Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2012 o 12:25, Mroczny_Joga napisał:

Witam, mam do was prośbę jako że od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 próbuję
nadgonić wszystkie exclusive i na pierwszy ogień zabrałem MGS, chciał bym żeby ktoś
z was (jeśli to nie problem) w skrócie opisał mi zarys fabuły bo z moim ang wyłapuję
tylko pojedyńczę informację. Albo podał jakąś stronę gdzie jest to opisane. Będę bardzo
wdzięczny :)

Polecam kupić MGS na PS1, które działa na konsoli i poczekać na MGS Collection przed zabraniem się za czwórkę. Samym czytaniem wydarzenień nie ogarniesz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2012 o 13:57, Pablo_Querte napisał:

Polecam kupić MGS na PS1, które działa na konsoli i poczekać na MGS Collection przed
zabraniem się za czwórkę. Samym czytaniem wydarzenień nie ogarniesz tego.


Ewentualnie można obejrzeć walkthrough''y na youtubie jeśli się nie chcę wydawać pieniędzy. Na poznanie fabuły MGS''a są różne sposoby, ale najlepiej zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry patent nad którym też się zastanawiam: MGS + HD Collection + MGS4. Bo z tego co widzę jedynkę na PSX''a spokojnie można na Allegro kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 14:37, Bracio napisał:

Ewentualnie można obejrzeć walkthrough''y na youtubie jeśli się nie chcę wydawać pieniędzy.
Na poznanie fabuły MGS''a są różne sposoby, ale najlepiej zagrać :D

Gry są od grania, a ta gra jest warta każdych pieniędzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 21:58, Mroczny_Joga napisał:

Czy znajdę na konsolę Sonego jakiegoś dobry i klimatyczny horror :D?


Seria Dead Space oczywiście ;p
Pod koniec stycznia ukaże się Silent Hill HD Collection co jest zakupem obowiązkowym (SH2! )
Siren Blood Curse też jest dobry tylko to sterowanie...ciężko się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do DS grałem w jedynkę na kompie i była to całkiem fajna gra ale dla mnie nie była ona zdecydowani horrorem i jakoś szczególnie mnie nie przekonała do siebie, wiec jak na razie sobie odpusze :P Co do SHC chętnie zagram, będzie jedynka i dwójka ? A ta ostatnia gra mnie zaciekawiła, grałeś w nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:26, Lfdracon napisał:

Czy jest ważna znajomość poprzedniej części?

Da się w to grać jeśli nie masz pojęcia o Dead Space 1 (masz nawet kilkuminutowy film wprowadzający ''PREVIOUSLY ON DEAD SPACE''), ale zalecam przejście jedynki.
Dlaczego?
... Bo też jest spoko. Jeśli od razu potem chwycisz za DS2, to będziesz wymiotował cukierkami tak dobrymi, że znowu będziesz je zjadał. I znowu nimi wymiotował. I znowu je zjadał.
Naprawdę, w moim mniemaniu (jak i niemal całej reszty graczy) Dead Space 2 jest naprawdę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 22:34, Mroczny_Joga napisał:

Co do SHC chętnie zagram, będzie jedynka i dwójka ?

Jedynkę masz już na PSS więc w pakiecie jest zbędna, na płytce będzie Silent Hill 2 i 3.

>A ta ostatnia gra mnie zaciekawiła, grałeś w nią ?

W sumie to grałem w odsłony na PS2, Forbidden Siren.
W Siren Blood Curse grałem mało bo jak już mówiłem sterowanie jest dziwne i zbyt często gracz jest przenoszony z jednej postaci na drugą, no i te denerwujące wstawki przed etapami pokazujące co się za chwilę wydarzy itp.
Gra ma kapitalne momenty, i co najważniejsze prawdziwie straszy, jednak mnie osobiście te wady zniechęciły do dalszej gry. Obejrzyj gameplaye na youtube, może Twoje gusta są inne ;)

No i tak jak napisał ww3pl daj szansę DS2;p Chociaż w moim mniemaniu nie jest tak dobra jak jedynka to dalej jest to kawał świetnego kodu i powiedziałbym, że jedna z jaśniejszych gwiazd ubiegłego roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zamówię sobie tego SBC bo znalazłem na allegro za niecałe 60zł a chętnie bym sprawdził tą grę tym bardziej że doczytałem że maczali w niej palce panowie od Cichego Wzgórza więc może być ciekawie :D a co do DS2 to muszę popytać czy ktoś ma porzyczyć i ewentualnie wtedy sobie go sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 09:59, Mroczny_Joga napisał:

Chyba zamówię sobie tego SBC bo znalazłem na allegro za niecałe 60zł a chętnie bym sprawdził
tą grę tym bardziej że doczytałem że maczali w niej palce panowie od Cichego Wzgórza
więc może być ciekawie :D


Pamiętam,że ściągałem z PS Store demko (prawdopodobnie z amerykańskiego), więc możesz sobie sprawdzić jak się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 12:53, Mroczny_Joga napisał:

A co zrobić żeby podpiać się pod amerykańskie ?

Musisz miec zalozone nowe konto poprzez strone Playstation US (nie pamietam czy jest mozliwosc zalozenia US konta poprzez konsole)...

PS. Rzeczy sciagniete z jednego aktywnego konta dzialaja na wszystkich kontach, ktore sa aktywne na danej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić wątek Patriotów w MGS 4 ? Czym się zajmują i czemu Snake i parę innych osób działa przeciwko im ? Wybaczcie jeżeli coś się niezgadza w moich wypowiedziach, ale jakoś staram się ogarnąć to całe uniwersum a nie jest to proste, szczególnie kiedy zaczyna się grać od końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 17:44, Mroczny_Joga napisał:

Czy ktoś może mi wyjaśnić wątek Patriotów w MGS 4 ? Czym się zajmują i czemu Snake i
parę innych osób działa przeciwko im ? Wybaczcie jeżeli coś się niezgadza w moich wypowiedziach,
ale jakoś staram się ogarnąć to całe uniwersum a nie jest to proste, szczególnie kiedy
zaczyna się grać od końca ;)


TYLKO WYJAŚNIAJCIE W SPOJLERACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 12:53, Mroczny_Joga napisał:

A co zrobić żeby podpiać się pod amerykańskie ? Bo przed chwilą sprawdzałem, i jest tylko
cała gra do kupienia, a dema ani śladu.


Po prostu przy zakładaniu nowego konta wybierz kraj United States i jakiś adres, który pasuje do amerykańskiego wzorca adresów, np:

Street: cokolwiek 8
City: Dover
State: Delaware
Postal Code: 19901

Chodzi o to, aby kod pocztowy zgadzał się ze stanem i miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować