Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2011 o 17:04, PierwszaLiga napisał:

Pytanie co do Battlefielda 3. Jak kupię używkę to coś stracę w multi? (PS3)


Tak, online pass, bez którego nie pograsz w multiplayer. :) Choć pewnie będzie można go dokupić w PS Store za jakieś 35 zł, tak jak było z Vip Code do Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 19:05, Mikex napisał:

Grał ktoś już może w Crysisa 1 na PS3? Jak wrażenia?

Nic specjalnego. Nudna rozgrywka, trzeba się bawić grą jak w C2, bo sama gra w sobie jest zbyt sztampowa. Przez zabawę grą rozumiem planowanie działania, zaznaczanie wrogów lornetką i cicha eliminacja. Szturm nie ma sensu- zaraz zlatują się dziesiątki przeciwników i tylko sucha, bezpłciowa wymiana ognia. Grafika ok, ale też średnia półka. Jedynie powierzchownie otwarte środowisko może "robić". Jak lubisz FPSy, za tę cenę warto, bo strzela się przyjemnie, ale gra jest zbugowana a przeciwnicy widzą nas z kilometra nawet w nocy. O fabule nic nie wiem, bo wszystkie filmiki pomijam. Gry jeszcze nie przeszedłem ale daję 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 16:37, MKRaven napisał:

Ad. a) Nie do końca wiem co chcesz zrobić tak to opisałeś :P

Trochę czasu minęło, nie na marne go straciłem na poszukiwaniach odpowiedzi. Po prostu bym potrzebował ostrej kombinatorki do tego co chciałem przez kabel cyfrowy i SPDIF, klarownie ktoś mnie to wytłumaczył jak to jest nieopłacalna i czasochłonne w wykonaniu. Pozostanę przy adapterze Logitecha z głośnikami 5.1, tylko by mnie się przydało jeszcze znaleźć sposób na wygodną zamianę między komputerem a konsolą. A jak nie będzie to przeboleje jakoś.

Dnia 08.10.2011 o 16:37, MKRaven napisał:

Ad. b) Też jakoś to sformułowałeś, że nie wiem czy dobrze rozumiem ocb. Chodzi Ci o to,
że przy dwóch włączonych sprzętach będzie Ci przerzucać obraz automatycznie na któryś
z nich? Powinieneś mieć w monitorze albo oddzielny przycisk do przełączania wejść albo
w podmenu.

Tak, pisałem o tym. Tutaj to będzie mnie potrzebny przełącznik tylko dla wygody i przez to, że oglądam sporo rzeczy w HD na komputerze również. Ktoś może tutaj się wypowiedzieć co do rozgałęziaczy HDMI? Jak na allegro tak patrze, to są takie za kilkadziesiąt złotych jak i kilkaset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 14:03, Magwisienka napisał:

Mieliście kiedyś styczność z Nier albo Wet? Możecie coś więcej o tych grach napisać?
:) Warto?


Nier imo jest nudny strasznie, mialem go na xa przez jakis czas. Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 10:42, nightfaler napisał:

Ktoś miał ze mną boostować online trophy w BF:BC2 ;?/


Yy? Ustawki na trophy masz na myśli? Które konkretnie? A może wspólny meczyk gramowiczów?

Właśnie uświadomiłem sobie, że mój pad długo nie wytrzyma rzucania nim w ścianę(serio), więc albo sprzedam konsolę, albo zainwestuje w Move''a. Gorszego kontrolera do strzelanek niż pad nie wynaleziono. Czołgami jeździ się wygodnie, ale bez przesady - ustrzelić gościa z odległości kilku metrów to istna katorga. I najlepsze - na jednych mapach osiągam najlepsze wyniki( z pojazdami), a innych najgorsze( Nelson bay!!!). [Wprowadzająca mnie w stan niepokoju psychicznego - M - H] gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działają Wam servery w Demon''s Souls (wersja EU)? Za każdym razem wyskakuje mi, że nie można połączyć się z serwerem, a PSN działa normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2011 o 12:28, Morton_axe napisał:

Yy? Ustawki na trophy masz na myśli? Które konkretnie? A może wspólny meczyk gramowiczów?

No tak z kimś się umawiałem a nie pamiętam z kim;p Głównie chodzi mi o dwa trofea: zabicie przyjaciół 5 razy nożem i zabicie 20-stu chłopa poprzez zawalenie(nie mam ani jednego xD), ew Dentyste jeśli w najbliższym czasie mi nerwy puszczą xD

Dnia 09.10.2011 o 12:28, Morton_axe napisał:

Właśnie uświadomiłem sobie, że..........

Kwestia przyzwyczajenia, ja z kolei tak się przyzwyczaiłem do gry na padzie, że gra na PC w FPS''y wywołuje u mnie mieszane uczucia ;p
Przyuważyłem ostatnio mój sposób gry i na przykładzie BC2 to albo jestem gdzieś na pierwszych meczach z k/d wysoko na minusie xD(oj i grałem tak długo) albo gdzieś bliżej środka z k/dz wysoko na plusie ciężko się zdecydować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 12:53, Mikex napisał:

Działają Wam servery w Demon''s Souls (wersja EU)? Za każdym razem wyskakuje mi, że nie
można połączyć się z serwerem, a PSN działa normalnie...

Sprawdziłem. Działają;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 14:29, nightfaler napisał:

> Działają Wam servery w Demon''s Souls (wersja EU)? Za każdym razem wyskakuje mi,
że nie
> można połączyć się z serwerem, a PSN działa normalnie...
Sprawdziłem. Działają;p


Kurde, a jak włączę DS to mnie wywala z PSN. A gdy chcę się zalogować z poziomu gry, to wyskakuje błąd. Jak pech, to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób na wygodne przełączanie analogowego zestawu 5.1 między kilkoma źródłami z kategorii "zrób to sam" http://www.instructables.com/id/35mm-51-Surround-Sound-Switch-Splitter-Box/
Może komuś się przyda(będę to składał . Wie ktoś może jak Logitech 5.1 Game Console Adapter się sprawuje? Dźwięk jest tylko na dwóch głośnikach (lewy i prawy) czy rozdzielany na wszystkie(oczywiście to nie jest prawdziwe surround) ? Bo jak tylko na dwóch, to kupuję znacznie tańsze przejście z gniazdem minijack oraz dwoma gniazdami RCA.

Z switch''em HDMI to po poszukiwaniach, w porządku są te od Vivanco oraz jakieś Mini Switch HDMI, ktoś jeszcze miał tutaj z nimi do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 14:24, nightfaler napisał:


> Yy? Ustawki na trophy masz na myśli? Które konkretnie? A może wspólny meczyk gramowiczów?

No tak z kimś się umawiałem a nie pamiętam z kim;p Głównie chodzi mi o dwa trofea: zabicie
przyjaciół 5 razy nożem i zabicie 20-stu chłopa poprzez zawalenie(nie mam ani jednego
xD), ew Dentyste jeśli w najbliższym czasie mi nerwy puszczą xD


Dokładnie o te same trofea mi chodziło ;>. Piątek, sobota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować