Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Panowie durne pytanie: Czy wersja polska Assassins creeda II poradzi sobie z saveami z angielskiej wersji i nie będę musiał grać od początku?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 23:35, maniekk napisał:

Panowie durne pytanie: Czy wersja polska Assassins creeda II poradzi sobie z saveami
z angielskiej wersji i nie będę musiał grać od początku?

Pozdrawiam.


nie poradzi sobie. miłego grania :_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


PSN_ID - JakubS0808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padł mi prawdopodobnie zasilacz. I tu pytanie jeśli chodzi o gwarancję. Sprzęt oddajemy do Salonu Sony/Sony Centre czy mają jakieś autoryzowane serwisy ? Na dodatek w środku została płytka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 20:57, MasterOfBlaster napisał:

Padł mi prawdopodobnie zasilacz. I tu pytanie jeśli chodzi o gwarancję. Sprzęt oddajemy
do Salonu Sony/Sony Centre czy mają jakieś autoryzowane serwisy ? Na dodatek w środku
została płytka :)


Ja to dzwoniłem do Sony i mi kazali wysyłać do serwisu PRAM w Warszawie. Ale myślę, że chyba powinni przyjąć w salonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak rzucić piaskiem w twarz strażnikom? Którym przyciskiem? Ostatnie trofeum do pierwszej platyny, a męczę się z tym od miesiąca.

Chodzi o Assassins Creed 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 19:41, Ifym napisał:

Kto wie jak rzucić piaskiem w twarz strażnikom? Którym przyciskiem? Ostatnie trofeum
do pierwszej platyny, a męczę się z tym od miesiąca.

Chodzi o Assassins Creed 2. ;)


To jest temat o konsoli. Gdyby, każdy chciał tu zadawać szczegółowe pytania dotyczące sterowania lub przechodzenia misji we wszystkich grach na tę platformę, to nikt nie wyrobiłby się z odpisywaniem. zajrzyj tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47501&u=2740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - co prawda poświęciłem temu długi wpis, ale skrócę to maksymalnie tutaj. Chodzi mi o to, czy naprawdę warto jest zakupić PS3 w moim przypadku, który wygląda następująco:

Gry - interesuje mnie tylko seria Uncharted, ale ostatecznie zakupiłbym jeszcze i Red Dead Redemption czy może God of War 3. Czy są jakieś godne polecenia produkcje poza tymi? Zaznaczam, że chodzi mi raczej o eksluziwy - w innych przypadkach wybiorę wersję na PC, bo konsolę bym kupił po to, by zagrać w gry inaczej niedostępne... A mimo wszystko preferuję combo klawiatura + mysz ;P.
Blu-ray - niby wszystko fajnie, ale tak naprawdę to mnie interesują tylko Gwiezdne wojny w takim wydaniu i nie wiem, czy opłacałoby się... Ale zaraz, domownikom by się to mogło przydać, wespół z darmowym i ograniczonym AXN-em.
Cała reszta jak PSN czy Internet to już sprawa tylko i wyłącznie konsoli, bo przecież Internet mam na komputerze, podobnie jak i gry multi. Czy PSN oferuje coś ciekawego w wersji darmowej? Ograniczony AXN i multi - OK, ale czy jest coś jeszcze, np. jakieś ciekawe gierki, w tym i darmowe do pobrania?

Prosiłbym o pomoc, bo zakup rozważam, wciąż czysto teoretycznie, a to dlatego, że mimo wszystko lepiej bym wyszedł, gdybym kupił sobie lepszego kompa (możliwości nieporównywalnie więcej, a gier jest, no cóż, w uj i to z zakresu kilkudziesięciu lat - a nawet jakby jakiś staroć nie chciał już współpracować, to zawsze przecież mam w domu jakiegoś starego grata :P), sprzęt do ASG lub zestaw LEGO Mindstorms, a wszystko to bardziej twórcze od konsoli ;P. Wersja również nie gra roli, bo chodzi mi o Slima z dowolnym rozmiarem dysku twardego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slima możesz juz dostać za 800zł i to nowego. Jeśli chodzi o gry... jeśli miałbym dobrego kompa, tzn. takiego, na którym KAŻDA nowa gra chodziłaby na wysokich detalach (znośnie - 30 fps wystarczy) to nie kupowałbym konsoli. Raczej poczekał na kolejną generację. Myślę, że będziesz mógł jeszcze przejść i pograć we wszystkie dobre ekskluzywne tytuły na PS3 przy okazji kolejnej generacji (oczywiście, jeżeli taki wariant rozważasz).
Do do PSN - kest on dość ubogi, szczególnie polski. W zagranicznym dostępnych jest wiele ciekawych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 19:44, Piterixos napisał:

> Kto wie jak rzucić piaskiem w twarz strażnikom? Którym przyciskiem? Ostatnie trofeum

> do pierwszej platyny, a męczę się z tym od miesiąca.
>
> Chodzi o Assassins Creed 2. ;)

To jest temat o konsoli. Gdyby, każdy chciał tu zadawać szczegółowe pytania dotyczące
sterowania lub przechodzenia misji we wszystkich grach na tę platformę, to nikt nie wyrobiłby
się z odpisywaniem. zajrzyj tutaj:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47501&u=2740


stary tutaj szły takie offtopy, a przecież pomoc w trofeach jest jednym z głównym tematów tego tematu^^

@ Ifym:

Po pierwsze, musisz ukończyć trening w swojej villi, a potem:
http://www.youtube.com/watch?v=tsY9ShMjp3U&feature=player_embedded
chyba kwadratem się to robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2011 o 20:22, MrGregorA napisał:


stary tutaj szły takie offtopy, a przecież pomoc w trofeach jest jednym z głównym tematów
tego tematu^^


To chyba nie do końca dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:17, MrGregorA napisał:

Do do PSN - kest on dość ubogi, szczególnie polski. W zagranicznym dostępnych jest wiele
ciekawych dodatków.

Od kiedy polski PSN jest jakoś specjalnie oddzielony od reszty krajów (pomijając skrajności jak niedziałanie dodatków do trzeciego Fallouta)?
Napisałeś to tak, jakbyś mówił o xboxie, hohoho.

@Demagol
Mógłbym napisać kolejny esej na kilkadziesiąt linijek (i może w wolnej chwili to zrobię; tu albo na gsie who knows), opowiadając o wadach i zaletach konsoli, porównując jakość tejże w porównaniu do konkurencji, porównując wiele ekskluziwów (w przypadku xboxa nie rozpisałbym się za bardzo, hohoho) i możliwości każdej z nich, ale zwyczajnie odeślę Cię do przypiętego posta. Sprawdź co Ciebie interesuje, oceń w jakie gry chciałbyś zagrać i zadecyduj. Tak samo sprawa się ma w przypadku filmów- sam najlepiej wiesz co i w jakich ilościach będziesz oglądał Ty lub Twoja rodzina. Jak już MrGregorA napisał to nie są jakieś ogromne pieniądze i jeśli wiesz, że chętnie spędzisz czas przy niektórych niewątpliwie rewelacyjnych tytułach oferowanych przez konsolę SONY to chyba nie ma co się długo zastanawiać.

PS coś dzisiaj słabe żarty się mnie wyjątkowo imają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:40, Renzov napisał:

> Do do PSN - kest on dość ubogi, szczególnie polski. W zagranicznym dostępnych jest
wiele
> ciekawych dodatków.
Od kiedy polski PSN jest jakoś specjalnie oddzielony od reszty krajów (pomijając skrajności
jak niedziałanie dodatków do trzeciego Fallouta)?


wiesz, polski PSN różni się usługami filmowymi i jakąś tam usługą muzyczną (za daleko do googla zeby szukac). Moim zdaniem to sporo. nie wiem jakie sa stawki za wypozyczanie filmow, ale jesli zblizone do itunsowych to sporo nas omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Można, ale pod warunkiem, że zmienisz język w XMB. Swoją drogą, ten kto wymyślił takie upierdliwe rozwiązanie (gdy można było to zrobić jak w Killzonie 3 czy GoW III) powinien zostać zmasakrowany przez Kratosa czy innego masakratora z gierek Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 22:03, MrGregorA napisał:

wiesz, polski PSN różni się usługami filmowymi i jakąś tam usługą muzyczną (za daleko
do googla zeby szukac). Moim zdaniem to sporo. nie wiem jakie sa stawki za wypozyczanie
filmow, ale jesli zblizone do itunsowych to sporo nas omija

To i ja dorzucę coś od siebie:

Z tego co zauważyłem te kanały telewizyjne (AXN, Ipla, MUBI) nie są powiązane z PlayStation Network. Można je uruchamiać bez logowania i rejestracji do psnu, a na moich kontach USA i Japan nie mam żadnych usług. Tak więc chyba te kanały dobierane są po prostu pod region naszego dostawcy netu... Swoją drogą działa wam MUBI?

Co do jakości i ilości contentu w polskim PS Store to jest tak samo jak w pozostałych krajach EU. Nie ma prawie żadnych różnic (oprócz jak wspomniał Reznov rzadko niedziałającymi DLC, ale to raczej wina naszych wydawców). Polska ostatnio zaczęła być traktowana przez Sony tak jak zachodnia Europa co daje nam wiele korzyści lokalizacyjnych i fajnie, że nie jesteśmy stawiani na równi chociażby z taką Ukrainą. Polski PS Store różni się tylko od tych azjatyckich i zza oceanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2011 o 23:18, woko27 napisał:

region naszego dostawcy netu... Swoją drogą działa wam MUBI?

Nie, pisze coś w stylu ''ta aplikacja jest niedostępna w twoim regionie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować