Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2012 o 19:55, Mikex napisał:

Co sądzicie o Dead Island?

Osiągnąłem max level w coopie i platinum trophy, więc chyba mogę się wypowiedzieć. :) Tak w skrócie: gra na jeden raz, wątpię, aby ktoś do niej wracał. Coby nie mówić to grało się bardzo fajnie i przyjemnie, ale wyraźnie widać różnicę z tytułami pokroju Battlefield czy Uncharted. Kooperacja to bardzo fajna sprawa, zwłaszcza, że można przejść całą grę we 4 osoby. Szlachtowanie zombie daje masę radochy jak nigdy dotąd, lepszej gry o tematyce zombie nie znajdziesz. Jeśli masz okazję dorwać Dead Island za ~120zł to bierz, większa cena jest trochę imo nieopłacalna (żałuję, że w dniu premiery nie wziąłem czegoś innego).

Dnia 09.01.2012 o 19:55, Mikex napisał:

I czy są jakieś problemy z grą na PS3 (spadki FPS itp.) ?

Przy większej ilości zombich były lekkie spadki animacji, ale bardzo małe. Technicznie gra jest dość dopracowana, jedynie ze 4 razy miałem irytujące błędy: mianowicie podczas gry w coopa przez sieć, ilość klatek na sekundę zaczyna coraz to bardziej maleć - od płynnej gry do pokazu slajdów, aż gra chodzi w 1 klatce na 5 sek (nie wiem co dalej bo po tym wyjmowałem płytkę i od nowa...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki i jak byś mnie mógł jeszcze dopisać do tej listy ;) A co do MGS dziś cały dzień studiuje tą stronę i dalej jest kilka spraw dla mnie niejasnych, ale postaram się tego sam dociec. Mam pytanie czy jest możliwość teraz gdzieś/jakoś zagrać w pierwszą część :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 21:37, Mroczny_Joga napisał:

Wielkie dzięki i jak byś mnie mógł jeszcze dopisać do tej listy ;) A co do MGS dziś cały
dzień studiuje tą stronę i dalej jest kilka spraw dla mnie niejasnych, ale postaram się
tego sam dociec. Mam pytanie czy jest możliwość teraz gdzieś/jakoś zagrać w pierwszą
część :)?

Jedynka (dwójka zresztą też) wyszły na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 21:37, Mroczny_Joga napisał:

Mam pytanie czy jest możliwość teraz gdzieś/jakoś zagrać w pierwszą
część :)?


Legalnie? Na PS Store jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie, jestem na początku trzeciego aktu gdzie mam śledzić tego kolesia do chodzę z nim do momentu gdzie spotykamy pierwszego żołnierza którego sciągam za pomocą MG, i koleś podchodzi do kolejnego rogu gdzie czeka następny żołnierz przed wejściem do parku. Tego się pozbywam w identyczny sposób i w tym momencie znika mi kolega którego mam śledzić i miałem już tak trzy razy. Jakieś rady :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie... szukałem na forach i widze że ludzie mają podobny problem do mnie ale żadnej konkretnej odpowiedzi. Chce zmienić dane karty kredytowej ponieważ stara sie przeterminowała i ni chole** nie moge znaleźć gdzie się to zmienia a jak próbuje sie zalogować na psn z pozycji komputera to wywali mi info żebym konfigurował psn przez ps3, z góry dzięki za pomoc i sory jeśli pytanie sie powtarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XMB -> Playstation Network -> Account Management -> Account Information -> Billing Information -> wpisujesz haslo

PS. Zreszta, wchodzac do sklepu i wybierajac co sie chce kupic, dane karty mozna zmienic w trakcie kupowania (add funds using following card:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 21:17, Piotrek_K napisał:

XMB -> Playstation Network -> Account Management -> Account Information ->
Billing Information -> wpisujesz haslo

I gdzies tam powinno to byc.


Piernicze... myślałem że już tam patrzyłem... tak to jest jak sie skacze po wszystkich pozycjach, dzięki jeszcze raz

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, jestem na początku trzeciego aktu gdzie mam śledzić tego kolesia do chodzę z nim do momentu gdzie spotykamy pierwszego żołnierza którego sciągam za pomocą MG, i koleś podchodzi do kolejnego rogu gdzie czeka następny żołnierz przed wejściem do parku. Tego się pozbywam w identyczny sposób i w tym momencie znika mi kolega którego mam śledzić i miałem już tak trzy razy. Jakieś rady :)? Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo narazie stoje w tym momencie i nie jestem w stanie nic zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dai się naprawić to jak konsola nie czyta płyt? Bo sprzedaję PSP 2003 i dostałem propozycję zamiany na PS3 z 3 grami które nie czyta płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 18:29, crash807 napisał:

Dai się naprawić to jak konsola nie czyta płyt?

Pewnie będzie trzeba wymienić cały napęd - 200-250 złotych w plecy. Na twoim miejscu uzbierałbym te 9. stówek i kupił nową konsolę, bo nie wiadomo jak musiała być katowana ta używana Plejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem moje playstation do telewizora kablem HDMI-DVI w którym jest jednocześnie kabel do dźwięku, który podłączam do wieży< ma dwie końcówki,białą i czerwoną> jednak nie ma głosu. kabel jest dzisiaj kupiony dlatego raczej nie można mówić o uszkodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 21:10, slipknotslayersoad napisał:

Podłączyłem moje playstation do telewizora kablem HDMI-DVI w którym jest jednocześnie
kabel do dźwięku, który podłączam do wieży< ma dwie końcówki,białą i czerwoną>
jednak nie ma głosu. kabel jest dzisiaj kupiony dlatego raczej nie można mówić o uszkodzeniu.

Jaki kabel, jakie złącze od dźwięku w kablu i co ustawione w konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 21:27, slipknotslayersoad napisał:

Kabel: http://allegro.pl/kabel-hdmi-dvi-18-1-audio-2m-84455-i2051272108.html
Ustawienia konsoli- próbowałem wszystkie wyjścia audio ustawić jednak żadne nie działało.

Spróbuj ustawić wyjście audio na hdmi i ustaw najbardziej podstawowe stereo - odznacz wszystko, co ma jakikolwiek związek z Dolby Digital i DTS. Jeżeli to nie pomoże, to jest to wina kabla. Może być albo uszkodzony, albo mogą być też jaja z HDCP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować