Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 18:20, sliski_wojtas napisał:

...

A co do Uncharted Drake''s Fortune to można kupić używkę, żeby zdobyć 100 % trofeów ?
czy są jakieś trofea do zdobycia po grze po sieci ? ;D

Nie ma multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:49, BluesBoy napisał:

Pobrał ktoś DC Universe i gra? Fajne? Warto? Są trofea przy opcji free to play?

Łooo, a jest za darmo? Jest na PSN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 15:33, nightfaler napisał:


A ja się cieszę, bo zawsze czułem się chany w pę przez tych, którzy kupowali gry na spółę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 19:43, MrGregorA napisał:

> Whooooo
> http://blog.eu.playstation.com/2011/11/04/upcoming-change-to-playstation-3-and-psp-game-content-on-playstation-network/

> W sumie mi to tam lotto, i tak w duecie tylko kupuje ;]

A ja się cieszę, bo zawsze czułem się chany w pę przez tych, którzy kupowali gry na spółę.


Również się cieszę. Potem się dziwią, że nie ma PSN w naszym języku, olewają nasz rynek itp. Wiadomo, że ceny na PSN to żart, jednak zawsze można kupić wersję pudełkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to kupowanie na spółe zwykły wałek na innych. No i wyniki sprzedaży obniża, bo zamiast dodać pięć sztuk gry do sprzedanych to jest jedna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 07:13, Ifym napisał:

Dokładnie, to kupowanie na spółe zwykły wałek na innych. No i wyniki sprzedaży obniża,
bo zamiast dodać pięć sztuk gry do sprzedanych to jest jedna. :)

Jasne, bo na pewno każdy z tej piątki, co się złożyła, kupiłby grę po pełnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że zakupy w ekipie były korzystne dla Sony - nikt nie kupiłby chyba gry elektronicznej, jeśli kosztowałaby (jak często na PSS jest) więcej niż pudełkowa, a tak było dużo nabytych wersji.
Sam kupowałem kilka razy na spółkę i uważam, że Soniacz strzela sobie w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2011 o 12:23, Magwisienka napisał:

Jasne, bo na pewno każdy z tej piątki, co się złożyła, kupiłby grę po pełnej cenie ;)

Tak samo można tłumaczyć piractwo "I tak wszyscy piraci nie kupiliby gry". Ale KTOŚ z nich by kupił. Wiadomo, że milion piratów nie równa się stracie na milionie sztuk, ale jakaś strata zawsze jest. Żeby nie było nieporozumień - NIE UWAŻAM, że kupowanie w 5/6/10 gry na PSN to to samo, co piractwo. Wiadomo, że nie. Ale działając tak, działamy na szkodę Sony i kropka. Możecie sobie mówić, że ceny na PSN są wyższe/takie same jak wersji pudełkowych - ale przecież nikt nie zmusza Was do zakupy gry przez sklep Sony. Idźcie i kupcie wersję pudełkową i tyle. Co, nie, bo za drogo? To poczekaj(cie) aż gra stanieje. Nie trzeba mieć wszystkiego natychmiast, teraz, już. Ja po prostu nie kupuje nic z PSN ze względu właśnie na ceny i nie będę kupował, dopóki ktoś tam w zarządzie nie zmądrzeje. Nie zresztą ja jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 13:20, Mikex napisał:

w 5/6/10 gry na PSN to to samo, co piractwo. Wiadomo, że nie. Ale działając tak, działamy
na szkodę Sony i kropka.

Sony działało na moją szkodę, beznadziejnie zabezpieczając PSN. Myślę, że jesteśmy kwita.

Bo nie ma to jak samowolna sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Jako zadowolony posiadacz PS3, dopisuję się do owej listy. ID identyczne jak nick na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jeszcze teraz problemy z logowaniem do PSN? Dziwne na kompie net śmiga, test łącza w konsoli mówi, że wszystko jest OK, a nic związanego z siecią nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem. Byłem z konsolą u kumpla. Podłączyliśmy wszystko ładnie śmiga. Pamiętam, że kiedyś już byłą taka akcja, że jak podłączyłem u siebie to nie było obrazu (kumpel ma 32'' a ja stary z dupą). Więc wzięliśmy przestawiliśmy na to co wydawało nam się, że powinno być dobrze. Patrzymy, że na HDMI się nie wyświetla nic to myślimy, że jest dobrze. Podłączam u siebie i niestety nie ma obrazu. Nie mam pojęcia całkowicie co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować