentualnych błędów oraz uwag odnośnie braku jakiejś istotnej, z punktu widzenia typowego, nieświadomego pewnych rzeczy gracza informacji na mój prywatny adres mailowy: renzovpl@gmail.com lub gg: 11337060. W ostateczności można podzielić się jakąś konstruktywną opinią tutaj, ale jeśli zagadnienie będzie bardzo odbiegało od tematu wątku, to wiedzcie, że będę pierwszą osobą, która zgłosi to moderatorom.
Koniec komunikatu.

Pozdrawiam serdecznie.
Renzov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.

Siemka, możesz dodać faraoneek do listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, punkt 7. w przypiętym poście: "Za pomocą karty kredytowej (wpłacając daną sumę na konto psn) albo przez kartę psn o nominałach 100 zł i 200 zł, dostępną na polskim rynku od kwietnia 2010 roku."
Na allegro też występuje tego od groma, sam kupuję bo dychę można zaoszczędzić zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować