Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2012 o 21:40, Henrar napisał:

> Kabel: http://allegro.pl/kabel-hdmi-dvi-18-1-audio-2m-84455-i2051272108.html
> Ustawienia konsoli- próbowałem wszystkie wyjścia audio ustawić jednak żadne nie
działało.
Spróbuj ustawić wyjście audio na hdmi i ustaw najbardziej podstawowe stereo - odznacz
wszystko, co ma jakikolwiek związek z Dolby Digital i DTS. Jeżeli to nie pomoże, to jest
to wina kabla. Może być albo uszkodzony, albo mogą być też jaja z HDCP.



NO i niestety nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś zaryzykował i kupił Amy na PSS? Jakieś wrażenia? Recenzje zniszczyły tę grę niesamowicie ale ten klimat który oglądam na gameplayach jakoś mnie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę założyc konto na stronie sonyentertainmentnetwork.com wpisuje swojego maila i hasło na jakie mam założone konto na ps3 i nie działa, jakieś pomysły ? ( dane są na pewno prawidłowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam dylemat, bo rozum podowiada żeby nie zasiadać skoro takie noty, a serce żeby dać szansę skoro klimat gry się podoba ;) Ale ostatecznie wstrzymam się aż ktoś nie wyrazi swojej opinii :P A czy ktoś mi może pokrótce wytłumaczy czym dokładniej jest gra Yakuza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zainteresowany Amy, ale po przeczytaniu tylu złych opinii ciężko mi się zdobyć na odwagę by to kupić. Podobno największymi problemami są okropne sterowanie, glitche, checkpoint system.
Chyba zbyt trudno by cieszyć się fabułą itd przy takich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Nie wiem czy macie to samo, ale nigdzie w necie nie można kupić kodów zasilających do polskich kont PSN!? Są jakieś dziwne oferty tylko na allegro (.. że nie wysyłają w dni wolne itd.). Czy zna ktoś jakąś działającą stronę z kodami dostępnymi od ręki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 18:00, BluesBoy napisał:

Witam ! Nie wiem czy macie to samo, ale nigdzie w necie nie można kupić kodów zasilających
do polskich kont PSN!? Są jakieś dziwne oferty tylko na allegro (.. że nie wysyłają w
dni wolne itd.). Czy zna ktoś jakąś działającą stronę z kodami dostępnymi od ręki??


Nie lepiej kupić w Empiku/MM/Saturnie/Media Expert/etc? Tylko nie mów, że nie ma. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2012 o 21:01, woko27 napisał:

Nie lepiej kupić w Empiku/MM/Saturnie/Media Expert/etc? Tylko nie mów, że nie ma. :>


Nie pomagasz w ten sposób... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Warto jest sprzedać dosyć potężnego PC''ta i z odzyskanych pieniędzy kupić laptopa do grania w klasyki, internetu, muzyki, komunikacji oraz Playstation 3 jako sprzęt do grania w najnowsze tytuły?
To co skłoniło mnie do tej myśli to przede wszystkim męcząca modernizacja kompa. Niecałe półtora roku temu zapłaciłem za komputer około 3000 zł. Jakość gier na najwyższych detalach jest niesamowita. Ale już po tym dosyć krótkim czasie pojawiają się problemy z graniem w najnowsze produkcje. Muszę włączać frapsa i bawić się ustawieniami aby móc grać w tych 60 klatkach na sekundę. Coraz częściej ustawienia są bliższe Medium niż High. Wychodzi na to, że musiałbym wydać kolejne grube pieniądze na nową kartę graficzną. Za rok pewnie czekałby mnie zakup kolejnych elementów.
W konsolach takich problemów nie ma. Wiem, że w kupioną grę zagram płynnie i bez problemów. Będę mógł ją odsprzedać bo nie posiada żadnych zabezpieczeń pokroju Steama. Dlatego chciałbym aby ktoś rozwiał parę moich wątpliwości.
Po pierwsze, czy grafika na 23 calowym monitorze z rozdzielczością 1920x1080 będzie dużo gorsza od pecetowej wersji ustawionej na High? Przyznam szczerze, że to jest rzecz, której najbardziej bym żałował przy takiej wymianie. Czy nowe gry takie jak BF3 czy Skyrim wyglądają rzeczywiście jak next geny czy to już raczej okrojone wizualnie kopie? Nadal można się zachwycić?
Po drugie, czy PSN rzeczywiście jest gorszy od XBL? Na konsoli Microsoftu jest to świetnie zorganizowane. Mamy fajne avatary, przejrzysty dashboard, wygodny marketplace. No i przede wszystkim to chyba jedyna platforma gdzie wydaje mi się, że robienie osiągnięć rzeczywiście jest sensowne. Jest płatny, ale czy nie jest lepszy niż ten z PS3?
Po trzecie, czy dam radę podłączyć konsolę do monitora DELL U2312HM i mieć taką samą jakość obrazu co na telewizorze Full HD? (wejście DVI, rozdzielczość Full HD). Są kable HDMI/DVI, ale jestem ciekaw czy jakość obrazu na tym nie ucierpi.
Po czwarte, czy ta przeglądarka internetowa działa jak taka normalna na komputerze? Nie ma żadnych różnic?
Po piąte, czy film uruchomiony z pendrive''a uruchomiony na PS3 będzie czytał napisy? Na X360 odtwarza film, ale nie wykrywa napisów.
Po szóste, czy jest możliwość wgrywania spolszczeń/modów do gier?

To chyba tyle. Będę wdzięczny za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: ściągnałem Battlefield''a 1943 na ps3, dostałem kod, zainastalowałem. Przy włączeniu gry nie musiałem podawać tego kodu, nie mam widocznych trofeów, a gra działa ? O co chodzi ? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2012 o 15:03, Hartus napisał:

Po pierwsze, czy grafika na 23 calowym monitorze z rozdzielczością 1920x1080 będzie dużo
gorsza od pecetowej wersji ustawionej na High? Przyznam szczerze, że to jest rzecz, której
najbardziej bym żałował przy takiej wymianie. Czy nowe gry takie jak BF3 czy Skyrim wyglądają
rzeczywiście jak next geny czy to już raczej okrojone wizualnie kopie? Nadal można się
zachwycić?
Po drugie, czy PSN rzeczywiście jest gorszy od XBL? Na konsoli Microsoftu jest to świetnie
zorganizowane. Mamy fajne avatary, przejrzysty dashboard, wygodny marketplace. No i przede
wszystkim to chyba jedyna platforma gdzie wydaje mi się, że robienie osiągnięć rzeczywiście
jest sensowne. Jest płatny, ale czy nie jest lepszy niż ten z PS3?


Niektóre gry wyglądają przepięknie (np. Heavy Rain/God of War 3/Uncharted 3), ale tez patrząc na pecetowe tytuły konsola wypada duzo gorzej. W Skyrim gralem i jest ładnie, ale do pctowej wersji na wysokich troche brakuje, a BF3 tym bardziej. Konsola ma swoje lata, więc nie spodziewaj sie wielkich rarytasów ;) Pewniakiem jest płynność (chociaż czasami mały zgrzyt sie pojawia) i nie musisz sie bać o wymagania. Ja osobiscie na grafike niezwracam uwagi, więc ekspertem w dziedzinie porównan nie jestem, ale zabawa w grafike to zabawa w komputer moim zdaniem.

Jesli chodzi o PSN to szczerze mowiąc ciezko powiedziec. XBL jest fajnie zrobiony, bardziej przejrzyscie, masz te wszystkie ubranka dla avatara itd, ale uwazam, że to raczej zbędne. PSN ma swoją wielką zalete - nie płacisz za gre online ;) Jest tez platna usluga playstation plus, która co jakis czas udostępnia ci fajne darmowe gry. Ja osobiscie na PSN nie narzekam, problemów z tym nie mam - wygląda ubogo, ale ma wszystko co potrzebne do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 15:03, Hartus napisał:

Po pierwsze, czy grafika na 23 calowym monitorze z rozdzielczością 1920x1080 będzie dużo
gorsza od pecetowej wersji ustawionej na High?


Ja jak kupiłem konsolę to pierwsze wrażenie było. O kurcze nawet nieźle to wygląda ale.... Jako przykład może podam grę Burnout Paradise. Na niej robiłem ten test. Włączyłem tą samą grę na PC i tą samą na konsoli. Podpiętej przez VGA do tego samego monitora. Na PC wszystko na max. Efekt był taki, że na PC było o wiele lepiej, ale nie czułem jakiejś przepaści. Następnie porównywałem schodząc z ustawieniami na coraz niższe i przełączałem monitor, aby porównać jak jest na konsoli. Jak ustawiłem wszystko na minimum to na PC było nadal minimalnie lepiej niż na konsoli. Nie wiem dla czego ale jak się patrzy na screeny porównawcze różnych gier które są umieszczone w sieci to aż tak tego nie widać. Dopiero różnica jest widoczna przy takim teście jak ja robiłem. Co ciekawe różnica jest dosyć duża jednak normalnie się jej nie zauważa gdy gra już wciągnie. Wtedy to się raczej na grafikę nie zwraca uwagi.

Jeżeli chodzi o obecny odpowiednik grafiki na konsoli w porównaniu do komputera (a posiadam oba sprzęty). To jest to Low (a nawet czasem niżej) w porywach można uzyskać na najnowszych tytułach odpowiednik medium. Ale raczej się trzeba nastawić że będzie to low lub coś pomiędzy (low-medium). Uniknie się przynajmniej rozczarowania.

Tak jeszcze na zakończenie może dodam, że przepaść była by pewnie jeszcze większa gdyby nie fakt, że w latach 2005-20011 ludzie wymieniali monitory i zmieniała się rozdziałka dając obecnie fullHD i więcej. Gdyby rozdzielczość nie uległa zmianie przepaść przypuszczam mogła by być większa, a tak część mocy kart w PC została zjedzona na rzecz rosnącej rozdzielczości.

Ja na twoim miejscu kupiłbym konsolę pod warunkiem, że są tam gry które cię nie interesują, a nie ma ich na PC. W innym wypadku ciągnij na tym co masz i poczekaj z zakupem do następnej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam pytanko.Otóż kupiłem sobie gierkę Motorstorm w okazyjnej bardzo cenie,ale niestety bez okładki...(gra używana,za drobne pieniądze,więc sie skusiłem)ale po powrocie do domu,odezwał sie we mnie głos kolekcjonera i zaczęło mnie boleć to,że nie ma okładki ;D i otóż mam pytanko: na jakim papierze wydrukować okładkę,żeby była prawie taka sama jak te wychodzące z fabryki?

A drugie pytanko:
Chce sobie postrzelać na multi,tylko co kupić: BF3 czy MW3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2012 o 15:03, Hartus napisał:

Po czwarte, czy ta przeglądarka internetowa działa jak taka normalna na komputerze?

Konsole mam od ponad 2 lat. Uzylem przegladarki RAZ - by sprawdzic jak dziala. Zapomnij o komforcie ;). Jesli nie bedziesz mial innego sprzetu z przegladarka to od biedy moze byc, ale pewnie nawet tablet 10cali sobie lepiej poradzi ;)

Dnia 15.01.2012 o 15:03, Hartus napisał:

Po piąte, czy film uruchomiony z pendrive''a uruchomiony na PS3 będzie czytał napisy?

Nie bedzie. Musisz nalozyc napisy na film, np. programem: http://userxp.tripod.com/sub2divx.htm

Dnia 15.01.2012 o 15:03, Hartus napisał:

Po szóste, czy jest możliwość wgrywania spolszczeń/modów do gier?

Nie ma. Konsole maja zamknieta strukture gier (chyba, ze mowimy o piratach na X-Boxa ;)), wiec nie jest to mozliwe. Do gier mozna jedynie dograc patche (rzecz wiadoma po co) oraz DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Teraz już sam nie wiem. Wystarczyła zapowiedź "The Last of Us" i już mi odbiło na punkcie PS3. Jednak jak tak patrzę na gameplaye to określenie "next genowa konsola" już się dosyć mocno zestarzało. Te gry wyglądają, tak jak mówi Scooby, jak pecetowe odpowiedniki na niskich detalach. :/ W dodatku z tego co wyczytałem to na konsolach gry również działają w różnych płynnościach. Nie zawsze jest kolorowo. Możecie mi powiedzieć, tak szczerze, gdybyście mieli wybór to pozostalibyście przy PS3 czy wymienili go na dobrego PCta z potrzebą ładowania w niego kasy co półtora roku? Jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 22:44, Hartus napisał:

Jednak jak tak patrzę na gameplaye to określenie "next genowa konsola" już się dosyć mocno zestarzało.

Pewnie mniej wiecej pol roku po premierach tych konsol. Ale co z tego? Sam jestem typem ''ludzia'', ktory nie stawia ultra grafiki jako PRIORYTET nad priorytetami. Pewnie, ze bym chcial by tekstury byly troche bardziej wyraziste, bylo wiecej detali w tle, itp, ale mi to nie przeszkadza. Grafika jest mila dla oka, a to rozmycie w GTAIV na dalszym planie dodaje uroku (choc jak patrze na te wszystkie mody do GTA4 gdzie grafika jest sto razy lepsza to jest szok, ze ten silnik tyle uciagnie :))

Dnia 15.01.2012 o 22:44, Hartus napisał:

W dodatku z tego co wyczytałem to na konsolach gry również działają w różnych płynnościach.

Najlepszy przyklad: lokacja Blighttown z gry Dark Souls: http://www.youtube.com/watch?v=LeL804m5Zgo
I tylko co z tego, ze jest taki frame rate jak gierka tak wciaga, ze gra sie mimo to (bo to z filmiku to ekstremum i w innych lokacjach sie tego nie spotyka)? A do tego jej poprzedniczka, exclusive na PS3 czyli Demon''s Souls chodzi BARDZO plynnie w kazdej lokacji i jest chyba troche bardziej miodna.

Dnia 15.01.2012 o 22:44, Hartus napisał:

Możecie mi powiedzieć, tak szczerze, gdybyście mieli wybór to pozostalibyście przy PS3 czy wymienili
go na dobrego PCta z potrzebą ładowania w niego kasy co półtora roku?

Nie zamienilbym. Nawet to, ze na padzie w FPSy gra sie zdecydowanie slabiej niz z tandemem myszk+klawirka (do tego stopnia, ze CoDy/BFy sobie odpuscilem), to nawet TO nie jest mnie wstanie przekonac do powrotu. Inna kultura gry. Wkladam plytke, rozkladam sie w fotelu i gram.

Dnia 15.01.2012 o 22:44, Hartus napisał:

Jesteście zadowoleni?

No ba :).

PS. Choc napisze, ze ja mialem inna sytuacje. Stanalem przed wyborem komputer czy konsola. Mialem wtedy laptopa i nie chcialem znow sie pakowac w PC, bo z PCtem nie moze przebywac w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłeś mi wiarę w PS3 tym postem. Znowu jestem po tej, "może jednak warto", stronie. :)

Edit: Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Od lat jestem przyzwyczajony do pada od x360. Rozłożenie gałek w tym od Sony wydaje mi się niewygodne. Jak jest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 22:59, Piotrek_K napisał:

Nie zamienilbym. Nawet to, ze na padzie w FPSy gra sie zdecydowanie slabiej niz z tandemem
myszk+klawirka (do tego stopnia, ze CoDy/BFy sobie odpuscilem), to nawet TO nie jest
mnie wstanie przekonac do powrotu. Inna kultura gry. Wkladam plytke, rozkladam sie w
fotelu i gram.

A ja właśnie po kilku grach wolę pada. Przynajmniej nie można z niesamowitą prędkością obrócić się do tyłu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować