Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2011 o 15:55, Siriondel napisał:

Jeżeli Twój kolega włoży sobie Twój dysk do PS3 to [...] będą tylko Twoje konta, Twoje save''y, Twoje gry itp.

Nawet tego nie bedzie. Konsola powie, ze ma nowy dysk podlaczony i spyta sie czy zgadzasz sie na format dysku twardego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 14:59, KrisK91 napisał:

>(...)

Będziesz mógł grać w HD 1080. Mam taki sam kabel do x360.


Czyli wystarczy że kupie ten kabel HDMI-VGA i na moim monitorze będzie działać obraz w HD 1080???? Ale czy to ze działa to w X360, to znaczy że będzie działać w PlayStation??? Na forum czytałem ze aby działało to w pełni trzeba jakieś przejściówki za 200 zł kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 16:00, Piotrek_K napisał:

Nawet tego nie bedzie. Konsola powie, ze ma nowy dysk podlaczony i spyta sie czy zgadzasz
sie na format dysku twardego.

Haha, serio? :D Ale beka, nie miałem pojęcia, ale jak Renzov przeczyta Twój argument, to wybije mu to z głowy pomysł pożyczenia dysku koledze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 16:22, KrisK91 napisał:

>(...)

Odpowiadając na twoje dwa pytania - tak i tak :).
Swoją drogą - widzę, że twój monitor nie ma głośników. Masz jak podłączyć dźwięk?


A no właśnie o tym nie pomyślałem. jest jakiś sposób aby podłączyć głośniki do PS 3????? Zauważyłem że mój monitor nie obsługuje HDCP, a słyszałem ze jest to potrzebne do odtwarzania obrazu z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 16:31, slipknotslayersoad napisał:

A no właśnie o tym nie pomyślałem. jest jakiś sposób aby podłączyć głośniki do PS 3?????


Ja się na tym lekko zaciąłem gdy kupiłem pierwszą konsole. Skończyło się na tym, że podłączyłem te kable od dźwięku do mojej karty dźwiękowej w komputerze; tym samym mój PC musi być włączony jeżeli chce grać z dźwiękiem. Trzeba kombinować.

Dnia 24.12.2011 o 16:31, slipknotslayersoad napisał:

Zauważyłem że mój monitor nie obsługuje HDCP, a słyszałem ze jest to potrzebne do odtwarzania
obrazu z konsoli.


Z tego co mi wiadomo HDCP jest tylko przy cyfrowym sygnale. Ty chcesz podłączyć konsole przez D-SUB (kabel który podałeś post #8006); który chociaż jest analogowy - potrafi przesyłać obraz w HD. Niech to jednak potwierdzi ktoś bardziej zaznajomiony z tematem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Siriondel & Piotrek_K

Dzięki Panowie za odpowiedzi. Ja wczoraj już nie zdążyłem odpowiedzieć.

Ostatecznie stanęło na tym, że po waszych postach... sformatowałem dysk i usunąłem swoje konta własnoręcznie.

Spoiler

Co prawda chodziło o mój stary dysk, którego nie używałem od jakiegoś roku (80 GB - a to jednak stanowczo za mało), ale skoro i tak dane zostałyby usunięte przy zmianie... Jak to się mówi - strzeżonego... itd.


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 18:03, Mroczny_Joga napisał:

Mam pytanie czy jeśli mój kolega ma coś na konsoli to jest możliwość przerzucenia z jego konsoli na moją ?

Zależy co to za "coś". Jak gra, to może zalogować się na Twojej konsoli na swoje konto i ją ściągnąć. Jak jakieś multimedia, to można chyba zwyczajnie skopiować na jakiś zewnętrzny nośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 23:23, Harrolfo napisał:

Takie proste pytanie: czy z PS3 można korzystać bez obaw, gdy jest postawione na boku?

Moja tak już stoi ponad dwa lata; żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 11:46, Mroczny_Joga napisał:

Tak gra. Ale chodzi Ci o to że sciągam ją z PSN tak czy od niego ?

Jeśli jest na dysku, to domyślam się, że jest ściągnięta z PSN, tak? W takim wypadku kolega loguje się na Twojej konsoli na swoje konto i ściąga na dysk Twojej konsoli. Innego rozwiązania nie widzę. Oczywiście wtedy żeby w nią grać, będzie musiał (kolega) być zalogowany na Twojej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 22:23, Lfdracon napisał:

Oczywiście wtedy żeby w nią grać, będzie musiał (kolega) być zalogowany
na Twojej konsoli.

WOOOOT co ty bredzisz 0_o. Normalnie gra jest dostępna dla wszystkich kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować