Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o TV, to w domu są trzy, ale tylko jeden LCD z Full HD. Tego telewizora zasadniczo używa ojciec, także w przyszłości coś zakupię do swojego pokoju. Ale ze starszym idzie się dogadać na szczęście. A sieć - do pokoju na piętrze przeciągnąłem elegancko router, także tutaj powinno być git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się przyda - jakieś dobre gry :)
A więc Unchartedy, Heavy Rain, inFamous, God of War III - ogólnie PS3 ma co najmniej dobre tytuły ekskluzywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest możliwość wyświetlenia ile jeszcze miejsca na dysku mam w PS3 tak jak w x360 ? Oraz czy można usunąć te gry które się instaluje i potem odtwarza z płyty ? One coś zajmują ? Czy tylko te które instalujesz i od razu odpalasz z konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 18:28, kryst90 napisał:

Mam pytanie. Czy jest możliwość wyświetlenia ile jeszcze miejsca na dysku mam w PS3 tak
jak w x360 ? Oraz czy można usunąć te gry które się instaluje i potem odtwarza z płyty
? One coś zajmują ? Czy tylko te które instalujesz i od razu odpalasz z konsoli ?

Tak gry możesz usunąć w Game Data Utility. Tam są wszystkie gry które są zainstalowane na twardym dysku konsoli.
Sprawdzić ile miejsca zostało również możesz sprawdzić. Wchodzisz w system settings a potem w system information. Tam będzie wyświetlone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 18:40, Slappy napisał:


Tak gry możesz usunąć w Game Data Utility. Tam są wszystkie gry które są zainstalowane
na twardym dysku konsoli.
Sprawdzić ile miejsca zostało również możesz sprawdzić. Wchodzisz w system settings
a potem w system information. Tam będzie wyświetlone.


Ale nie stracę saveów ? Bo gdzieś przeczytałem właśnie że nie wiadomo czy nie usunie saveów. Bo chciałbym tylko usunąć grę a ustawienia zostawić czyli jak bym znów włożył płytkę z grą to żeby się zainstalowała i było wszystko tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa jakieś nowe demka na PSN? Warto nową aktualizacje pobierać czy coś się popieprzy? Rzadko podpinam PS3 pod net bo nie chce mi sie taszczyć konsoli do drugiego pokoju, stąd moja niewiedza o nowościach na PSS. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 10:34, Ifym napisał:

Sa jakieś nowe demka na PSN? Warto nową aktualizacje pobierać czy coś się popieprzy?
Rzadko podpinam PS3 pod net bo nie chce mi sie taszczyć konsoli do drugiego pokoju, stąd
moja niewiedza o nowościach na PSS. ;)

Media GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w pierwsze Bad Company przez neta? Dzisiaj zacząłem, wbiłem trzeci poziom chyba i jak na razie jest super. Grałem sporo w Black Ops, i uważałem że zjada BF, ale jednak tutaj mam pojazdy czego w CoD mi brakowało. W końcu mogę snajpera zdjąć czołgiem. :)

Może jakiś meczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 21:02, Ifym napisał:

Gra ktoś w pierwsze Bad Company przez neta?


Oj... Chyba ciężko będzie kogoś znaleźć, prawie wszyscy grają już w drugą część, którą można już od dawna bardzo tanio zdobyć. Duża grupa ludzi wróciła też do BC2 po (imo) średniawym BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 22:10, woko27 napisał:

> Gra ktoś w pierwsze Bad Company przez neta?

Oj... Chyba ciężko będzie kogoś znaleźć, prawie wszyscy grają już w drugą część, którą
można już od dawna bardzo tanio zdobyć. Duża grupa ludzi wróciła też do BC2 po (imo)
średniawym BF3.


A BF3 i BC2 to nie to samo? Czym się różnią? Oczywiście, mam na myśli tylko multiplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 23:26, MrGregorA napisał:

A BF3 i BC2 to nie to samo? Czym się różnią? Oczywiście, mam na myśli tylko multiplayer

Battlefield 3 działa już na nowym silniku Frostbite 2.0 i styl grania jest zupełnie inny. Nowe mapy, pojazdy (myśliwce), nowe animacje i czuć, że "steruje" się inaczej. Bardzo dużo błędów, przez które odechciewa się grać, brak prywatnych meczy, kompletnie zje...ny voice chat (bez przerwy głos przerywa). To tak na szybko. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 23:44, woko27 napisał:

> A BF3 i BC2 to nie to samo? Czym się różnią? Oczywiście, mam na myśli tylko multiplayer

>
Battlefield 3 działa już na nowym silniku Frostbite 2.0 i styl grania jest zupełnie inny.
Nowe mapy, pojazdy (myśliwce), nowe animacje i czuć, że "steruje" się inaczej. Bardzo
dużo błędów, przez które odechciewa się grać, brak prywatnych meczy, kompletnie zje...ny
voice chat (bez przerwy głos przerywa). To tak na szybko. ;]


Tak na szybko i na początek? Nieźle... nie grałem ani w BC2, ani w żadnego innego BF, a Coda mam dość (cóż, tak mówiłem już 1,5 roku temu a i tak ciągle kupowałem kolejne części : D). Wszyscy inni na liście kontaktów bardzo sobie chwalą bf3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co by złego nie mówić, gra się przyjemnie (a o to głównie chodzi), choć BF3 nie ma tego... hmm tego czegoś co miało BC2. Nie wiem, może chodzi o tą otoczke, która mi nie przypadła do gustu; wszystko tak świeci i mruga, że prostota i przejrzystość menu/interfejsu w Bad Company 2 wypada lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BC2 miałem ale sprzedałem, dużo gier musiałem sprzedać bo mam ostatnio cieniutko z forsą. Z trzydziestu gier ponad, zostało mi niecałe 10. Ale ludzie widzę grają w pierwsze BC, wczoraj chyba ze dwie godziny grałem, tak mnie wciągnęło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor HD ready. Mam pytanie bo mogę do niego podłączyć jedynie przewód komponent AV, lub normalny dołączony do zestawu. W instrukcji pisze ze przewód component obsługuje wszystkie rozdzielczości tak jak HDMI. Mam teraz pytanie czy jakoś obrazu na tym kablu będzie taka sama jak na HDMI??? Oraz czy mój telewizor skoro ma HD ready, obsługuje wszystkie rozdzielczości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować