Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2011 o 23:00, Pupu2 napisał:

Naklikalam i sie udalo.. nie wiem co wlasciwie.

Napisalo mi cos ze musze zaktualizowac system. Weszlam gdzies tam i jest opcja automatycznej
aktualizacji systemu.. ale tylko dla czlonkow PS Plus. Nie moge zaktualizowac systemu
nie doplacajac?

O, pryz probie wejscia gdzies tam napisalo ze wymagana aktualizacja do wersji 4.00. :)


Automatyczna, czyli przy każdym włączeniu bodaj, a prawda jest taka, że jak się zalogujesz do PSN i każesz zapamiętać login to i tak będzie Ci się automatycznie logował i tylko zapyta czy ściągnąć przy próbie zalogowania. Zaloguj się do PSN i Ci tą aktualizację ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Może jakaś petycja do cenędzy o to żeby załatali Fallouta 3? Cholera, pograłbym sobie po ludzku z DLC i trofeami. Przeważnie mam trofea gdzieś, ale w F3 pewnie są ciekawe... Piszę ''pewnie są ciekawe'' bo oczywiście nie miałem okazji ich nawet na oczy zobaczyć przez naszego kochanego wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 21:26, Ifym napisał:

Hm... Może jakaś petycja do cenędzy o to żeby załatali Fallouta 3?

Zapomnij

Dnia 08.12.2011 o 21:26, Ifym napisał:

Cholera, pograłbym sobie po ludzku z DLC i trofeami.

Zostaje Ci wiec TYLKO i WYLACZNIE wersja angielska.

Takie zycie :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2011 o 21:33, Piotrek_K napisał:

Zapomnij

Jakieś wolne pieniądze będę miał to pewnie i kupie, najlepiej GOTY. Z drugiej strony chciałbym Skyrima na PS3 dorwać... Eh, masz kupioną grę a musisz ją sprzedać i kupić w innym języku tylko dlatego że cenega to partacze i kretyni. Ktoś powinien z nimi porządek zrobić, żeby się nauczyli szacunku do ludzi którzy oddają im ciężko zarobione pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 21:38, Ifym napisał:

żeby się nauczyli szacunku do ludzi którzy oddają im ciężko zarobione pieniądze...

Ale, wiedzisz... PIENIADZE to wlasnie jedyny sposob. Wystarczy tylko ich na nich nie wydawac ;). To albo sie poprawia, albo zbankrutuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś z Was w Metal Gear Solid HD Collection? Tak się zastanawiam czy kupić teraz (bo na allegro można kupić wersję azjatycką z dubbingiem i napisami po angielsku lub japońsku) za 189zł, czy poczekać i kupić taniej jak wyjdzie w lutym? Waszym zdaniem warto tyle wydać za remake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 10:25, Mikex napisał:

Grał już ktoś z Was w Metal Gear Solid HD Collection? Tak się zastanawiam czy kupić teraz
(bo na allegro można kupić wersję azjatycką z dubbingiem i napisami po angielsku lub
japońsku) za 189zł, czy poczekać i kupić taniej jak wyjdzie w lutym? Waszym zdaniem warto
tyle wydać za remake?


Jasne, że warto wydać. Toż to MGS. Nawet jakby kosztował 1000 zł to byłby bardziej wart tej kasy niż większość nowych produkcji ;) , a już na pewno dla fanów serii. Ja tam jednak nie kombinuję i czekam na nasze rodzime wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 13:22, Fimbulvinter napisał:

Ja po wiem tylko tyle: WOW
http://polygamia.pl/Polygamia/1,112157,10793448,Czego_potrzebuja_kolekcjonerki__Wiecej_statuetek_trolli_.html

Jak będzie gra po polsku to biorę w ciemno, ale znając życie grę wyda Cenega i się wszystko
zwali.


Teraz dopiero zobaczyłem cenę. 200$. 6 stów. Ja pierniczę. Figurka niczego sobie, ale ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2011 o 10:13, Fimbulvinter napisał:

Coś jak połączenie Uncharted i Jestem Legendą? Mi się podoba.

Naughty Dog to robi - Mamy murowany hit. Znowu. Kolejny świetny exclusive na PS3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:14, Ifym napisał:


> Coś jak połączenie Uncharted i Jestem Legendą? Mi się podoba.
Naughty Dog to robi - Mamy murowany hit. Znowu. Kolejny świetny exclusive na PS3. :)


Naughty Dog. Naughty Dog! Czyli gra na pewno będzie ładna i z dobrą fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:15, Fimbulvinter napisał:

>
> > Coś jak połączenie Uncharted i Jestem Legendą? Mi się podoba.
> Naughty Dog to robi - Mamy murowany hit. Znowu. Kolejny świetny exclusive na PS3.
:)
>

Naughty Dog. Naughty Dog! Czyli gra na pewno będzie ładna i z dobrą fabułą.


Byleby nie była kserem Uncharted z podmienioną częścią koncepcji na te z I Am Alive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z dużymi(takimi które są retail''ami) tytułami na PSN jeśli chodzi o polonizacje? Każda gra która w pudełku została spolszczona ma to spolszczenie w wersji cyfrowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiegoś fajnego, nie japońskiego RPG-a na czarnulkę?

PS. Produkcje Bethesdy też odpadają czyli żadnych Falloutów, Skyrimów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z gramowiczów gra w Skyrim na PS3? Moja kopia leży już z dwa tygodnie u mnie na półce ale, cholera, boję się zagrać żeby nie zrujnować sobie zabawy. A to co wypisują na oficjalnym forum B. mnie przeraża, jak dla mnie to jest najgorszy stan techniczny gry w historii PS3, a czarę goryczy dopełnia fakt że specyfikacja tego kawałka złomu jakim jest Chlebak uniemożliwia podobno całkowite wyeliminowanie błędów jak freezy, crashe i duże spadki płynności. Dlaczego zostało to zauważone tak późno? Jak to jest że deweloper wydaje grę nie nadającą się na jakiś sprzęt obecnej generacji a potem dostaje za to grę roku i nagrodę dla studia roku? I te rady Bethesdy - wyłącz autosave, spróbuj nie eksplorować tyle, nie zaczynaj wielu questów na raz żeby nie zapchać pamięci... nosz k****, jak w XIX wieku.

Jest ktoś kto gra i mając już na liczniku kilkadziesiąt godzin i tłusty plik zapisu nie uświadczył jakichś ekstremalnych błędów technicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:36, Siriondel napisał:

Jest ktoś kto gra i mając już na liczniku kilkadziesiąt godzin i tłusty plik zapisu nie
uświadczył jakichś ekstremalnych błędów technicznych?

Ja gram, jest tragicznie - to prawda. Zawiesza się regularnie. Ale ale - można złagodzić objawy. Usunęłam uszkodzone pliki zapisu, wyłączyłam wszystkie autosejwy i jest zauważalnie lepiej :) Ponoć Bethesda pracuje nad rozwiązaniem, ale nie wiem co im z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając Wasze posty i inne na innych serwisach na temat Skyrima tylko utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo dobrze zrobiłem nie kupując tej gry na Pleya... Rady dewelopera, by nie przeciążać pamięci zbyt wieloma questami, żeby tylko gra nie zaliczyła zwiechy, czy nie-daj-boże coś gorszego to jakaś kpina. Poczekam kilka lat, aż sytuacja z tym tytułem się ustabilizuje i zagram na PC - z lepszą grafiką, fanowskimi modami, tańszą ceną, w polskiej wersji kinowej oraz ze wszystkimi dodatkami i DLC''kami (zbroja konia od Bethesdy FTW...) w wersji GOTY. Na tą chwilę jest wiele nowych, innych gierek na PS3, w które warto zagrać i które są DOPRACOWANE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować