Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Witam, czy tylko ja nie mogę się zalogować do PSN? Myślałem, że hasło jest inne, ale jak klikam w przypomnienie hasła to napisane jest, że strona nie działa w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś zgrać czyjeś save`y, albo ściągnąć z internetu i będą działać w grach? Kumpel pożyczył God of War III z wypożyczalni gier i chciałem sobie przejść wyzwania Olimpu, ale miałem polską wersję a teraz mam angielską i nie działają mi save`y, muszę jeszcze raz grę przechodzić. Da się coś zrobić? A gdyby ktoś kto ma PSN+ zgrał swojego save na chmurę, ja bym pożyczył od niego jego konto i zgrał z chmury tego save na swoją konsolę, to by zadziałało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 17:44, Q-Jot napisał:

Można jakoś zgrać czyjeś save`y, albo ściągnąć z internetu i będą działać w grach? Kumpel
pożyczył God of War III z wypożyczalni gier i chciałem sobie przejść wyzwania Olimpu,
ale miałem polską wersję a teraz mam angielską i nie działają mi save`y, muszę jeszcze
raz grę przechodzić. Da się coś zrobić?

Savy ściągnięte z internetu albo po prostu skopiowane z czyjegoś konta jak najbardziej działają, ale... No właśnie - ale. Po pierwsze możesz zapomnieć o robieniu trophies na tych save''ach. Po drugie zależnie od regionu zapisy są różne, musisz szukać takie, by zgadzały się z twoim kodem BCES (gry od Sony) lub BLES (gry od reszty producentów), który masz na grzbiecie pudełka z grą u dołu.

Dnia 19.10.2011 o 17:44, Q-Jot napisał:

A gdyby ktoś kto ma PSN+ zgrał swojego save na
chmurę, ja bym pożyczył od niego jego konto i zgrał z chmury tego save na swoją konsolę,
to by zadziałało?

Powinno działać, ale lepiej (i szybciej) chyba jest po prostu pobrać ten save GoW 3 ze skończonym singlem i odblokowanymi wyzwaniami olimpu z internetu, wgrać na pena i skopiować. Wgrywając na pendrive musisz ustalić określoną ścieżkę, nie pamiętam dokładnie, ale było to coś na wzór X:\PS3\SAVE\ (musisz sam sprawdzić.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, to nie miała być odpowiedź, tylko ogólny post. Sorki ;)
Szczerze mówiąc to nie wiem jak zastosować się do twoich porad :|
W temacie o routerach wrzuciłem screeny przedstawiające moje obecne ustawienia (na których działa Net w kompie, ale jak pisałem - nic więcej nie chce niezależnie od typu połączenia) jeśli możesz to zerknij okiem.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32786&u=1029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 23:54, woko27 napisał:

Dokładnie to ścieżka ma wyglądać tak: PS3\SAVEDATA\kod (bles/bces)

Dzięki. Faktycznie trochę było pieprzenia. O ile konsola save widzi, to gra już nie. Zresztą jest w nich napisane Trophies Disabled, więc lipa. Przechodzę speedruna na easy, to chyba najszybsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna, tym razem polska ocena dla Uncharted 3. Właśnie kupiłem sobie nowy numer i tam najnowszej przygodzie Drake''a przyznano

Spoiler

9+

, czyli nic zaskakującego. Ciężko idzie wyczekiwanie, przynajmniej ta "beta" trochę pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 12:10, Siriondel napisał:

Kolejna, tym razem polska ocena dla Uncharted 3. Właśnie kupiłem sobie nowy numer i tam
najnowszej przygodzie Drake''a przyznano

Spoiler

9+

, czyli nic zaskakującego. Ciężko idzie
wyczekiwanie, przynajmniej ta "beta" trochę pomaga :P

Nowy numer czego?
Wybacz, że pytam, ale średnio interesują mnie polskie magazyny poświęcone grom, a tę recenzje chętnie bym przeczytał.
A do premiery Uncharted tylko 12 dni. Idzie wytrzymać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 12:16, Renzov napisał:

Nowy numer czego?

LOL. Pisałem i chyba myślałem o niebieskich migdałach że zapomniałem napisać co kupiłem :P PSX Extreme oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłem napisać o swoich rozwiązaniu paru zagwozdek wcześniej, ale trochę mnie wciągnęło granie...
Z Logitech Game Adapter 5.1 (podłączanie zestawu 5.1 minijack do konsoli poprzez RCA) - nie polecam, chociaż jak już się ma to można sobie sprawdzić, nie należy się spodziewać jakichś lepszych wrażeń czy pozornego efektu surround. Naprawdę jak już to lepiej siedzieć przy normalnym stereo (dwóch głośnikach, słuchawki na minijack) przy użyciu najtańszej przejściówki(gniazdo 3,5 - gniazda audio RCA) albo inwestować w kino domowe/amplituner/głośniki z wyjściem cyfrowym, co jest dość drogim rozwiązaniem(dla mnie jak na razie)...
Poza tym sprawa z przełącznikiem HDMI(jeden ekran i kilka źródeł) - zakupiłem jeden z tańszych , 4world mini HDMI switch(~70zł) i powiem, że sprawuje się świetnie, żadnych problemów z obrazem full HD i zmienianiem między PC a konsolą. Chyba jedynym powodem do zakupu troszkę droższych mógłby być mały pilot do zmieniania źródła na odległość. : )

Takie też pytanko co do gierek z PSStore - kupując coś z tytułów z pierwszego PS bez problemów będę mógł komuś udostępnić je poprzez zalogowanie się i ściągnięcie na jego konsoli, po czym on będzie mógł grać na swoim koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 13:19, Gol_Galad napisał:

Takie też pytanko co do gierek z PSStore - kupując coś z tytułów z pierwszego PS bez
problemów będę mógł komuś udostępnić je poprzez zalogowanie się i ściągnięcie na jego
konsoli, po czym on będzie mógł grać na swoim koncie?

Dokładnie tak, możesz tak udostępnić grę swoim 4 znajomych. Jeden tytuł może być aktywowany 5 razy na różnych konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 13:40, nightfaler napisał:

> Takie też pytanko co do gierek z PSStore - kupując coś z tytułów z pierwszego PS
bez
> problemów będę mógł komuś udostępnić je poprzez zalogowanie się i ściągnięcie na
jego
> konsoli, po czym on będzie mógł grać na swoim koncie?
Dokładnie tak, możesz tak udostępnić grę swoim 4 znajomych. Jeden tytuł może być aktywowany
5 razy na różnych konsolach.


Więcej razy, pod warunkiem, że na poprzednich się zdezaktywuje konto. Więc może być aktywowany maksymalnie na 5 róznych konsolach jednocześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2011 o 13:48, kulfonito napisał:

Więcej razy, pod warunkiem, że na poprzednich się zdezaktywuje konto. Więc może być aktywowany
maksymalnie na 5 róznych konsolach jednocześnie :D

To chyba każdy potrafi sobie dopowiedzieć sam...

Btw bo zapomniałem, fajnie by było jakby się znalazło 8 osób na BF:BC2;p Szybki boościki potem można trochę wspólnie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 13:59, nightfaler napisał:


> Więcej razy, pod warunkiem, że na poprzednich się zdezaktywuje konto. Więc może
być aktywowany
> maksymalnie na 5 róznych konsolach jednocześnie :D
To chyba każdy potrafi sobie dopowiedzieć sam...

Btw bo zapomniałem, fajnie by było jakby się znalazło 8 osób na BF:BC2;p Szybki boościki
potem można trochę wspólnie pograć.


Olej tu boosty, lepiej znaleźć ekipę na ps3trophies.org :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 16:34, Q-Jot napisał:

Wrzuciłby ktoś skany recenzji Uncharted 3 i tego artykułu o Uncharted z nowego PSXa?
Pięknie bym prosił.

A jest już recka? Cholera, trzeba nabyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować